RagewasNW-RagevaSky | Sponsor Arıyor..!!

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
12.png

Merhaba arkadaşlar Ben Umut Yaşım 17 Fakat Sunucu İşlerinden Gerçekten Çok iyi Anlarım Biz Emre Küçük[JAVA ++ UZMAN]- Arkadaş ile Bir Sunucu Açıyoruz ve Sponsor arıyoruz eğer daha fazla bilgi isterseniz özelden pm atın sunucu skyblock ve gelmiş geçmiş en iyi buildlere sahip olan skyblock sunucu diyebilirim şuanda portlu bukkit sunucuda aktif durumda en kısa zamanda pm ya da yorum bırakırsanız size iletişim bilgisi vericeğim ve sunucuyu bizzat tanıtıcağım , Serverin Her türlü özelliği ve Ayrıntılarıyla Birlikte Görmek İstersenız Skype Ya da Discord verilir ve gösterilir ve bunlada yetinmeyip Sunucuyu Bukkit portlu sunucu olarak açıp tanıtabiliriz

İYİ FORUMLAR
RAGEVAS.INC - RAGEWASNW - RAGEVASKY

GNCGAMES

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam merhabalar ,
Özel mesaj yoluyla bana projenizin detaylarını ve istediğiniz özellikleri yazın bende ona göre size indirim veya web panelli sunucu sağlayayım.

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamamdir dostum özelden(pm) yollamış bulunmaktayım cevabinizi beklemekteyim..

Dostlarım konu hâylen günceldir.. |--| Sponsor Aramaktayım her türlü detayını dediğim gibi anlatıcağım sunucunun 1-2 eksiği var o eksikleri tamamlayıp oyunculara sunucağız kesinlikle yaş konusunda güvenebilirsiniz çünki daha öncedende birçok sunucuda işlev gördük fakat bazıları tuttu bazıları ise tutucak iken maddi durumdan dolayı kapanış yaşadı artık bizde bunları geride bırakalım ve bir sponsor ile büyük yerlere gelelim isteriz eğer kendine gerçekten güvenen sponsor arkadaş var ise şartlar ve koşullar bizim için sorun teşkil etmez fakat abartılmamış kaidesiyle |--| > İyi forumlar < |--|