Nitrado Serverimize Yetkili Alımı![Admin,Mod,Buildier,Başrehber,Rehber,Reklamcı]

HasannnnTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sw'yi şiddetle önermiyorum. Bana mod verildi görevimi cok iyi yaptım hatta cogu warpda wg yoktu attım düzelttim motd'u ayarladım setparent cektim ws ws vipmaddeyi yaptım neyse iste bugün baska kurucu geliyor ne ara oldun sen diye alıyor yetkiyi. Emeğe saygı bu demi. Ben o swde en az 20 Saat çalıştım. 2 Gündür orada yetkiliyim 10 saat 10 saat 2 günümü boşa yemişim. Sakın girmeyin... Bunları geç ban yedim.

HasannnnTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyuncu Adım Berkknos. Kurucu'nun Adını Tam Hatırlamıyorum. Benden izinsiz almıs deyip direk attı.

JagerCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Baş Rehber

Ad: Yusuf

Soyad: İncekara

Rehberlige Ayrı Bir İlgim Var Kabulümü Arz Ederim !

PixelOnly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
--------------------Admin Moderatör Rehber Başrehber Başvuru Formu---------------------------
Ad:Yavuz Çetin
Soyad:Çetin
Yaş[+13]:15
5 Wg,5We Komutu :

World Guard

//wand
//expand vert
/region define [Bölge Adı] [Oyuncu Adı]
/region flag [Bölge Adı] pvp deny
/region flag [Bölge Adı] mobspawning deny

World Edit

//wand
//set [Blok ID'si] (Birden Fazla Blok ID'si Girerek Bir Süsleme Oluşturabilirsiniz)
//undo
//pyramid
//outline
//cut
//paste
//copy

Bir Bakarsanız Sevinirim...

Knight-TR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
öncelikle sa axi tr de 2 sene adminlik builderlik gibi konumlarda bulundum 16 yaşımdayım adım mert soyadm taşdelen skype:migferx57 servere girdm ama kapalıydı moderatörlük de bos yer varsa ben gelebilirim her türlü yardımcı olurum market hammadde arsa gibi arazileri cook iyi hızlı ve güzel yaparım wg we komutlarını blyorm gerisini sayıp gösteriş yapmam gerek yok iyi günler

builder başvurusu

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad:Enes Arda
Soyad:keleş
Yaş[+10]:14
4 Adet Bilgi[Nasıl Para Kazanılır vb.]:Mesela Para Kasmak için eline bir item al onu /sell hand yaz elindeki gitmediyse o elindeki markette satılmıyordur
Komut soruyosan
/mute [nick] [süre]
/Fly (bu komut uçmaya yarar)

Rehberler Küfür,Kavga,Argo,Şiddet,Tehtit gibi Kişileri Muteler

4 adet bilgi oldu