Arama sonuçlarınız

1. A

Uzaylılar evimde mapını arıyorum...

beyler uzaylılar evimde diye bi map var bende youtubede gördüm çok beğendim onu bulabilecek biri varmı çok lazım bulan kişiyle oynarız İSTERSE hamachi falan açarım neyse çok araştırım bu konu bi kez daha açılmış ama link yok bi konu daha war o konudada hata çıkıyo bulan biri bana verebilirmi...
  2. A

yardımınız lazım çok acil lütfen yardımcı olun

arkadaşlar bildiginiz gibi 1.6 güncellemesiyle minecraft .net'teki minecraft server jar dosyası 1.6 oldu ama ben 1.5.2 indirmek istiyorum google amcada bulamıyorum bilgisayarında olan biri linke atabilirmi minecraft server jar'ı 1.5.2nin (sadece jar olsun exe var bende acil yardım edin lütfen.)
  3. A

Survival yapabileceğim 3 kişi

Arkadaşlar ben minecraftta ip'den birbirimize bağlanıp survival yapabileceğim 3 kişi arıyorumbana ulaşın Skype: emre.onur6
  4. A

Survival oynayabileceğim 3 arkadaş arıyorum mümkünse +13

arkadaşlar ben minecraftta serverden oynayabileceğim +13 yaşında 3 kişi arıyorum beraber survival yapabileceğim 3 kişi.
  5. A

iskelet spawner tapınak çeşme end ve blaze spawneri kord vericem seedli

arkadaşlar size vereceğim seed'de biraz araştırma yapıp end ve blaze spawneri gibi yerlerin koordinatını buldum + tapınak çeşme gibi yerleride arayıp buldum şimdi koordinatlara geçelim: (ha unutmadan seedi veriym seed:2483265068412) spawner:(skeleton) 258 67 456 çeşme: 215 69 352 en büyük...
  6. A

Aether Modlu Bi .minecraft Dosyası Atabilecek Biri Varmı?

Başlıktada belirttiğim gibi aeher modun kurulu oldugu bi .minecraft dosyası lazım sürüm fark etmez acil olsun lütfen.Yardımlarınızı bekliyorum... :|
  7. A

Yeni Mod

arkadaşlar bende şu an 22 tane mod yüklü ama hepsindeki amaçlarımı gerçekleştirince sıkıldım şimdi bana yeni değişik ve eğlenceli modlar lazım ama bulamadım yardımcı olurmusunuz.Bende olan modlar: Damage Indicators The Camping Mod Backpack CraftGuide Instant Blocks Kenshiro Mod Minions Mod...
  8. A

Ilk Defa Minecraft Oynarken Bu Kadar Çok Cevher Gördüm..

Şimdi ilk olarak bu benim ilk konum ve gördüklerimi sizinle paylaşmak istedim. Umarım hoşunuza gider. Bugün tüm savelerimi silip yeni bir survivala başladım.İlk evim Taiga'daydı fakat sonra sıkıldığım için evimi Extreme Hills Biyomuna taşıdım.Sonra madenlere başladım bi yerden merdiven...