Yeni Bir Hub Server Kuracağım

brkay136

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Başlıktada gördüğünüz gibi bir hub server kurmak istiyorum.Serverimizde henüz hiçbirşey ayarlı değildir.Öncelikle yetkili kadromuzu ayarlamaya karar verdim. Alınacak yetkili listesi şöyledir:

Yetkili Alımları :

2 Adet Builder
1 Adet Rehber
2 Adet Pluginer
1 Adet Skript Plugininden Anlayan Kişiler Alınacaktır.

Şimdiden söylemek isterimki bu işi sonuna kadar devam ettireceğim.Eğer birkaç gün sonra çıkıp gidecekseniz hiç başvurmayın derim.İlgilenen arkadaşlar için Skype: Deagman11 İşini Ciddiye Alacak Arkadaşların İsteklerini Bekliyorum.

Bu arada söylemiş olayım bu kadar yetkili alıp kendim yan gelip yatmayacağım ben zaten her pluginle ilgileneceğim böyle düşünebilecek arkadaşlar için bilgi veriyim dedim.

uncleoyunda1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Ben Pluginere başvurmak isterim plugin bilgim mükemmeldir plugin paketini ben yüklerim ve istediğin plugini servere yükleyebilirim Skypem:MinecraftOynuyoruz2727

Mockingjayyv3

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2 adet nedir kdkakdlaldlsldl kardeş taneyle satınmı alıyosun

Sent from my iPhone using Tapatalk

brkay136

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Ben Pluginere başvurmak isterim plugin bilgim mükemmeldir plugin paketini ben yüklerim ve istediğin plugini servere yükleyebilirim Skypem:MinecraftOynuyoruz2727
Kardeşim peki Skript Ayarlamayı veya Java ile Plugin Kodlamayı Biliyormusun?

effe14

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben builder olmak isterim ProBuilderimdir bir hub serverde lobisini yaptım ama malesef resmini çekmedim :öl:
Bana ulaşmak istersen Skype:Buğra Efe

brkay136

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben builder olmak isterim ProBuilderimdir bir hub serverde lobisini yaptım ama malesef resmini çekmedim :öl:
Bana ulaşmak istersen Skype:Buğra Efe
Kardeşim sana ulaşmak isterim tabii ki ama Buğra Efe Adında birçok Kişi Var. Sen Beni Ekleyebilirsin Skype: Deagman11