Arama sonuçlarınız

1. Qiang

TerraFirmaCraft Single Player Hatası .

Başlıkta belirttiğim gibi TerraFirmaCraft mod paketini yükledim ve oynadım sonraki günlerde girmeye çalıştığımda şu hatayı aldım :(:( ---- Minecraft Crash Report ---- // Would you like a cupcake? Time: 15.11.2014 19:38 Description: Starting integrated server...
  2. Qiang

Minecraft Joystick ?

Arkadaşlar ilk olarak konu , Minecraft'ı kumandayla oynayabilirmiyim ? Bimeksten aldığım Microsoft Pc Uyumlu Xbox 360 Kumandasıyla nasıl minecraft oynayabilirim ? 130 tl ye aldım ve kumanda orjinaldir (yani oyunlar fln hemen kumandayı tanıyo :D)
  3. Qiang

Muhakkak aranızda Far Cry 3 Oynayan Vardır

Arkadaşlar başlıktaki dediğim gibi aranızda muhakkak far cry 3 oynayan vardır ben bir yardım isteyeceğim Geziyorum ama tüm poker evleri (içinde poker oynanan evler) kapalı oluyor , kapısını açamıyorum poker evleri bir süre sonra mı açılıyor ?Güncel
  4. Qiang

Bir Server Bir Hata "Giriş Yapılıyor.."

Arkadaşlar sürüm 1.7.2 reklam olmasın diye sw adı söylemiyeceğim hr gün oynadıgım servera girerken bugün birde "Giriş Yapılıyor.." diyor ve oracıkta kalıyor update fln deiştirdim olmadı yardım ederseniz teşekkür ederim
  5. Qiang

Acil

Yardım edermisiniz mod olduğum serverda bir anda envanteri açtığımda atmaya başladı bağlantı sonu diyor ve atıyor lütfen yardım !!! modluğumu yapamıyorum !!
  6. Qiang

Command Block Nasıl !?!?

Arkadaşlar Command Block la Repair Nasıl Atılıyor Kodu ne Veya Npc ye Eşyayı Atıyorsun o Repair Atıyo sonra senden Para Alıyo Nasıl Yapılıyor Bunlar ?Lütfen Yardım !
  7. Qiang

Failed To Bind Port Hatası

Failed To Bind Port Adlı Hatayı Alıyorum Portlu Server Kuracağım ama bu çıkıyor bu nasıl çözümü !1!
  8. Qiang

-- Skin Yapılır .!! {Breaking_Down23} Farkıyla --

Evet Arkadaşlar İsteyen Kişilerin İstedikleri Skinleri Yapıyorum İstediğiniz Gibi Yapın Fiyatı Değişmez Sadece Fiyat : 5 TL İsteyenler Bana Ulaşsın ! Skype : EmRe2617 Skype Tan İstek Gönderip Konuma Yorum Yaparsanız Daha Çabuk Sizle --İletişime Geçebilirim-- Not : Sadece Turkcell Mobil Ödemesi...
  9. Qiang

Hoşçakalın Bu Sefer de Ben .

Bi Servera Hiç Vermediğim Kadar Emek Verdim Ve Bir Suç Yüzünden Banlanacağım Ve O Suçu Ben Yapmadım Serverin Adını Söylemeceğim Oyunu Bırakıyorum Küçük Bir Depresyon Geçireceğim Sanırım Oyuna Kendimi Sardırmıştım Yaz Tatilinde Çok Az İhtimalle Gelebilirim . Herkese Hoşçakal . Görüşmek Üzere ...
  10. Qiang

Dispenser .........

Bazı serverlarda dispenserin içindeki itemi sonsuz yapmışlar kodlarla felan öğrenmek istemiştim siz anlatabilirmisin event vb. şeylerde işime yarayacakyokmu bilen :( ?
  11. Qiang

Kanal Açıcağım Ama Bir Sorun Var.

Ben İntro yaptım çektiğim videoyla nasıl birleştireceğim ? yardım :domuz: :domuz: :domuz:
  12. Qiang

Acaba .?.?

Yaptığım skinleri oyunda nasıl kullanabilirim ki MineShafter ile skin öbür kişilerde gözükmüyor premium almıyorum yani nasıl kullanıcaz ne yani koleksiyonmu yapacaz :D ?
  13. Qiang

<--[Skin DOSYASI] BreakingDown23 -->

İlk Olarak Yükleme Şeysi [ÇAPULCU] :D Resimler (Karakter Resmi Bulamadım :S) : Yeni Skin Yükleme Şeysi :D Wallpaper 1600x900 (Kızı ben yapmadım ve arkalı önlü foto yapmayı biri sölesin :S) :
  14. Qiang

Çekiliş ?..

3. Gift Code Çekilişi Bu Akşam Sonuçlanacaktı ? ama ?
  15. Qiang

Rica Etsem ...

Arkadaşlar Rica Etsem Birisi 1.7.2 nin çalıştığı bir launcher özelden atabilirmi teamextreme olmayacak o çalışmıyor lütfen yardım Gave up trying to download https://s3.amazonaws.com/Minecraft.Download/libraries/java3d/vecmath/1.3.1/vecmath-1.3.1.jar for job 'Version & Libraries' Job 'Version...
  16. Qiang

Yardım ...

Arkadaşlar Konu Yanlış Bir Yerde Olabilir Ama Acil Lütfen Yardım Edin Gave up trying to download https://s3.amazonaws.com/Minecraft.Download/libraries/io/netty/netty-all/4.0.10.Final/netty-all-4.0.10.Final.jar for job 'Version & Libraries' Job 'Version & Libraries' finished with 23 failure(s)...
  17. Qiang

---> Mimar İsteyen İçeri <---

Adım : Emre Yılmaz Wg : %0 We : %100 Skype : EmRe2617 :VV::VV::VV: Not : Eserlerim sıkıntıdan yaptıklarımdır gerekirse daha güzel şeyler yapabilirim . :VV::VV::VV: 5 Dakikada Zümrüt Elmas ve Altın diş Yapabilirim
  18. Qiang

[AR]Gaming-BukkitSurvivalFactions-Server Online!!!

Merhaba Arkadaşlar Server 2 Gündür Yapım Aşamasındaydı Sonunda Sizlere Sunabileceğim Bir Server Yapabildim Neyse Fazla Söze Gerek Yok Herkes Davetlidir. İp: argaming.zapto.org Alım OLACAKTIR. Pluginer Builder Ve Rehber Alacağım Şartlar; 15 Yaş olacak. Kurucunun sözünden çıkmayacak kafasına...
  19. Qiang

Single Player a Worldedit yuklemek !!! (Resimli Anlatım)

Belki paylaşılmış olabilir ama bundan oldugunu sanmıyorum bu daha cok kolay Kesinlikle virüslü değildir Kullandigim program : İNDİR Not : Bunu yaptiktan sonra tek kişilikte konuşamassiniz ama bu programi geri alabilirseniz konuşabilirsiniz !!! Anlatim resimle : Programı açin orada...