Arama sonuçlarınız

1. NoFæR

Servere Giremiyorum.!

Arkadaşlar bir multi servere girmeye çalıştığımda şu hatayı aldım. Ve girmeyi defalarca tekrarladım hep şu hatayı aldım: Java.Net.CoonectException: Connection refused: no further information: OrionOnline.Nitrado.com/195.82.158.5:25565 Yardım seri gelirse sevinirim Şimdiden teşekkürler.GÜNCEL !
  2. NoFæR

Revenge Of The Gods Map [Alıntıdır]

Map tam olarak ne mapı bilmiyorum.Oynamadım resimlerinden güzel göründü ve paylaşmaya karar verdim Güzel bir şehir konumla aynı siteden isterseniz ben burdan paylaşmama gerek kalmadan kendiniz uygun sürümünüze indirebilirsiniz. 1.6.2 için link:Buraya Tıkla 1.5.2 için link:Buraya Tıkla...
  3. NoFæR

İşim acil arkadaslar ltfen geln bir bakın

Arkadaşlar bnm bi msn patlatmam lazım yardımcı olabilecek varmı acil bi iş ltfn.Bilen varsa bi destek.
  4. NoFæR

[İSTEK]Bu Bölüme Bilgi Paylaşan Arkadaşlar Bnce Biraz Redstone Bilgisi Paylaşsın

Redstone kullanamayan arkadaşlarımız çok bence redstone ile bilgilerde paylaşın redstone kullanmayı bilmeyen arkadaşlarda faydalansın.Ben redstone kullanmayı bilmiyorum.Ama sadece kendim içinde istemiyorum.Redstone kullanmayı gösteren bir link flan varsa atın arkadaşlarda görsün.Bu benim önerim...
  5. NoFæR

Güzel Bir Şehir NOT:[ALINTIDIR]

Merhaba arkadaşlar map ararken bu güzel şehir mapını gördüm ve sizlede paylaşmak istedim.Umarım bu güzel mapı beğenirsiniz.İleride Adventure MAP yapmayı düşünüyorum.Yapamazsamda size alıntı olarak map getiricem.Mapı Beğendiyseniz Lütfen Konuyuda Beğenin. İndirme Linki : Bana Tıkla Biraz...