Arama sonuçlarınız

1. JackJapool[MyOnur]

oyna.lordsurrealmc.com | 1.8/1.15 | Hayatta Kalma Sunucusu | Küllerimizden Tekrar Doğarız! | Hile Koruması Eklendi! | AKTİF!

Böyle 1 sunucuya 400 mü :ci: inanması aşırı güç naptınız 3-4 tane youtuber aynı anda mı soktunuz yoksa aşırı imkansız çünkü sunucu tamamen BOM BOŞ.
  2. JackJapool[MyOnur]

<< Cursed Online >> | VIP Çekilişi Facebook Sayfamızda! | 1.6.4 | Cursed.nitrado.net

İsim:Ahmet Onurcan Abyar Minecraft ID:jackjapool Yaş:15 Skype:jackjapool1 Tecrübe:%99 Olmak istediğiniz yetki(Admin,mod alımı yoktur.) Builder Resim İçin Server War kendi pcme kurulu hamachisiz isterseniz gelip bakabilirsiniz spawn yapılı daha bitmedi %80fln bitik
  3. JackJapool[MyOnur]

Beni Eklemek İsteyenler Skype jackjapool1

Beni Eklemek İsteyenler Skype jackjapool1
  4. JackJapool[MyOnur]

Istek Plugin

Anlamis adam
  5. JackJapool[MyOnur]

Istek Plugin

kardesim sen anlamadin glba :D oplar /me yazınca nick : mesaj yazmasın nick ===> Mesaj yazsın ama op olmayanlarda /me yazınca Nick : Mesaj Yazsın yani default@Hsbas @HarunAkıska @Ranork @>>TheLegend<< güncel lütfen yardım edinGEREK KALMADI on2maymun skypeden soledi :P
  6. JackJapool[MyOnur]

Istek Plugin

bak bende olan essentialslarin isimleri Essentials EssentialsChat EssentialsGeoIP EssentialsAntiBuild EssentialsGroupBridge EssentialsGroupManager EssentialsProtect EssentialsSpawn
  7. JackJapool[MyOnur]

Istek Plugin

soledilerde bana ben ordan baktim /me felan ilgili bise bulamadim skype ekliyim twden yaparsın Skypemde eklisin zaten jackjapool1 :)
  8. JackJapool[MyOnur]

Istek Plugin

Hsbas HarunAkıska Ranork >>TheLegend<<on2maymun Arkadaslar oplarde /me yazınca Nick ===> Mesaj Yazmaya Yaran Pluginin ismi nedir oyuncularda ama /me yazınca Nick : mesaj yazacak bilen warsa cok iyi olur Cok Acil
  9. JackJapool[MyOnur]

İstek Plugin

Esentialsa Girdim Baktım bulamadım ve benim anlatmak istedigim oplar /me yazınca <nick> ===> Mesajı cıksın ıstıyorum op olmayanlarda normal cıksın
  10. JackJapool[MyOnur]

İstek Plugin

Arkadaslar ben bi tanıdıgımın swsinde gordum arkadasim /me yazinca nicki ===> mesajı cıkıyor sordum ama soylemedi yardım edermisiniz
  11. JackJapool[MyOnur]

Authme Hatasi Gir

Tesekkurler arkadasim bu Arada MineTürkey Calismalarina Tam Gaz Devam 1 2 Haftaya Aciliyor.Bise Daha Sorcam orayi 0mi Yapacam Kac Yapacam ?
  12. JackJapool[MyOnur]

Authme Hatasi Gir

ARKADASLAR AUTHME YUKLEDIM FAKAT 1 IPDEN ENFAZLA 2 KISI KAYIT OLABILIYOR ONU NASIL SINIRSIZ YAPABILIRIM
  13. JackJapool[MyOnur]

Pluginer Ariyorum Acilll

Ben ugrasmayi biliorum ama ben ne yapayim soyle pluginlerimi ayarliyim mapimi ?
  14. JackJapool[MyOnur]

Kardesim Sana Benim Serverimin Dosyalarini Satabilirim Fakat GroupManagerde Sadece Faction Icini...

Kardesim Sana Benim Serverimin Dosyalarini Satabilirim Fakat GroupManagerde Sadece Faction Icini Permler Hazirli
  15. JackJapool[MyOnur]

Çekirdek Serverime

ben swye 3gb ram verebilirim ?
  16. JackJapool[MyOnur]

Pluginer Ariyorum Acilll

eklemişsin zaten konusalim
  17. JackJapool[MyOnur]

World Guard [Yardım]

zaten ayarlaran ayarlarsan pvpyi true ypaarsan heryerde pvp acik olur ozaman sorun ortadan kalkar Benim Dedigim Ormanin cikisinde 10 block felan wg atki girişini grieflemesinler diye
  18. JackJapool[MyOnur]

Pluginer Ariyorum Acilll

1.Bilmiyorsun Demedim 2. BEN KONUYU YORUMLARİ OKUMAM SADECE BİRAZ BAKARİM SONRA İNDİRİRİM AMA BİRSEY DİCEM BEN İNDİRDİM VİP OZELLİGİNE BAKTİM VİPSTR WAR NORMAL VİPDE OZAMAN ULTRAVİP MEGAVİP KİMSE ALMAZ ? SANA ÖNERİM VİPSTR FELAN KALDİR OYUNCULARDA VİPSPD WAR ONLARİDA KALDİR
  19. JackJapool[MyOnur]

Pluginer Ariyorum Acilll

Konunun Linki https://forum.gamer.com.tr/threads/ayarl%C4%B1-groupmanager-20den-fazla-pluginin-yetkileri-ayarl%C4%B1d%C4%B1r-yeni-yetkiler-geldi.122809/
  20. JackJapool[MyOnur]

World Guard [Yardım]

kardeşim simdi klubeyi wgle sadece klubeyi ondan sonra ./region flag klubeninwgsi pvp deny yaz Sonra mutlaka /region flag klubeninwgsi mob-spawning deny yaz yazmassan moblar spawnlanir ve cok kotu olur eger disariya hem wg atip hemde pvp acik olmasini istiosan oraya tek tek kare seklinde wg at...
  21. JackJapool[MyOnur]

1.5.2 pulgin paketi lütfen yardım

Senden Benim Acacagim hubServerin Plugineri olmani istiyorum Pluginler Hazir böyle vip özelliklerini felan groupmanager ve senin pluginlerinle karisik güzzel eğlenceli bir pl paketi yapmani istiyorum özel Yaparmisin ?
  22. JackJapool[MyOnur]

Pluginer Ariyorum Acilll

Groupmanagerine Baktigim Zaman Gereksiz Gereksiz Şeyler Gördüm Vip Özellikleri yanlis Dagitilmis Felan
  23. JackJapool[MyOnur]

Pluginer Ariyorum Acilll

Senin yaptigin PL Paketine Baktim[Groupmanager] GroupManager Konusunda Fazla Bilgin Yok Heralde ?
  24. JackJapool[MyOnur]

Pluginer Ariyorum Acilll

Arkadaslar Yakinda Ben Hub Server Acacagim.Serverim İcin Pluginer Ariyorum Pluginlerden Cok Iyi Anlayanlar Basvurabilir. Notlar Pluginerde Olmasi Gereken Özellikler. Bu Kadardir Fazla Bir şey Istemiyorum Basvuru için _ Edit : 1.6.2 İcinGüncelGüncel