Arama sonuçlarınız

1. B

- || Pluginer Aranıyor || -

Survival Sunucumuza Plugin Paketi Hazırlayabilecek Yetkili Arkadaşlar Aranıyor.Paketin Açıksız,Bugsuz ve Hile Kullanımının Yasaklandıgı Bir Paket Olması Gerekiyor. İletişim Skype: Deagman11
  2. B

VisCraft Survival Server - Timber - Team - Köylü Takas

===== IP:VisCraft.nitrado.net===== Serverimiz Nitrado Güvencesindedir =====Kapanma Riski Yok ===== ===== Yeni Spawn Yapımda ! ===== ===== Sürüm : 1.7.X===== ===== Kapasite : 42 Slot===== ===== Kapanma Riski ve Lag Sorunu Yok ===== ===== Spawn çalıntı değil bize aittir ===== ===== Alım...
  3. B

Faction Server Kayıt ve Vip Satma Sitesi Lazım

Öncelikle merhaba arkadaşlar.Bir faction server yapmaktayız.Bu serverimize bir site gerekiyor ama vip satışlarının ve kayıt'ın siteden olması gerekiyor.Böyle bir sayfa yazabilecek olan veya elinde böyle bir sayfa bulunan arkadaslar varsa Skype: Deagman11 Eklemelerini Bekliyorum.
  4. B

Yepyeni Bir Faction Fikri Acil Yetkililer Aranıyor

Aklımızda faction akımını değiştirecek nitelikte bir sunucu fikri var.Ama biliyoruz ki bunu gerçekleştirmek tek başına olmaz bu yüzden yetkili alımları yapıyoruz.Alınacak yetkili listesi aşağıdaki gibidir : 1 Pluginer (Plugin paketi oluşturabilmeli) 1 Reklamci (Yüksek Ölçüde Çevresi Olmalı) 1...
  5. B

Yeni Bir Hub Server Kuracağım

Öncelikle merhaba arkadaşlar.Başlıktada gördüğünüz gibi bir hub server kurmak istiyorum.Serverimizde henüz hiçbirşey ayarlı değildir.Öncelikle yetkili kadromuzu ayarlamaya karar verdim. Alınacak yetkili listesi şöyledir: Yetkili Alımları : 2 Adet Builder 1 Adet Rehber 2 Adet Pluginer 1 Adet...
  6. B

VisGaming Hergün Yepyeni Sürpriz Videolarla Karşınızda

Herkese merhaba ben deagman ve bugün kanalımı tanıtmak için burada bulunmaktayım.VisGaming adlı kanalımızda herhangi bir aksilik olmadığı durumlarda hergün (en az) 1 video yüklenmektedir.Bu videolar ağırlıklı olarak minecrafttır.Yani minecraftseverlerin çoğunu etkileyebilecek yepyeni bir...
  7. B

Türkçe Plugin Tanıtımları

Merhaba arkadaslar yepyeni bir kanal acmış bulunmaktayım.Bu kanalımda türkçe plugin tanıtımları vb. seyler bulabilirsiniz eger sizinde tanıtılmasının hos olabilecegini dusundugunuz plugin vb. seyler varsa skype : Deagman11 veya videolarımızın altına yorum olarak atmakdan cekinmeyin.Biz yeni bir...
  8. B

Yeni acilacak sunucumuza acil BUİLDER aranıyor...

Tüm minecraft severler icin ayrıcalıksız,torpilsiz yeni bir deneyim olacak server yapım aşamasındadır.Builder acigimiz var.Bu yüzden eger buildin iyiyse hemen Skype:Deagman11 Adresine veya bu konunun yorumuna aşşagıdaki formu doldurarak gönderin.Biz size geri döneceğiz. Form: Ad: Soyad: Skype...
  9. B

Pluginer ve Builder Aranıyor

Arkadaslar bir server kurmaya hazırlanıyorum ama yetkili gerekiyor.Pluginlerden iyi anlarım ama hem build hemde plugin koymak zor oluyor.Skypesi olan Deagman11 'e şu formu doldurup göndersin.Bu arada server faction olacak şimdiden söyleyeyim vede bu kişilerden sadece 1 tane alınmayacak. Form ...
  10. B

Mükemmel bir deneyim için lütfen bakın.

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar şuanda hazırda bir serverimiz var tek kelimeyle mükemmel fakat küçük bir sorunumuz var oda serveri vds yapabilmek için yani Nitradoya atabilmek için biraz bağış. Lütfen bu mükemmel serveri açabilmemiz ve bağış yapan kullanıcılar örn:15 TL bağış yaparsa 15...
  11. B

Server Kurucam Yetkili Aranıyor!!!!

Arkadaşlar güzel bir server kurmayı planlıyorum ama bir eksik var oda yetkili kişiler... Daha önce birçok server kurup sattım ama bunu kendime açacağım için güzel bir şey olmasını istiyorum. Alınacak Yetkililer: Builder (x3) [Alımlar Kapatıldı] Admin (x1) Kurucu (x1) Rehber (x1) Reklamcı (x2)...
  12. B

Acil Builder Alımı Var Bilgiler İçeride

Arkadaşlar bungeecord server kurmak üzereyim fakat bir eksiğimiz var oda builder.Yaklaşık 2-3 builder alımı vardır iletişim bilgilerimiz aşşağıdadır. İletişim: Skype:Brkay136