Yardım ...

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Konu Yanlış Bir Yerde Olabilir Ama Acil Lütfen Yardım Edin

Gave up trying to download https://s3.amazonaws.com/Minecraft....y-all/4.0.10.Final/netty-all-4.0.10.Final.jar for job 'Version & Libraries'
Job 'Version & Libraries' finished with 23 failure(s)!

1.7.2 ye giremiyorum birden bu hata çıkmaya başşladı 1.7.2 hariç tüm sürümlere giriyororum lütfen yardımm
[DOUBLEPOST=1387658514,1387618431][/DOUBLEPOST]Güncel Arkadaşlar Video çekiceğim çekemiyorum lütfen yardım adminler .. MODLAR !!![DOUBLEPOST=1387735551][/DOUBLEPOST]Lan O Kadar Kiş bakmış Bir Yardım Lütfen yardım edin !!!

Geyirik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla bilmiyorum ama bendede 1.7.2 restart launcher diyodu bende b aşka launcherle girdim girdi 1.7.2 başka launcherla minecraft sil öle yap belki düzelir

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Sorunun Launcher'den kaynaklanıyor. Sana tavsiyem TeamExterme launcherini kullanman.
MediaGet programında mevcut.
İyi oyunlar
Sana Çok Çok Ve Çok Teşekkür Ediyorum Kanalım Var Video Çekiceğim Senin Sayende Çekmeye Başlayacağım :notch::notch::notch::notch:

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Çoğu cracked launcher amazonaws serveri kullanıyor fakat artık amazonaws sunucusu çalışmadığı dan dosya inmiyor. Amazonaws sunucusu kullanmayan bir launcher bulursan sorunsuz girersin
Yada premium alacann

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her updatede bazi lancherlar bozulabiliyor. Yenisini bul

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
TeamExretme Amazon Olduğu için Çalışmıyor Başka Hangi Launcher Bulabilirim Ki Neler Var Premium Hariç ?

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Crack vermek yasak olmasa paylasirdim. (ben orjinalim :D)

Nate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
KieNett launcher kullanabilirsin