Arama sonuçlarınız

1. İlkutayhands

oyuna iş ve okul yüzünden giremiyordum uzun zamandır.Sonra bi avatar atıyım dedim bütün serverlar kapalı forumdan avatar server aradım yok ne oldu bu avatar serverlara bi bilgisi olan varmı
  2. İlkutayhands

Minecraft Kentleştirme Hareketi

gene çok beyin yoran bir fikir geldi bana :) bildiğiniz gibi minecraft bir hayatta kalma oyunu olsada oyunun içinde creative oyun bölümünden ev yapı yapabiliyoruz. Aklımdaki fikir bir sunucu yada port açıp sitelerde reklam verip sunucuya insan toplayıp herkesi dünyanın ortasına atıp herkese...
  3. İlkutayhands

şu rpg serverlardan bıkanlar

her günü geldiğinde günü değiştirenler mesela Perşembe 20.00'da açılıs (perşembe günü bu pazartesi olur oda çarşamba olur oda pazar ) bence rpg serverlarda her ip atılmayan konu kaldırılmalı sizin fikirleriniz nedir ?
  4. İlkutayhands

ßeraber Sabahlıyacak Arkadaşlar Aranıyor

merhaba beraber sabahlıyacak arkadaş arıyorum. ancak ben 2 kişi felan sevmiyorum 3-4 hatta 5 çok kişili skype arkadaşları arıyorum premiumlu-premiumsuz farketmez bütün oyunları oynarım. arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz yaş sınırlaması 13-16 olmalı çok küfür eden biri olmazsanız sevinirim...
  5. İlkutayhands

teamextreme

merhaba arkadaşlar minecraftı cracklı kullanıyorum minecraft launcher hata verdiği içinde neyse saadete gelelim teamextreme bu sekmeyi açıyor sonra sekme kapanıyor hep bu şey çıkıyor ama hiç dolmuyor dolmadan hemen kapanıyor silip tekrardan yükliycem ama bu seferde içindeki serverlar gidecegi...
  6. İlkutayhands

shadow craft sunucusu

her yere claim atan kişilere bir şey demeyip yeni kullanıcılar atınca banlayan bir server [emek diyorlar ama server hack kaynıyor ve banlamıyorlar] adminler 1 saat anca giriyorlar umursamıyorlar üstelik kurucusu bir çocuga [abiCraft adminlerin yaş ortalaması 10 tavsiye etmiyorum .Servera...