Arama sonuçlarınız

1. Veli1212

Survival Spawn Yapımı "ÜCRETLİ"

Merhaba, 1.19 sürümüne Ait Survival Spawn yaptıracağız tamamen bize özgün olan bunun için belirli bir bütçemiz mevcut, eğer ki gerçekten yapabiliceğinize inanıyorsanız; discord adresim: Teasen#7581
  2. Veli1212

BlazenNetwork - 2016 & 2020 -

Selam Millet Rehber ve Reklamcı ve mimar Arayışındayız Bilgili Olmalısınız ( Oyun hakkında ve yetkiler hakkında ) Takım çalışması içinde olmalı Reklamcı Yaş : 13+ Rehber yaş : 16+ Mimar Yaş : 18+ Bunlara Sahip olan arkadaşlar Yorum yaparsa sevinirim. Makina Özelliği 190 GB Ram ( Şahsımıza...
  3. Veli1212

Yardım Bungecoord Yardım gerekiyor

Selamlar millet sunucuları bungecoord bağladık fakat port halletmemize rağmen bungecoord ile açılmıyor yardım edermisiniz .
  4. Veli1212

RagevaSky Yetkili Alımı +18 Üstü [Rehber]

RagevaSky Adlı Skyblock Sunucusuna Yetkisini Aksatmadan yapabilecek Yetkili Aramaktayız ve hiçbir konuda item yardımı yapmaksızın oyununa bakıcak # Rehber Alımı : Ad : SoyAd: Dc Adresiniz : Dikkat Edicekleriniz Yaş : Neden Olmak istiyorsunuz? : Not : 18 Yaşın Altında bir forum üyesi mesaj...
  5. Veli1212

Sponsor bulundu konu kapatılsın.

.
  6. Veli1212

RagevasNetwork - Rehber Aranıyor..

Selam Dostlarım Burada Rehber Alım Formu Hakkında biraz bahsettim , Tekrardan Selamlar İsmim Umut Yaşım 17 Benim aradığım kriterde Rehber aramaktayım aradığım kritere gelicek isem onsekiz[18] yaş ve üstü rehber arıyorum verdiğim her soruya kesinlikle cevap verebilicek mikrofonu olucak ve...
  7. Veli1212

Ragevas INC - DreamFancy New Plugin Pocket || Yeni Plugin Paketi || Faction ||

Selam Arkadaşlar şimdi Sizlere ilk yaptığım plugin paketi olan DreamFancy - RagevasINC Adlı faction plugin paketimi tanıtıcağım .. |--> Farklı Plugin Paketlerinden Özetlenerek ve Yeni Nesil Plugin Paketleri Koyulmustur. <--| Açık Artırma...
  8. Veli1212

RagewasNW-RagevaSky | Sponsor Arıyor..!!

Merhaba arkadaşlar Ben Umut Yaşım 17 Fakat Sunucu İşlerinden Gerçekten Çok iyi Anlarım Biz Emre Küçük[JAVA ++ UZMAN]- Arkadaş ile Bir Sunucu Açıyoruz ve Sponsor arıyoruz eğer daha fazla bilgi isterseniz özelden pm atın sunucu skyblock ve gelmiş geçmiş en iyi buildlere sahip olan skyblock sunucu...
  9. Veli1212

Admin ya da Mod'mu Arıyorsun --| Gir İçeri |--

Selam Arkadaşlar Benim İsmim Umut Yaşım 17 , İstanbulda Yaşıyorum , Minecraft 1.2.5 Alpha Betadan Beri Sunucu açmaktayım,birçok bilgiye sahibim. we(World Edit) WG(World Guard) Skript Java ++ Oyun içi Komutlar - sphere - pyramid - vb Command Block Kullanımı daha birçok bilgi. Teknik Destek...
  10. Veli1212

Sunucunuza Değerli Moderatör veya Admin Alımı [-!-]

Öncelikle merhaba arkadaşlar.. , İsmim ve Soyismim : Umut - Aslan Yaşım : 17 Genellikle : Server işlerinden çok iyi derecede anlarım ve bunun dışında birçok firmada Teknik Destek - Editörlük gibi alanlarda çalışmalarım mevcut. Örneğin : Serverkurma , Rabisu Gibi Firmalarda. Ekibimde 2 kişi...
  11. Veli1212

Moderatör Ya da Admin | - - > Alım < - - | Bilgiliyim.

Öncelikle merhaba arkadaşlar.. , İsmim ve Soyismim : Umut - Aslan Yaşım : 17 Genellikle : Server işlerinden çok iyi derecede anlarım ve bunun dışında birçok firmada Teknik Destek - Editörlük gibi alanlarda çalışmalarım mevcut. Örneğin : Serverkurma , Rabisu Gibi Firmalarda. Ekibimde 2 kişi...
  12. Veli1212

Kaizen Faction | Alımlar İçerde | --> ' + ' <--

Alınacak Yetkililer ; Pluginer Skripter | Skript kodlaya bilen birisi Reklamcı Builder +18 | 18 Yaş'ın Altında Olanlar Mesaj atmasın builder lik hakkında başvurusu reddedilir | . Sunucunun Görüntüleri Ram Vs. Sunucu ...
  13. Veli1212

||| ConConCraft ||| < | > Grup Skritpi <|> || Örnek || İçeride ||

Merhaba conconcraft yeni çıkan bir moda gibi bir şey , survivalda muhtar , polis , genelkurmay, tarzında yetkililer var , köylü tarzında filan var değişik evler var , banada grupların skript hali lazım , eğer yardım edebilirseniz teşekkür ederim. Not : GroupManager'dan yapabilirdim fakat bende o...
  14. Veli1212

oyna.dndcraftTR.com | Orta Survival Sunucu | Yeni Açıldı!

-------------------------------------------------------------------------------------------- 4 GB Ram 20 GB SSD 60 Slot İstanbul Lokasyon VDS 1.8x [%99 Lag Sorunu Yok] -------------------------------------------------------------------------------------------- ts3.dndcraftTR.com...
  15. Veli1212

Yardım : Command Block [ Işınlanma Sorunu ]

Merhaba Arkadaşlar İsmim Umut Yaşım 19 , Sorunum Hakkındaki Bilgiler ; Oyuncular Command block [Komut Bloğu] Basınca Işınlanmıyor , Komut blogunun içine ışınlanama kordinatları yazdığım halde ışınlanmıyor sorun ne olabilir ? z Yetki Yok diye bir ifade beliriyor alt kısımda , fakat bu sorunu...
  16. Veli1212

Skyblock [Builder Aranıyor ] +17

Merhaba Beyler ve Bayanlar , İsmim Umut , yaşım 19 Builder arıyorum sunucumda ram miktari makine oldugundan dolayı sıkıntı olmucaktır , kapanmasına gelirsek kapanmıyor [Orası Bana kalsın] , Her neyse 17 yaş üstü builder arıyorum gerçekten kendine güvenen insanları bekliyorum.. Ts3 ...
  17. Veli1212

Kapanmayan Sunucu [ Builder Aranıyor...] {1.8}

Merhaba Arkadaşlar, Adım : Umut Yaşım : 19 Arkadaşlar Builder Arıyorum ... Gerçek bir builder ve yaşı 14-15 olmucak 17-18-20-21 yaşları arasında olucak bir builder arıyorum eğer kendine güveniyorsan buyur bekliyorum Teamspeak 3'e Haydi Kolay Gelsin .. Hosting : Serverkurma.com/Oynadi.com Ts3...
  18. Veli1212

İçerikte her şey Detaylarıyla Yaziyor bi Bakar iseniz Sevineceğim.

Selamun Aleykum Arkadaşlar Benim Sorunum Şu: - Nitrado.net 'ten Server Aldım fakat modu vanillaydı o modu Değiştirdim. - ve ortaya çıkan şey Servere giremiyorum online mod ile alakasi hiçbir şekilde yok. - olsa bile benim premium hesabim var her türlü girebilirim. - ama giremiyorum bunun...
  19. Veli1212

Yeni Devrim Cracked CrafT / Hub Server 7/24 Online /--- Çok Daha Fazlası İçerikte Bulunuyor---

################################# <Cracked CrafT - CrackedMC © 2015-2016 > ################################# || Server IP : crackedcraft.serv.nu|| || Web : Pek yakında || || Sürüm : 1.7.2|| || Kapasite : SINIRSIZ SLOT - 6 GB RAM|| || Skype : umutarslan.1995|| #################################...
  20. Veli1212

Yeni Açıldı Dangerous Family Ailesine GeL Sende Katıl Dostum Ne Bekliyorsun. İçerikte..

################################# <DangerousCraFT - DangerousMC © 2015-2016 > ################################# || Server IP : Dangerous.mcserv.pro|| || Web : Pek yakında || || Sürüm : 1.7.2|| || Kapasite : 50 SLOT - 6GB RAM|| || Skype : umutarslan.1995|| #################################...
  21. Veli1212

Lattabihecraft.nitrado.net GeL ve Survival Eğlencesine Sende KatiL...

################################# <LattabiheSurvival - LattabiheMC © 2015-2016 > ################################# || Server IP : Lattabihecraft.nitrado.net|| || Web : Pek yakında || || Sürüm : 1.7.2|| || Kapasite : 64 SLOT - 8GB RAM|| || Skype : servegametr|| #################################...
  22. Veli1212

**_**[BKM] CraFT 7/24 Online Faction Server **__** 188.165.95.14

**--** [BKM] CraFT 7/24 Online Faction Server **--** Muhteşem Serverimizin İp Adresi = 188.165.95.14 -Çok Eğlenceli Warp Yerleri.[/warp Eglence vb....] -Çok Kolay Para Kasım Yerleri.[Lapis vb...] -Profesyonel Adminler ve Rehberler Eşliğinde Bir Oyun Zevki. --!-- Muhteşem Bir Oyun...
  23. Veli1212

**_**[BKM] CraFT 7/24 Online Faction Server **__** 188.165.95.14

**--** [BKM] CraFT 7/24 Online Faction Server **--** Muhteşem Serverimizin İp Adresi = 188.165.95.14 -Çok Eğlenceli Warp Yerleri.[/warp Eglence vb....] -Çok Kolay Para Kasım Yerleri.[Lapis vb...] -Profesyonel Adminler ve Rehberler Eşliğinde Bir Oyun Zevki. --!-- Muhteşem Bir Oyun...
  24. Veli1212

--**--[BKM]CrafT 7/24 Acik

**--** [BKM] CraFT 7/24 Online Faction Server **--** Muhteşem Serverimizin İp Adresi = 188.162.95.14 -Çok Eğlenceli Warp Yerleri.[/warp Eglence vb....] -Çok Kolay Para Kasım Yerleri.[Lapis vb...] -Profesyonel Adminler ve Rehberler Eşliğinde Bir Oyun Zevki. --!-- Muhteşem Bir Oyun...