Arama sonuçlarınız

1. Mr.McMiner

Minecraft'da İlk Nasıl Öldünüz?

Buraya herkes istediğini yazabilir bu bir sohbet konusudur :D Azcık eğlenelim diye açtım bu konuyu.İlk ben başlıyorum. -Kendime topraktan bir ev yaptım daha ilk gecemdi kapısı yoktu canavar olduğunu bilmiyordum oyunda içerdeyken eve 2 tane creeper geldi göz göze geldik ve bum :D Haydi sizde sıra.
  2. Mr.McMiner

Beraber Minecraft Hamachi Survival Oynayacak Gelsin +14

Benimle beraber minecraft survival modsuz hamachi oynayacak gelsin skype şart mikrofon şart isteyen eklesin 2 kişi lazım sadece toplam 3 kişi olcaz. skype : bora.yelkenci Resmimde 2pac var skype
  3. Mr.McMiner

Bu Konu Gereksizdir

Son oyuncuya katılcam asistan olarak başvurdum hayırlısıyla bekliyorum :D
  4. Mr.McMiner

Bu Oyunu Alim Mi?

Arkadaşlar steam'de gezinirken bir oyun buldum.Adı Lego Lord of The Rings Acaba alsam mı paralı yoksa normal mi indirsem.Bu arada steam'de %75 indirim varmış oyunda.
  5. Mr.McMiner

The War Z Oynayacak Eleman Arıyorum!!!

Arkadaşlar öncelikle merhaba, bugün The War Z adlı oyunu satın aldım ama 5 kere üst üste ölerek tek oynanamayacağını öğrendim.Bende bunun üzerine bir konu açmayı düşündüm.Başlıkta yazdığı gibi The War Z oynayacak elemen arıyorum.İsteyenler sadece aşağıya ne kadar süre oynadığını yazıp alta...
  6. Mr.McMiner

The War Z Birlikte Oynayacak Eleman Aranır!!!

Arkadaşlar öncelikle merhaba, bugün The War Z adlı oyunu satın aldım ama 5 kere üst üste ölerek tek oynanamayacağını öğrendim.Bende bunun üzerine bir konu açmayı düşündüm.Başlıkta yazdığı gibi The War Z oynayacak elemen arıyorum.İsteyenler sadece aşağıya ne kadar süre oynadığını yazıp alta...