Görev Plugini (Quests Türkçe Türkçeleştirme Kendime Aittir.) [1.8]

sagonur07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere İnternette Türkçesi Bulunmayan Quests Pluginini Türkçeleştirip Paylaşıcam Buyrun Aşşağıda Linkler.

VirusTotal Sonuçları:
Tıkla

İndirme Linki:
Tıkla

Plugin Teliflidir Başka Şekilde Editleyip Prim Yapmayın

Tamamen Kendime Ait Olan Texturepackim AK Texturepack'e Alttaki Linkten Ulaşabilirsiniz:
Link

İletişim:
Facebook
Twitter
e-posta: [email protected]

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
dostum rar'a koyarsan virüs taraması görmez

sagonur07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dostum rar'a koyarsan virüs taraması görmez
Dosya Rar Değil Zip Zip Zaten Virus Koruma Programlarının Ulaşabildiği Bir Dosya Türüdür. Üstelikte Dosya Sadece İnternet Ortamına Yüklenebilmesi Uygun Oldugu İçin Zip Formatında Yüklenmiştir. Ama Çok İstersenizde Tek Tek Virus Total Sonuçlarını Koyabilirim.
Konun cok guzel. 0 resim. 0 bilgi.
Demek İstediğini Anladım. Değerlendiricem Fakat Bu Konu Başlıgını Değiştiremicem Şu Anda Pluginin Yeni Sürümünü Türkçeleştirmekteyim 1.8.3 e Kadar Desteklemekte. Onu Bitirdiğim Zaman Gayet Açıklayıcı Bir Şekilde Konu Hazırlayım Foruma Ekleyeceğim. Uyarın İçin Teşekkür Ederim.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Dosya Rar Değil Zip Zip Zaten Virus Koruma Programlarının Ulaşabildiği Bir Dosya Türüdür. Üstelikte Dosya Sadece İnternet Ortamına Yüklenebilmesi Uygun Oldugu İçin Zip Formatında Yüklenmiştir. Ama Çok İstersenizde Tek Tek Virus Total Sonuçlarını Koyabilirim.

Demek İstediğini Anladım. Değerlendiricem Fakat Bu Konu Başlıgını Değiştiremicem Şu Anda Pluginin Yeni Sürümünü Türkçeleştirmekteyim 1.8.3 e Kadar Desteklemekte. Onu Bitirdiğim Zaman Gayet Açıklayıcı Bir Şekilde Konu Hazırlayım Foruma Ekleyeceğim. Uyarın İçin Teşekkür Ederim.
Yalnız jar 1.8 son sürüm değil
Language dosyası da farklı sanırım seninki 845 son sürümün 839 satır

sagonur07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yalnız jar 1.8 son sürüm değil
Language dosyası da farklı sanırım seninki 845 son sürümün 839 satır
Dostum 2.4.0 Senin Bana Daha Önce Attıgın Pluginden Bahsediyorum Onu İndirdim Neredeyse Bitti Zaten. Kontrollü Olarak LocalHostumda Test Ettiğim İçin 1.8 De De Gayet Güzel Bir Şekilde Çalışmakta Yakında Paylaşıcam.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Plugini biraz anlatsaydın nasıl kullanıldığını vesayre güzel olurdu eline sağlık :)

sagonur07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Plugini biraz anlatsaydın nasıl kullanıldığını vesayre güzel olurdu eline sağlık :)
Teşekkür Ederim Önerin İçin. Zaten En Son Mesajımda da Belirttiğim Üzere Yeni Versiyonunu Paylaştığımda Daha Ayrıntılı Bilgi İle Karşınızda Olacağım.

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

bana ögretemessin FUD (Full Undetect) yapan biriyim yani virüsü alıp virüssüz gibi göstermeye yarıyan bi program
+ .jar'ı virüs az bulunur yaparsanda bi işe yaramaz bosuna koymusun virüs total'i

sagonur07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bana ögretemessin FUD (Full Undetect) yapan biriyim yani virüsü alıp virüssüz gibi göstermeye yarıyan bi program
+ .jar'ı virüs az bulunur yaparsanda bi işe yaramaz bosuna koymusun virüs total'i
Konum Sadece Bu Websitesinde Yok Başka Websitesinde Mod Arkadaş Virus Total Eklemezsen Konun Kaldırılıcak Demişti O Yüzden Eklemiştim.