Minecraft Kentleştirme Hareketi

Fikir nasıl ?

• mehh! tutmaz.

Kullanılan: 1 14.3%
  • inş tutar.

Kullanılan: 6 85.7%

• Kullanılan toplam oy
    7

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
gene çok beyin yoran bir fikir geldi bana :)
bildiğiniz gibi minecraft bir hayatta kalma oyunu olsada oyunun içinde creative oyun bölümünden ev yapı yapabiliyoruz. Aklımdaki fikir bir sunucu yada port açıp sitelerde reklam verip sunucuya insan toplayıp herkesi dünyanın ortasına atıp herkese ev,otel,park gibi şeyler yapmasını söylesek yani bir il belki ülke gibi bayaga güzel şeyler yapabilcegimize inanıyorum [tabii elbet şaçma şaçma buildler olcaktır onlarıda aşmak için whitelist koyulabilir ve komutlar ile o buidlerin kime ait oldugunu öğrenebiliriz]

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bu tarz Creative sunucularda en nefret ettiğim şey gayet güzel build yapan birinin buildinin başka bir oyuncu tarafından copy-paste yapılıp başka sunucularda kullanılması hatta başka insanlara para karşılığı satılması. Fikriniz güzel iş uygulamada bitiyor. Umarım güzel düşüncenizi hayata geçirebilirsiniz. Tabi sizin dediğiniz şeyi sorgusuz sualsiz yapacak adamda lazım. (herkesi dünyanın ortasına atıp herkese ev,otel,park gibi şeyler yapmasını söylesek)

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu tarz Creative sunucularda en nefret ettiğim şey gayet güzel build yapan birinin buildinin başka bir oyuncu tarafından copy-paste yapılıp başka sunucularda kullanılması hatta başka insanlara para karşılığı satılması. Fikriniz güzel iş uygulamada bitiyor. Umarım güzel düşüncenizi hayata geçirebilirsiniz. Tabi sizin dediğiniz şeyi sorgusuz sualsiz yapacak adamda lazım. (herkesi dünyanın ortasına atıp herkese ev,otel,park gibi şeyler yapmasını söylesek)
pozitif cevabınız için öncelikle teşekkür ederim tabii copy-paste olayı olcaktır malesef o yüzden her alana claim tarzı bir şey yapabiliriz oyunculara /yapı adlı bir komut verip o komudun içinde [bitti,devam ediyorum,başlamadım] diye şeçenekler sunabiliriz 2 gün boş kalan alanlar silinebilir yada devam etmeyenler böyle bir fikrim var şu an :D

Hiko350mc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
pozitif cevabınız için öncelikle teşekkür ederim tabii copy-paste olayı olcaktır malesef o yüzden her alana claim tarzı bir şey yapabiliriz oyunculara /yapı adlı bir komut verip o komudun içinde [bitti,devam ediyorum,başlamadım] diye şeçenekler sunabiliriz 2 gün boş kalan alanlar silinebilir yada devam etmeyenler böyle bir fikrim var şu an :D
iyi fikir ben de yardım ederim bu faydalı etkinliğe

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her şehrin bir serserisi olacaktır, buna karşı polisler lazım.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bi bakarsınız sunucu MMORG felan olur :D

Hayat RPG denilen bir şey var, iyi düşünülüp hazırlanırsa oynamaktan inanılmaz zevk verecek bir şey. Adından anlaşılacağı üzere gerçek hayatı baz alıyor. Şahsen böyle bir şeye katılmak isterdim.

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayat RPG denilen bir şey var, iyi düşünülüp hazırlanırsa oynamaktan inanılmaz zevk verecek bir şey. Adından anlaşılacağı üzere gerçek hayatı baz alıyor. Şahsen böyle bir şeye katılmak isterdim.
şu an böyle bir fikrim var ama tabii yapılması biraz zor malesef kodlama yapcak birisi üst düzey türkçe bilen bir admin rehberlik vasvını yerine getirebilcek biri ve en önemlisi portlar ve hotspot şeyleri artık bir 4 yıla yapabiliriz

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu an böyle bir fikrim var ama tabii yapılması biraz zor malesef kodlama yapcak birisi üst düzey türkçe bilen bir admin rehberlik vasvını yerine getirebilcek biri ve en önemlisi portlar ve hotspot şeyleri artık bir 4 yıla yapabiliriz
Üst düzey Türkçe kısmında zorlanacak kimse yoktur herhalde, dilbilgisi dersi anlatmayacaksa?

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben beğendim, yani eğer gerçekten onlarca oyuncuya ulaşabilirse ortaya çok güzel şeyler bile çıkabilir.

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Üst düzey Türkçe kısmında zorlanacak kimse yoktur herhalde, dilbilgisi dersi anlatmayacaksa?
yani demek istediğim öyle değildi :) hızlı yazmaya çalıştığımdan dolayı noktalama işaretlerine önem gösteremiyorum onun gibi demek istemiştim yani cümlede düşüklük felan olmıycak anlamında :D

Ben beğendim, yani eğer gerçekten onlarca oyuncuya ulaşabilirse ortaya çok güzel şeyler bile çıkabilir.
pozitif cevabınız için teşekkür ederim inşallah

Hiko350mc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yani demek istediğim öyle değildi :) hızlı yazmaya çalıştığımdan dolayı noktalama işaretlerine önem gösteremiyorum onun gibi demek istemiştim yani cümlede düşüklük felan olmıycak anlamında :D

pozitif cevabınız için teşekkür ederim inşallah

skype verin de başlayalım bence zaman kaybetmeyelim

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 ay sonra ;
Map yapmaya üşendim,sunucu açacak param yok bağış yapın vb. şeyler çıkmasın ortaya ?

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2 ay sonra ;
Map yapmaya üşendim,sunucu açacak param yok bağış yapın vb. şeyler çıkmasın ortaya ?
sıkıldım demem asla o konuda size net diye biliriz ama her sunucusunun gelşmesi için belli bir miktar bağış gerektirmektedir tabi o konudada dayandıgım yere kadar dayanabilirim diiye düşünüyorum