Arama sonuçlarınız

1. sagonur07

Quests Plugin Türkçe 2.5.1 Ali 'Cleaner' Kumbul -UPDATED-

Merhaba dostlar sizde daha önce eski versiyonunu yapmış olduğum görev pluginin 1.8.x ile uyumlu olan versiyonu 2.5.1'i paylaşıcağım. Plugin hakkında bütün bilgileri youtube da bulabilirsiniz. (Tutorialleri Bulunmaktadır.) Gelelim Linklere; Plugin İndirme Linki: Buraya Tıkla VirusTotal Linki...
  2. sagonur07

Quests Plugin Türkçe 2.4.0 Yeni Versyon Ali 'Cleaner' Kumbul

Merhaba dostlar sizde daha önce eski versiyonunu yapmış olduğum görev pluginin 1.8.x ile uyumlu olan versiyonu 2.4.0'ı paylaşıcağım. Plugin hakkında bütün bilgileri youtube da bulabilirsiniz. (Tutorialleri Bulunmaktadır.) Gelelim Linklere; Plugin İndirme Linki: Buraya Tıkla 2.5.1 Güncel...
  3. sagonur07

Görev Plugini (Quests Türkçe Türkçeleştirme Kendime Aittir.) [1.8]

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere İnternette Türkçesi Bulunmayan Quests Pluginini Türkçeleştirip Paylaşıcam Buyrun Aşşağıda Linkler. VirusTotal Sonuçları: Tıkla İndirme Linki: Tıkla Plugin Teliflidir Başka Şekilde Editleyip Prim Yapmayın Tamamen Kendime Ait Olan Texturepackim AK Texturepack'e...
  4. sagonur07

Görev Plugini (Quests Türkçe Tamamen Kendime Aittir.) [1.8]

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere İnternette Türkçesi Bulunmayan Quests Pluginini Türkçeleştirip Paylaşıcam Buyrun Aşşağıda Linkler. VirusTotal Sonuçları: Tıkla İndirme Linki: Tıkla Plugin Teliflidir Başka Şekilde Editleyip Prim Yapmayın Tamamen Kendime Ait Olan Texturepackim AK Texturepack'e...
  5. sagonur07

AK Texturepack 2 (FPS Arttırıcı Ve Stratejik Bir TexturePack) Yenilendi.

Merhaba Arkadaşlar Ben Ali Kumbul Bugün Sizlere Kendi Yapmış Oldugum Texturepack ' i Tanıtıcam Aşşağıda Linkleri Bulabilirsiniz. AK Texturepack 2 1. Gerginlik Seviyesi 2. Gerginlik Seviyesi 3. Gerginlik Seviyesi Yuvarlatılmış Güneş Ve Ay Texture Packte Tamamen FPS Yükselmesine Önem...
  6. sagonur07

AK TexturePack (Kendi Yapımım Stratejik Texturepack %100 Emek) 1.8

Paketin Yeni Versiyonu Çıkmıştır. BURAYA Tıklayarak Konuya Ulaşabilirsiniz.
  7. sagonur07

[++] 4EverGaming [++] Faction Server IP= 4EverGaming.Nitrado.NET

20+ 'DA VIP CEKİLİŞİ VARDIR Merhabalar Ben Splendid Eski Nickim Cleaner Öncedende Varlığını Sürdürdüğümüz Sunucumuz Olan 4EverGaming Geri Döndü Bu Sefer Daha da İddialıyız. WARP MENUSU: (/warp) VIPBILGI MENUSU: (/vipbilgi) NORMALVIP MENUSU: (Sadece NormalVIP'lere Özel) (/vip) MEGAVIP...
  8. sagonur07

Satılık Nitrado Hesabı Bakmanızı Tavsiye Ederim 2 Domain + 1 Webspace + 24 kişilik hazır mc server

İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.
  9. sagonur07

Minecraft Server Kuracam Farklı Birşeyler Yapmak İstiyorum Yardımcı Olacak Birisi Alıcam

Konudakinin Aynısı :D Yazıcak bir şey Yok A:sD:A İletişim: Skype: ali_kumbul E-Mail: [email protected] Facebook: fb.com/akumbul1 Bu Kadar Teşekkürler Hayırlı Bayramlar
  10. sagonur07

4EverCraft Geri Döndü IP=Play.4EverGaming.NET [1.7.2] Alım Var Koşşşşş !!

IP=Play.4EverGaming.NET Alternatif IP1=Mc.4EverGaming.NET Alternatif IP2=4EverCraft.Nitrado.NET Alımlar Bitmiştir. [Konu Başlığı Değiştirilmiyor :D]
  11. sagonur07

WorldGuard YARDIM BOZULDU GALIBA

Merhaba Arkadaşlar Nitradodan Server Kurdum Minecraft 4-5 Senedir Oynarım MC Ve 2 Kez Nitradodan Server Kurdum Bilgiliyim Yani GEÇELİM SORUNA ; OLAY SU Arkadaşlar __global__ den build i deny yapıyorum fakat bir işe yaramıyor sonra hadi diyelim o olmadı dedim gittim spawnıma wg attım fakat...
  12. sagonur07

SilenceCraft 7/24 Faction Server Mükemmel Faction Deneyimi Yeni Açılmıştır. (Nitrado İle)

SilenceCraft.nitrado.net ali_kumbul
  13. sagonur07

4EverCraft 7/24 Faction Sunucu [1.7.2] IP:4evercraft.nitrado.net

Merhabalar Arkadaşlar Yeni Açmış Olduğumuz Faction Serverimiz İle İlgili Bilgi Vermek İstedim. İlgili Adminler, Adaletli Oyun Sistemi, Oyuncu İsteklerini Önem Veren Bir Oyun Sistemi İçerisinde Size Minecraft Faction Server Eğlencesini Doruğuna Kadar Yaşatmaya Çalışıyoruz. VIP LER: NormalVIP:5TL...
  14. sagonur07

Her Türlü Yetkili Olunur (Rehberlik Ve Reklamcilik Harici):D

Konu silindi. Önceki Sayfaya Dön
  15. sagonur07

İsmimin Önünde Visiteur Yazıyor Group Managerle hiçbir Alakası yok nasıl düzeltebilirim yardım

İsmimin Önünde Visiteur Yazıyor Group Managerle hiçbir Alakası yok nasıl düzeltebilirim yardım KALDIRAMIYORUM O VISITEUR YAZISINI BILEN VARSA YARDIMCI OLSUN LUTFEN
  16. sagonur07

26.06.2013 17:40'ta Kuruldu! Hemen Gel GOLDENCRAFT VDS !

VDS DEGIL LAN VPS BEN Cleaner
  17. sagonur07

Minecraft Serverime Benden Başkası Giremiyor

minecraft bukkit serverime benden başkası giremiyor
  18. sagonur07

Arsa Satamiyorum

[AGENT] ve [Sell] denedim olmadı bana bunun plugin linkini atarmısınızarkadaşlar ben bukkit server kurdum ama bukkit.org ta bulamadım arsa satma pluginini bana biliyorsanız linkini atarmısınızbirde sizde bulunuyor ise bana money warp ve job plugininin linki