Serverime Doku Paketi Nasil Eklerim

bysoulcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Serverime Doku Paketi Eklemek İstiyorum Bunu nasil yapabilirim yardımcı olurmusunuz [serverdeki herkes o doku paketini kullanicak]

ymacturk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mod ların nasıl konuldugunu biliyorumda doku paketi hakkında bilgim yok.

rikodou

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Texture pack ı indirdikten sonra başlat>çalıştır>%appdata%>.minecraft>texture packs klasörüne atacaksın.

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öyle olmuyo arkadaşın dediği gibi başlat çalıştır %appdata% enter .minecraft sonra texture pack oraya koy winrarı

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
"minecraft_server.jar" ın içine sanki normal minecraftın icine atıyormuş gibi atıcaksın DİYE biliyorum. Emin değilim, hiç denemedim.

metin2utku41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benim bildiğime göre doku paketini server properties dosyasını açın ve içinde texture-pack= diye bir şey var onun karşısına texture-pack in karşısına istediğin doku paketinin adını yazıyorsun oluyor

xxxyağızxxx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
beyler server PROTOTİP mi ne orda texturepack var karsisina bi lik yazion o linkteki testüre pack serverde oluyo (hiç denemedim+özel sitelerde oluyor glb

MGSG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlk öne anlatiyim nasil olcagini simdi minecraft server properties diye bir dosya var onu metin belgesi olarak ac sonra altta texture pack dige bi yer var karisisana senin istedigin textur pack'in link'ni yazacaksin yani nereden indirdiysen oranin linki kopyala oraya yapistir bu kadar iyi oyunlar

Örnek

205.196.120.205/h5oxqve84b8g/c2vzdazblglvrw1/Soartex-Fanver-1.5.zip

Bunu oraya yapistirsan her giren kisi serverine soartex fanver texture packi indirecektir. Ama sen dersen bi secenek olsun yani direk indirmesin evet mi hayirmi diye indirme secenegi olsun dıyosan alltaki linki koy

http://www.mediafire.com/?c2vzdazblglvrw1

[KO
NU KİLİT] Bi TESSEKURU VE BIR BEGENMEYI COK GORMEYİN :=)