Arama sonuçlarınız

1. T

mc.planeturk.network | REKOR 32/32 | 1vs1 | Parkur | Hile Koruması | 1.8.X | TURNUVA |

konumdan gidermisin kirletme senin konuna laf atıyorummu neresi kopya ? resimler mi kendim çektim git bak yazılarmı yazılar her konuda standart moderator çagırcam silsin şu salagın mesajlarını ÖZÜRLÜ İSE SÖYLEDE BİLELİM ONA GÖRE DAVRANIRIZ BÜYÜK YAZMA DİYOZ ANLAMIYORSAN SORUN YOK YAZ 12)...
  2. T

mc.planeturk.network | REKOR 32/32 | 1vs1 | Parkur | Hile Koruması | 1.8.X | TURNUVA |

Konuyu Nasıl Çalayım Birde benim konumda büyük yazmayınız.Ayrıca reklam yaptınız konumda rapor edicem.
  3. T

emrecaliskan-2009 skype konusabiliriz. Rekorumuzuda Kırdık SLOTLAR 36 ÇIKARILMIŞTIR YOGUNLUKDAN DOLAYI
  4. T

Grup Manager Soru

Arkadaşlar 3 mapdada kurucu felan aynı olmasını istiyorum mapdan mapa geçince yetki değişiyor nasıl eşitleriz ?
  5. T

Konu kitlensin lütfen.

ayrı dunya larda farklı chat ?
  6. T

spawn ile ilgi

teşekkürler oldu :)
  7. T

spawn ile ilgi

arkadaşlar şimdi bende "word" adlı ve "pvp" maplar dunyaları var "word" mapde ölünce kendi spawnda doguyor ben pvp mapında dogmasını istiyorum hangi pl ile yapabilirim skript lede olur farketmez
  8. T

böyle bi pl varmı

onu denedim tabda gözüküyorum inceledim
  9. T

böyle bi pl varmı

arkadşalar oyunda olucam ama tabda gözükmüyecek tpde olmuyacak yani oyunda olmuyacam ama oyundaymış gibi gözükecem /vanish olmaz
  10. T

Hunger Games plugin paketi lazım Satın alıcaz

başarılı bir hunger games istiyorsan ilk önce bu plugini alman lazım http://www.spigotmc.org/resources/advancedsurvivalgames.5715/
  11. T

(Çözüldü) - Anti Reklam, Anti Küfür ve Anti Capslock gerekli

attıgım plugin hazır küfür engellenmiş türkçe anti spam,anti küfür,anti capslock,anti reklam birçok özellik mevcut işinde başarılı bir plugin 1.7.x 1.8.x uyumludur. http://s3.dosya.tc/server6/c2oh4s/CleanChat.rar.html
  12. T

Adam Öldürünce GOlden Apple Verme Skript Yardım Help Me

on death: if victim is a player: drop 1 Golden Apple on picking up 1 Golden Apple: remove 1 Golden Apple from the player apply regeneration 2 to the player for 5 seconds adam öldürünce altın elma düşer yerden aldıgında oto yer 5 saniyede canını doldurdur. sadece...
  13. T

mc.planeturk.network

mc.planeturk.network
  14. T

[YARDİM]Advanced Survival Games

o pluginin sign girişi yok diye biliyorum https://www.spigotmc.org/resources/teleportsigns.29/ veya https://www.spigotmc.org/resources/command-signs.1148/ bunlarla yapılır
  15. T

Plugin Editleme Yardım

arkadaşlar 1vs1 plugini mesela ben bu plugin komutlarını değştiricem yani editlyecem yazmıyacam hangi programla yapabilirim ?
  16. T

sk İstek

https://forum.gamer.com.tr/konu/mc-planeturk-network-rekor-32-32-1vs1-parkur-hile-korumasi-0-lag-profesyonel-pvp-server.296494/ istekmek suçsa istemiyorum nedir atar senin derdiniz post kasmak olmuş sunucum dandik değil merak etme Sunucu Teknik Özellikleri RAM: 10 GB İşlemci: Intel(R) Xeon(R)...
  17. T

sk İstek

arkadaşlar 10kill yapan sk load oto çekmesini istiyorum bugsuz skript verincede 10 kill yaptıgın için yenilendi desin birde oyuncular /ping yazınca pingini görücek birde ben /ping player yazdıgımda oyuncunun pingini görücem pingi 200den fazla oluncada oyuncunun oyundan atmasını istiyorum...
  18. T

Ping yüksek atma skript

arkadaşlar adamın ping 250 geçince oyundan kick atmasını istiyorum nedeni ise ping çok yüksek demesini istiyorum skript varsa oda olur
  19. T

skype emrecaliskan-2009 konusalım Spawn Değiştirilmiştir... Hack Koruması Gereksiz Atmalar V.b Hatalar Düzeltilmiştir.
  20. T

SK Editleme Yardim

konular taşınıyor kardeşim ? napabilirim sorun çözülünce
  21. T

SK Editleme Yardim

1.)istedigim arkadaşlar svde "world" "pvp" adlı maplar var "pvp" adlı yerden oyuncu çekmiyecek world adı mapden oyuncuları kapıştırıcak. 2.)execute console command "/tp %attacker% -39 64 -141" kazanan kişiyi buraya oto tpliyor ama tpledigi yerden oyuncu çekmeyecek tp noktası "world" mapinde...
  22. T

skript destek

kazanan kişi world dunyasında olucak yardim arkadaşlar lütfen
  23. T

skript destek

loop all players in "world": denedim olmadı hata vermedi ama yinede oyuncuyu çekiyor anlamadıgın yer execute console command "/tp %attacker% -39 64 -141" kazanan kişiyi buraya oto tpliyor ama tpledigi yerden oyuncu çekmeyecek anladın umarım :) yardim arkadaşlar lütfen :(
  24. T

skript destek

istedigim arkadaşlar svde "world" "pvp" adlı maplar var "pvp" adlı yerden oyuncu çekmiyecek world adı mapden oyuncuları kapıştırıcak birde ws baslamadan 3 2 1 go sistemi istiyorum arkadaşlar execute console command "/tp %attacker% -39 64 -141" adlı yerdende oyuncu çekmemesini istiyorum...
  25. T

Ölünce Kod yazdırma

wait 3 second eklermisiniz skripte şimdiden teşekkürler dogmadan ışınlıyorda.