Arama sonuçlarınız

1. Agenor

k.a.s.a crash+

---- Minecraft Crash Report ---- // I just don't know what went wrong :( Time: 8/15/14 12:28 ** Description: Updating screen events org.lwjgl.opengl.OpenGLException: Invalid operation (1282) at org.lwjgl.opengl.Util.checkGLError(Util.java:59) at...
  2. Agenor

K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

---- Minecraft Crash Report ---- // I just don't know what went wrong :( Time: 8/15/14 12:28 ** Description: Updating screen events org.lwjgl.opengl.OpenGLException: Invalid operation (1282) at org.lwjgl.opengl.Util.checkGLError(Util.java:59) at...
  3. Agenor

Villa 2

Gta Vice
  4. Agenor

Yeni 1.7.2 Mod Paketi İçeriği

Gregtech
  5. Agenor

Bir ev işte [İlk Yapım]

Hepinize tek tek teşekkür ederim. Öncelikle siyah yeşil uyumu hakkında söylüyeceğim başta klasik olarak siyah beyaz düşündüm fakat genelde herkes öyle yaptığı için farklılık yaratabilmek için siyah yeşil seçtim. Evin içi konusu ise sadece içini 3 katlı olarak yaptım merdiven gln ekledim okadar...
  6. Agenor

Bir ev işte [İlk Yapım]

Teşekkürler.
  7. Agenor

Bir ev işte [İlk Yapım]

İlk defa böle büyük ev yaptım (Bana göre) foto kalite kötü olduğunu biliyorum ama server sürekli res attığı için direk çekip koydum.
  8. Agenor

Modlu Minecraft - Bedava Enerji Sistemi (MJ-EU-RF)

mikrofon şart sana :)
  9. Agenor

Dünya yüklenmiyor

Resim herşeyi anlatıyor
  10. Agenor

Gregtech Config

Confing ayarlarından diğer modların recipes lerini değiştirmeyi engelliyebilioruz bunu tam olarak ben bilmiyorum bilen varmı diye soruyorum
  11. Agenor

Gregtech Config

Ftb unleashed gregtech yükledim doğal olarak recipes ler değişti bunu nasıl düzeltirim ?
  12. Agenor

FTB GG [ÇÖZÜLDÜ]

Teşekkürler.
  13. Agenor

FTB GG [ÇÖZÜLDÜ]

Crack değiştirdim bu sefer bad video card hatası veriyor Bad video card drivers! ----------------------- Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode. This can usually be fixed by updating the video card drivers. --- BEGIN ERROR...
  14. Agenor

FTB GG [ÇÖZÜLDÜ]

Malesef olmadı
  15. Agenor

FTB GG [ÇÖZÜLDÜ]

Yorumun için saol, Denedim olmadı mod pack yüklemiyor
  16. Agenor

FTB GG [ÇÖZÜLDÜ]

FTB Direwolf20 mod pack açılmıyor hata şu : eginning authlib authentication attempt successfully created YggdrasilAuthenticationService From Console: com.mojang.authlib.exceptions.InvalidCredentialsException: Invalid credentials. Invalid username or password. From Console: at...
  17. Agenor

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: Agenor *Sadece Gerçek Adınız: Tuncay *Yaşınız: 17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 1,5 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Köfteistköfte, BFChickengamers *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet
  18. Agenor

E.R.T.A.N Mod Paketi

Mutlaka yükle
  19. Agenor

E.R.T.A.N Mod Paketi

Gregtech varmı
  20. Agenor

Mod Paketi Yapıyorum... [ÖNERİ]

Gregtech, railcraft mutlaka yüklemelisin
  21. Agenor

Chicken chunks and Ender storage

S.a ben mod pack yaparken(1.5.2)Chicken chunks ve ender storage hata verdi hata şu
  22. Agenor

Minecraft Cobblestone generator Yanma yok ---1LKAN---

mine da acemi olduğum zamanlar yazmışım panik yapmayın
  23. Agenor

Mod pack

Güldüğümden yazmadım Tabi Anladıysan
  24. Agenor

Mod pack

Komikti...