Arama sonuçlarınız

1. Knight-TR

servere builder alınır

sv ip atarmsn özelden ?
  2. Knight-TR

Ronin Build Team Mimar Alımları

komutsuz mu yaptın kardo ?
  3. Knight-TR

ya kat kat daha iyisini yaparımda eger alcaksanız ugrasim almıcaksanız bosuna urasmiyim
  4. Knight-TR

http://i.imgur.com/IUbxiat.png tmm burdan bakın
  5. Knight-TR

kardo tamam market yapıyorm göstermelik ama insanlar komutsuz güzel bi bina yapamaz söyliyimde
  6. Knight-TR

tmm biraz uğraştırır ama server acıksa 2 dk komutlarla gösterebilirmiyim yani gösteremessem pluginli bi serverda kendm yaparm ?
  7. Knight-TR

öncelikle sa İsim-Soyad:Ahmet MertCAN TAŞDELEN Yaşınız:16 Build Tecrübeniz(Medieval,modern v.b):axi tr de 2 yıl admin ve builderlik yaptm ama yapıtlar hazır oldugu icin ben sadece kötü olanları silip düzenledm Yapıtlarınızın Resimleri:axi tr de ki hiçbir yapıtı ben yapmadm axi tr nin hazır...
  8. Knight-TR

Arkadaşlar nitradodan 35 liralık server açıyorum Alımlar Başladı!!!

sa Admin lige alm kaldıysa beni alabilirsin groupamnager essentials gibi birsürü komut blyorm serverde vip sattırırım kg adım mert yaş 16 skype:migferx57 bu arada sv ye az önce girdm hiç biryere wg atılmamış birisi gelir yıkar serveri yazık o kadar yapıta
  9. Knight-TR

RutherHard 1.7.2 48 GB Bellek Reklamcı Alımı

iyi günler builder vb gibi alımlar varmı acaba ?
  10. Knight-TR

IslamCraft | Geri Dönü ! Dev Konu + Alımlar Başladı !

sa bu saatte açık olman şaşırtıcı beni dene istersen şimdi bi ?
  11. Knight-TR

servere builder alınır

öncelikle sa axi tr de 2 sene adminlik builderlik gibi konumlarda bulundum 16 yaşımdayım adım mert soyadm taşdelen skype:migferx57 servere girdm ama kapalıydı moderatörlük de bos yer varsa ben gelebilirim her türlü yardımcı olurum market hammadde arsa gibi arazileri cook iyi hızlı ve güzel...
  12. Knight-TR

Nitrado Serverimize Yetkili Alımı![Admin,Mod,Buildier,Başrehber,Rehber,Reklamcı]

öncelikle sa axi tr de 2 sene adminlik builderlik gibi konumlarda bulundum 16 yaşımdayım adım mert soyadm taşdelen skype:migferx57 servere girdm ama kapalıydı moderatörlük de bos yer varsa ben gelebilirim her türlü yardımcı olurum market hammadde arsa gibi arazileri cook iyi hızlı ve güzel...
  13. Knight-TR

IslamCraft | Geri Dönü ! Dev Konu + Alımlar Başladı !

14. Knight-TR

DevilDom 7/24 32 Kişilik 10GB RAM 128 Günü var.Admin Kurucu Alımı

öncelikle iyi günler 16 yaşındayım adım mert skype migferx57 2.5 sene axi tr serverlarında adminlik yaptm kendi serverlarımıda ama cok uzun süreli deil bütün hammadde vb gibi şeyler iben yaptm axi tr de 2 3 kere kurucu 10 15 kere builder ve baya bi sayıda yani saymadm ama admin oldm bütün wg we...
  15. Knight-TR

Admin-Builder-Mod-Aranır

önceikle iyi günler ben 2 senedir bazı serverlarda axi tr nin adminlik ve builderlik yaptım ama axi nin serverleri hacklendiği için bayadır builderlik yapamıorm 1 2 ay kadar ama bütün build komutlarını blyorm axi tr nin serverleri olduğu için bi map yapmadm ama servere market falan hepsni...
  16. Knight-TR

Osmanlıcraft Admin, Başmod, Mod Ve Reklamcı Alımları Başlamıştır...

servar açıldıysa ip atarmısınız ben op olcam orda
  17. Knight-TR

bu arada bildiğin komutlara şunlarıda ekliyim /manuadd group /mangaddv /mangaddp /prefix /nick /broadcast bunlar düşük yani kesin biliyorm eksiksiz ekliyim dedim
  18. Knight-TR

Ad:Ahmet MertCan Taşdelen Yaş:15 RPG server ile ilgil bildiğin komutlar:gördüğüm yorumundan faydalandım galiba düşünce canın nasıl inmediğini soruyormuşsun düşünce godmode sayesinde canın inmez ben yapmayı biliyorum we wg komutlarının hepsini biliyorum arsa içinde arsa satma arsa ya GODMODE...