Arama sonuçlarınız

1. MaSTRa

Anlamsız veya Anlayamadığım Hatalı Bildirim

Merhaba arkadaşlar ve sayın yönetici bugün daha doğrusu 15 Ağustos 2013 günü şu an daha doğrusu 17:05 sularında foruma giriş yaptım gelen bildirimlerde şöyle bi yazı gördüm: __________________________________________________________________________________ Merhaba, MaSTRa Lütfen forumumuzda aynı...
  2. MaSTRa

Creeper Jockey (gibi bir şey) Gerçekmi ?

Evet bugüne kadar Spider ın üstüne binmiş Skeleton ları biliriz,peki siz bugüne kadar hiç Spider ın üstüne binmiş bir Creeper gördünüzmü ? Bunun için elimde bir videodan aldığım görüntüler var belki bazılarımıza tanıdık gelebilir hadi bunu tartışalım :) (mükemmel yazı ve yorumlama...
  3. MaSTRa

Minecraft Benim Şehrim | ReDiaLight City | v2

Merhaba sayın minecraftturk gezerleri ... Bu benim yaptığım tek ve ilk şehrim denilebilir.Nası başladım diye sorucak olursanız minecraftturk den bulduğum bir serverde stratejik bir kale yapma ve zirveye çıkma isteği vardır. İlk single da (creative) yapayım sonra servera geçiririm dedim ve single...
  4. MaSTRa

Tam Detaylı Yeni Minecraft Rehberi | Minecraft Tarihi | Tanıtım

Selamlar Minecraftturk gezerleri ... Günler geçtikçe yepyeni yenilikler çıkaran ve çıkarttığı yeniliklerlede yepyeni oyuncular kazanan Minecraft yeni ama bi o kadarda detaylı rehbere ihtiyacı var.Bunun için kanalımızda şuanlık ''Giriş ve Kontroller''Tanıtım'' bölümleri ve 4 tanede bölüm...