Arama sonuçlarınız

1. M

Arkadaşlar Kasma Sorunu Lutfen Yardim herkes Baksin Lutfen... !!!

https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-kasma-sorunu-%C3%87%C3%96z%C3%9Cm.58497/
  2. M

* Moneycraft * Yetkili, Builder Ve Rehber Alımları Başlamıştır *

* Builder * Nick:MGSG * Gerçek ad:Mustafa Uzun * Yaş:15 * Referans(deneyimlerin):Kendi serverim vardi 1 ay oldu builder wg we mod gibi (büssürü swlerde gorev aldim) * Yaşadığın yer:İstanbul * Facebook adresin(varsa):Yok * Başvuru nedenin:Yani kendimi size kanitlamak * Plugin bilgin(hangi...
  3. M

Sürüm Adi Yardim

İyi Oyunlar
  4. M

Sürüm Adi Yardim

Sana soyle verim kardesm bak su linki indir http://www.mediafire.com/?c2vzdazblglvrw1 bunu texture pack klosurne icine atman gerkir bunu sana allta yazanlari okutarak halledecigiz isallah. Texture Pack Nedir ? Texture pack,oyundaki blockların görünüşlerinin (Texturelerinin) değişmesini...
  5. M

Sürüm Adi Yardim

Adam diyorkı bu sürüm derken o anlatamamis görüntüsü deigsik ya ondan 1.4.7 alakasi yok hepsi ini goruntu sekli genelde aynidir . Texture pack soruyor yani
  6. M

Sürüm Adi Yardim

Texture pack bu soartex fanver sanirim . [1 begeniyi cok gorme]
  7. M

Sizi elimden gelidince yardim etmeye calisacagim bu arada yeni bir server aciyorum bakim bitince...

Sizi elimden gelidince yardim etmeye calisacagim bu arada yeni bir server aciyorum bakim bitince soylucegim :)
  8. M

Hatamı Bugmu ?

Tek bir sorun olabirlir oda minecraft yeni dünya yaparken senin cok hizli oyuna girmen yani hatayla bug kelimsi ayni kelimelerdir yani bug ingilizcesi evet hata olamasi lazim cunku senın dunyayi yaritirken seni yerin dibinden baslatmasi gercekten büyük bir bug ve senin icin guncel minecraft...
  9. M

Yardım WİNDOWS 7 MİNECRAFT AÇILMIYOR ACİL YARDIM LAZIM

Elimden geleni yapicagim ilk olarak siyah ekran bilgisayarinda bi problem olmasi degildir normal minecraft bi hata boyle yapar simdi sen minecraft ya dogru yukleyemedin yada javanda problem olmasi lazim ama dogru yukleyemedignden eminim sana tek tek yapman gerekenleri yoluyorum 1-Tüm minecraft...
  10. M

Serverime Doku Paketi Nasil Eklerim

İlk öne anlatiyim nasil olcagini simdi minecraft server properties diye bir dosya var onu metin belgesi olarak ac sonra altta texture pack dige bi yer var karisisana senin istedigin textur pack'in link'ni yazacaksin yani nereden indirdiysen oranin linki kopyala oraya yapistir bu kadar iyi...
  11. M

TR ===> AhmetMelihTR Easy Plugin Paketi @2013 <=== TR

Link Ölü ! :mad: