Arama sonuçlarınız

1. Overloarder

%100 survival basit pluginler 88.244.154.181

Uğraşmaktan sıkıldım plugin aramaktan vazgeçtim :) eğer yetkili biri görürse konuyu arşive kaldırabilir .
  2. Overloarder

OverLorD Minecraft VDS Server - En acil biçimde BUİLDER ALIMLARI VAR !

Hiç uzatmadan server için küçük olmayan güzel bir spawn lazım builder alımları başladı eğer yaratıcı ve güzel şeyler yapabiliyorsan . Skype : ilosmaster
  3. Overloarder

OverLorD Minecraft - FactionPVPSurvival - Zor Server - VDS Sunucu - Yeni - Daha fazla bilgi konuda !

Plugin işini benim istediğim gibi yapmak imkansız olduğu için plugin paketi satın alıp editleteceğim artık ancak böyle olacak . Merhaba Temel ayrıntıları baş kısıma yazıyorum . Daha fazla ayrıntı için aşağı kısımlara bakın. İlk olarak bu sunucuda şu an ki nesil ile gelen Lapis Lazuli...
  4. Overloarder

OverLorD Minecraft - Faction Survival - Zor Server - VDS Sunucu - Yeni - Daha fazla bilgi konuda !

Plugin işini benim istediğim gibi yapmak imkansız olduğu için plugin paketi satın alıp editleteceğim artık ancak böyle olacak . Merhaba Temel ayrıntıları baş kısıma yazıyorum . Daha fazla ayrıntı için aşağı kısımlara bakın. İlk olarak bu sunucuda şu an ki nesil ile gelen Lapis Lazuli...
  5. Overloarder

OverLorD Minecraft (Lapis ve benzeri saçmalıklar yok) PVP veya Faction PVP karar verilecek

Merhaba Sunucu açmaya karar verdim bu lapis dir cartdır curtdur olmayacak oyunu anlamsızca kolaylaştıran şeyler olmayacak herkes kendi çabasının karşılığını alacak . Pvp veya faction pvp olmasına karar verdim . PVP olursa yine factionda olacak claim atabilmeniz için . Server için + 16 aklı...
  6. Overloarder

OverLorD Minecraft (Lapis ve benzeri saçmalıklar yok) PVP veya Faction PVP karar verilecek

Merhaba Sunucu açmaya karar verdim bu lapis dir cartdır curtdur olmayacak oyunu anlamsızca kolaylaştıran şeyler olmayacak herkes kendi çabasının karşılığını alacak . Pvp veya faction pvp olmasına karar verdim . PVP olursa yine factionda olacak claim atabilmeniz için . Server için + 16 aklı...
  7. Overloarder