sk İstek

TheDewiLSTaR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar 10kill yapan sk load oto çekmesini istiyorum bugsuz skript verincede 10 kill yaptıgın için yenilendi desin

birde

oyuncular /ping yazınca pingini görücek birde ben /ping player yazdıgımda oyuncunun pingini görücem pingi 200den fazla oluncada oyuncunun oyundan atmasını istiyorum kickdede ping yüksek demesini istiyorum

birde gereksiz komut yazılınca böyle komut yok demesini istiyorum

Son düzenleme:

darqanqel123

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@TheDewiLSTaR Kardeş Senin Serverin Var mı ? Varsa da Ne Server miş Arkadaş ! Skriptlerin İste İste Bitmedi ! Nasıl Kaldırıyor Bu Server ! Birde MADEM Bu Kadar Çok İsteğin VAR Bir Skripter TUT!

TheDewiLSTaR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@TheDewiLSTaR Kardeş Senin Serverin Var mı ? Varsa da Ne Server miş Arkadaş ! Skriptlerin İste İste Bitmedi ! Nasıl Kaldırıyor Bu Server ! Birde MADEM Bu Kadar Çok İsteğin VAR Bir Skripter TUT!
https://forum.gamer.com.tr/konu/mc-...korumasi-0-lag-profesyonel-pvp-server.296494/

istekmek suçsa istemiyorum nedir atar senin derdiniz post kasmak olmuş
sunucum dandik değil merak etme

Sunucu Teknik Özellikleri
RAM: 10 GB
İşlemci: Intel(R) Xeon(R) CPU E31270 @ 3.40GHz (8 Cores)
1000 Mbit Garantili Hat
Sistem Türü: Linux 64-bit

darqanqel123

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben atar yapmıyorum sadece madem bu kadar isteğin var sunucu yetkili alımı forumuna skripter aranıyor diye yaz olmadı skript bölümünde biraz dolaş aktif olan kişilere skripter olmak istermisin diye sor. Hatta istiyorsan ben yardımcı olabilirim. :)