Arama sonuçlarınız

1. X

.bat Hakkında [çözene Adminlik]

Kardeş sağol ama .bat windows tarfından bulunamıyo ama neyse ben çözdüm işi bilgisayarımı sistem araçlarından çalışan güne geri aldım. artık çalışıyor.
  2. X

Etkinlik Minecrafttürk Sunucu Ve Gift Kod Çekilişi

Minecraft türk ekibi face de resiminizi paylaştım . hiç minecraft premiumum olmadı olursa çok sevinirim ama suncu olursada sevinirim.
  3. X

Teşekkür ederim kardeş ama ben onu çoktan denedim
  4. X

merhaba arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım her forma baktım bulamadım. geçen gün swmi rahat rahat açıp kapatabiliyordum. ama bugün .bat açınca "C:\user\acer\sytescraft server \server.bat windows tarafından blunamadı. ismi doğru yazdığınızı kontrol edin diyo . ne yapsam nafile. Yardım...
  5. X

Crash-report hatasi

ataberk bendede bugün oldu aynı hata yardım et okadar kod koymuşlar
  6. X

Worldguard Içi Bir Sorum Var. Gir Içeri.

kardeş bnm asıl amacım lavla ilgili bende multiverse var ve bir sürü dünya var özellikle skyblock var oyuncular lav koyamıyo ama lavı açtığımda tüm world lerde lav açılıyor ben tek skyblockta açılsın istiyorum kardeş sen bunu hallet sana adminlik vericem swemde.
  7. X

Worldguard Içi Bir Sorum Var. Gir Içeri.

Direk konuya geçiyorum ; World ü direk nasıl wg lerim acil hızlı cevap. PLS!
  8. X

Chestshop Plugin Sorun

KARDEŞ BAK ŞÖYLE DENE; Sign e göre alt alta yapıyorum ; |AdminShop |Kaç tane verileceği örnek : 16 |Kaç liraya alınacağı satılacağı B 10 : 1 S "B" almak "S" satmak |İtem kodu örnek: 1 Bu işini görür banada o hatayı veriyodu böle yaptim oldu ama kesinlikle adminshop yaz öyle...
  9. X

Serverimdeki Skyblock'a Lav Koyulmuyor.

Kardeş onun için group managerden worlds e gir ordanda skyblock a gir build i true yap
  10. X

Serverimdeki Skyblock'a Lav Koyulmuyor.

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi serverimde ki skyblock a lav koyulmuyor heryerde aradım ama bulamadım. Ama lavın sadeece skyblocka koyulmasını istiyorum . ana servere değil . Şimdiden Teşekkürler.