Sorun WARPLAR

thekarsıyakalıefsane

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba bir plugin yükledim.
Market oldu ama op olmayanlar warplara ışınlanamıyorlar bunun nedenin bilenler lütfen yorumla
açıklayabilirmi ?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Permsision plugini oalrak GroupManager kullanamnizi oneririm. Ama sadece bir permisssion plugininine sahip olmalisiniz. Sonra su komutlar ile isinizi halladebilirsiniz:
/mangaddp default - essentials.warp
Ama eger essentials configinden per-warp-opermissiion ture ise sunu da eklemelsiinzi:
- essentials.warps.* ya da -essentials.warps.<warpadi>
Basarilar. Eger isinize yararsa bir begeniyi cok gormeyin.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ne demek kardesim, ama yinede bir beğeniyi çok görmeyin. :D

ProductionS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş nasl Viphammadde için sadece vipler kırabiliyo yapcaz.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
/rg flag alanadi build allow yaparsaniz kirilabilir olacaktir. Ama maddelerin wglerinin flaglerini ayarlarsaniz daha iyi olur. Ve sadece viplerin isinlanabilecegini ve sadece viplerin iceri girmesine izin verirseniz ki yukarida isinlanma olayini anlattim isiniz bitecektir..

ProductionS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya Kardeş ben biliyom onu oyuncular Kırabiliyo ozaman sen gel server yap be kardesim çok sevinirim
RedaxeCraft - 1 den 10 a kadar sifreler: 123 - 1 birlesik olcak server ip: 25.134.25.89
Gelirsen kardeş op kurucu falan yaparm ve sevinirim[DOUBLEPOST=1377618893,1377618803][/DOUBLEPOST]Kardeş serverime gelirmsn RedaxeCraft RedaxeCraft - 1 den 10 a kadar şifreler: 123 - 1 birleşik olcak

server ip: 25.134.25.89

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya Kardeş ben biliyom onu oyuncular Kırabiliyo ozaman sen gel server yap be kardesim çok sevinirim
RedaxeCraft - 1 den 10 a kadar sifreler: 123 - 1 birlesik olcak server ip: 25.134.25.89
Gelirsen kardeş op kurucu falan yaparm ve sevinirim[DOUBLEPOST=1377618893,1377618803][/DOUBLEPOST]Kardeş serverime gelirmsn RedaxeCraft RedaxeCraft - 1 den 10 a kadar şifreler: 123 - 1 birleşik olcak

server ip: 25.134.25.89

Ben gelirimde vps alcanmı sonra almıcaksan yapma bosuna
Yapmasını biliyorum

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ve bence birine OP luk vermeden once bir dusun senin kadar yetkili biri olacak. Ve serveriniz parcalayabilir yapacagin kisi. Tabi yapar emiyorum. Ve ben zaten ucretli olarak bir serverde calisiyorum yani serverinize gelemem ama sadece viplerin girebilecegi bir hammadde ayarini imzamda bulunun Rehber Konunun en altindaki WG flags bolumunun altinda bulabilirsinz. Entry flagidir.

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ve bence birine OP luk vermeden once bir dusun senin kadar yetkili biri olacak. Ve serveriniz parcalayabilir yapacagin kisi. Tabi yapar emiyorum. Ve ben zaten ucretli olarak bir serverde calisiyorum yani serverinize gelemem ama sadece viplerin girebilecegi bir hammadde ayarini imzamda bulunun Rehber Konunun en altindaki WG flags bolumunun altinda bulabilirsinz. Entry flagidir.

Dogru diyon herkeze güven olmaz beni tanımıyon ama istersen yaparım

Mr.Avast

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar biriniz bana yardım edebilir mi serverim sabit IP warpları ayarlamaya çalışıyorum avastgaming.nitrado.net
acil yardıma gelin Wg işinden ve Warp lardan anlayan gelirse sevinirim lütfen yapana oyunda builder lık