Arama sonuçlarınız

1. T

bana modlu .minecraft dosyası yapabilecek varmı

craft craft not enough items zaten too many itemsin gelişmiş versiyonu sadece tek fark )İTEMİN NASIL YAPILDIGINA BAKMA :)
  2. T

Azelza Modlu Minecraft Sezon2 Mod Pack

sürüm kaç ? 1.6.2 de işe yarar mı
  3. T

Benimle Map Yaparmısın

mehmet skype wer
  4. T

Bir adventure map yapmayı düşünüyorum yardım edecekler içeri

skype karizmafurkis25_2 YAŞ 14 15 mapim war(2 advanture map,12 parkur map 1 survival map
  5. T

Benimle Map Yaparmısın

selam map yapıcak adam arıyorum advanture olucak skype:karızmafurkıs25_2
  6. T

sa arkadaşım map yapalım mı senle

sa arkadaşım map yapalım mı senle
  7. T

MESAD CRAFT 1.6.2 ALIM WAR

alımlar bitti kadro doldu
  8. T

MESAD CRAFT 1.6.2 ALIM WAR

merhaba alım war alımlar sunlar 1)OWNER 1)BAŞADMİN 1)ADMİN 1)BUİLDER 2)REHBER/EĞER İYİ REHBERLİK YAPARSA ADMİN OLABİLİR) 2)REKLAMCI(EĞER İYİ REKLAM YAPARSA REHBER OLABİLİR) HAMACHİ AG:MesadCraft HAMACHİ AG:MesadCraft-2 HAMACHİ AG:MesadCraft-3 SİFRELER:123 SERVERİN İPSİNİ HAMACHİDEN VERİCEM...
  9. T

Sorun WARPLAR

byler çözdüm sorunu emrahla atabert saolsun
  10. T

MesadCraft Admin Arar

merhaba serverim daha açılmadı fakat plugini felan tastamam sadece warplar yapılcak. bir admin ariyorum market-hammadde vb. seyler yapicaz. bana buradan ulasiniz ... Hamachi: MesadCraft 123 ipi ordan vericem :)
  11. T

Bu Sefer Über Bir MAPLA Karşınızdayım ..!

lan bi sussunda mapı oynayın mk
  12. T

Warp Problemi

saol ataberk
  13. T

Sorun WARPLAR

nasıl ayarlıcam gitmelerini
  14. T

Sorun WARPLAR

Merhaba bir plugin yükledim. Market oldu ama op olmayanlar warplara ışınlanamıyorlar bunun nedenin bilenler lütfen yorumla açıklayabilirmi ?
  15. T

İstek Plugin

okadarını biliyorum pluginden kaynaklandı warplara gidemedim içindede permissions diye bisey yoktu
  16. T

İstek Plugin

craft bukkit war
  17. T

İstek Plugin

permissions derken ? nasıl kurucam
  18. T

İstek Plugin

arkadaslar bir plugin buldum market kurabiliyoruz fakat warplara gidemiyorum op olmadıgım sürece bisey kıramıyorum bunları engellicek bir plugine ihtiyacım war lütfen ona göre link verin sorun olmasın ben warpları yapayım playerler gezsin dolassin lütfen
  19. T

İstek Plugin

Merhaba ben bir sw açtım ama faction plugini bulamıyorum... bilgidiginiz marketli bir plugin olursa sewinirim
  20. T

Parkur Mapi

beyler haritada nerede spawn oldugunuzu koymayı unttuk :D kusura bakmayn arar bulursunuz gayet eglenceli
  21. T

Tin, Copper Ve Bronz Modunu Bilen Varmı? (yardim)

skydaza gir ve arama cubuguna industryel craft 2 yaz sürümünü seç indir ... ismi industrley craft 2
  22. T

Bu Sefer Über Bir MAPLA Karşınızdayım ..!

:D sanki hergün benle takılıyorsun
  23. T

Parkur Mapi

Aynen yorumlarinizi eksik etmeyin saatlerimizi aldi