Arama sonuçlarınız

1. sagonur07

Quests Plugin Türkçe 2.5.1 Ali 'Cleaner' Kumbul -UPDATED-

Herhangi bir sorun olursa bildirmenizi diliyorum. GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. sagonur07

1.7.2 de açılıyor diye biliyorum ama bir denerseniz çalışmaz ise onada başlarım.
  3. sagonur07

Alttaki Bağlantıdan 1.7.2 Destekleyen Sürüme Ulaşabilirsin. TIKLA
  4. sagonur07

Quests Plugin Türkçe 2.4.0 Yeni Versyon Ali 'Cleaner' Kumbul

Al Dostum Editlerim Ve Konu Açtım. TIKLA
  5. sagonur07

Merhaba dostlar sizde daha önce eski versiyonunu yapmış olduğum görev pluginin 1.8.x ile uyumlu olan versiyonu 2.5.1'i paylaşıcağım. Plugin hakkında bütün bilgileri youtube da bulabilirsiniz. (Tutorialleri Bulunmaktadır.) Gelelim Linklere; Plugin İndirme Linki: Buraya Tıkla VirusTotal Linki...
  6. sagonur07

AK Texturepack 2 (FPS Arttırıcı Ve Stratejik Bir TexturePack) Yenilendi.

Değerlendirmen için teşekkür ederim. (Kullanan Arkadaşlara Binlerce Teşekkürler)
  7. sagonur07

Hemen Başlıyorum. Teşekkür Ederim Bildirdiğin İçin.
  8. sagonur07

Öylemi :D Düzeltiyim Hemen Kanal Linki AlayımDownload Link Güncellenmiştir.Steve Skininde Bulunan Hata Giderildi.This is for the players. Güncelleme
  9. sagonur07

Merhaba dostlar sizde daha önce eski versiyonunu yapmış olduğum görev pluginin 1.8.x ile uyumlu olan versiyonu 2.4.0'ı paylaşıcağım. Plugin hakkında bütün bilgileri youtube da bulabilirsiniz. (Tutorialleri Bulunmaktadır.) Gelelim Linklere; Plugin İndirme Linki: Buraya Tıkla 2.5.1 Güncel...
  10. sagonur07

Görev Plugini (Quests Türkçe Tamamen Kendime Aittir.) [1.8]

Tamam Başlarım Bir Ara :D Sen Takipte Kal Yenisini Bitirince Bu Konuyu Değiştirir Yeni Versiyona Link Koyarım Buraya İzlemeye Al Yani.Yeni Versiyon Olan 2.4.0 Forumda Konu Olarak Açılmıştır. Konuya Buradan Ulaşabilirsiniz.
  11. sagonur07

[Acill...!] Texturepack İstek

Zor Bulursun Dostum Takım Elbise Kolayda Silah Sesleri Biraz Sıkıntı Onlarıda Başka Texturepacklerden Temin Ederek Yapabiliriz Aslında
  12. sagonur07

Teşekkür Ederim Yorumun İçin. Ankette de Belirtirsen Çok Mutlu Edersin Beni.
  13. sagonur07

Görev Plugini (Quests Türkçe Türkçeleştirme Kendime Aittir.) [1.8]

Konum Sadece Bu Websitesinde Yok Başka Websitesinde Mod Arkadaş Virus Total Eklemezsen Konun Kaldırılıcak Demişti O Yüzden Eklemiştim.
  14. sagonur07

EssentialsBalance (MONEY)

Al Derken Zaten Başka Oyuncudan Al (Kes) Demek İstemiştim.
  15. sagonur07

Teşekkür Ederim Önerin İçin. Zaten En Son Mesajımda da Belirttiğim Üzere Yeni Versiyonunu Paylaştığımda Daha Ayrıntılı Bilgi İle Karşınızda Olacağım.
  16. sagonur07

1 Bilgi 3 Kişi

Kapadokya'nın kelime anlamı 'Güzel Atlar Diyarı'dır. Ekstra; Öğrendiklerimizin %83'ü görme, %11 işitme , %3.5 koklama, %1.5 dokunma ve %1'i de tatma ile gerçekleşir. Ekstra; Kadınlar erkeklere oranla 4 kat fazla aşık olurlar ancak buna karşılık ilişkileri %80 oranında kadınlar...
  17. sagonur07

Dostum 2.4.0 Senin Bana Daha Önce Attıgın Pluginden Bahsediyorum Onu İndirdim Neredeyse Bitti Zaten. Kontrollü Olarak LocalHostumda Test Ettiğim İçin 1.8 De De Gayet Güzel Bir Şekilde Çalışmakta Yakında Paylaşıcam.
  18. sagonur07

1 Bilgi 3 Kişi

Creeper Tamamen Yanlış Modelleme Sonucu Oluşan Bir Mob Yani Konuyu Oralara Çekmeyelim.
  19. sagonur07

Dosya Rar Değil Zip Zip Zaten Virus Koruma Programlarının Ulaşabildiği Bir Dosya Türüdür. Üstelikte Dosya Sadece İnternet Ortamına Yüklenebilmesi Uygun Oldugu İçin Zip Formatında Yüklenmiştir. Ama Çok İstersenizde Tek Tek Virus Total Sonuçlarını Koyabilirim. Demek İstediğini Anladım...
  20. sagonur07

EssentialsBalance (MONEY)

Take Komutu Zaten Al Demek Oldugu Icin -100000 Alırsan Bir Bug Oluşup Arkadaşa 100000 Para Ekliyecektir.
  21. sagonur07

Rpg Takım İstek [Çözüldü]

/f join komutunun permlerini verdinmi ona göre ? vermediysen her oyuncu istediği facta katılamıyor invite gerekiyor
  22. sagonur07

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere İnternette Türkçesi Bulunmayan Quests Pluginini Türkçeleştirip Paylaşıcam Buyrun Aşşağıda Linkler. VirusTotal Sonuçları: Tıkla İndirme Linki: Tıkla Plugin Teliflidir Başka Şekilde Editleyip Prim Yapmayın Tamamen Kendime Ait Olan Texturepackim AK Texturepack'e...
  23. sagonur07

Rpg Takım İstek [Çözüldü]

Faction komutlarından hangisi mesela bir örnek verebilirmisin ?