Arama sonuçlarınız

1. KinggCraft

/Yeni Sunucu\ {NeversMc} | 46.20.1.141 | ( 1.8.x ) >>>

Eğri Duralım Doğru konuşalım. Serverde spawn dışında alıntı yok .Spawnda'da köklü değişiklikler yaptım. Maplerin tamamını tek başıma yaptım. O yüzden böyle kötü oldu mapler buildim iyi değil çünki. Mazur görürseniz. :) Çok Doğru Söylüyorsunuz. Ancak şuanda herhangi bir çıkar gütmeden yardım...
  2. KinggCraft

Okulumun saatlerinden dolayı sunucuyla haftasonları ilgilenebiliyorum. Korumadan kastınız nedir açıklarımızı söylerseniz düzeltebilirim. :) Dediğinizi Tam anlamadım birazdaha açarmısınız. :)
  3. KinggCraft

UYARI: Sunucumuz Profosyonelliğin Yanından Bile Geçemez. Lütfen Konuyu Okumadan Sunucuya Girmeyiniz. Sunucuda şuanlık alım yoktur ! Not : Merhaba Arkadaşlar , İlk Olarak Sunucumuz Hep Güncellenecektir . Konumuzda Bu Yüzden Güncellenecektir . Oyuncularımızın Konuyu Takip Etmesi Daha İyi Olur ...
  4. KinggCraft

+ PlotSquared + Turkce Komutlar , Turkce Mesajlar ! +

PlotSquared yeterli. Çok teşşekür ederim. :) Türkçeleştiricek başka bir şey bulursam size bildiririm. :)
  5. KinggCraft

Pluginin şuanki sürümünün çevirileri değişmiş. Senin çevirdiğin dosya yeni sürümlerde kullanılamaz artık. :(
  6. KinggCraft

SonFedai - Hayatta Kalma Sunucusu - IP Adresi: PLAY.SONFEDAINW.COM - [1.8.X]

Sunucu başarılı. Ancak geliştirilebilir. :) 10 üzerinden 8
  7. KinggCraft

SelamınAleykum. Acil lazım bu pluginni türkçesi acaba ne zaman yükleyebilirsin.
  8. KinggCraft

Kaldırılsın Lütfen

illegal class larını buldum 27 tanecik :) şimdi ne yapmam gerek ?
  9. KinggCraft

Kaldırılsın Lütfen

Birde winrar içinde deniyim dediğinizi. ve 3. ye dediğim gibi ben kırdım :) sıkıntısı şu dediğim gibi servere ilk attığımızda restart atmadan önceye kadar çalışıyor restart atınca (sadece ilk restart için geçerli daha sonra zaten plugin çalışmıyor) plugin serveri bir şekilde kara listeye alıyor...
  10. KinggCraft

Kaldırılsın Lütfen

Siz Beni Yanlış Anlıyorsunuz Arkadaşlar :) Ben Plugini Kırdım İnternet Varken Plugin Bir Databese Gibi Birşeyi Soruguluyor Pluginin Orjinal Olup Olmadığını anlıyor ancak interneti kesince plugin sorgulama yapamadığı için çalışıyor benim sorduğum şey ise pluginin internete bağlanmasını...
  11. KinggCraft

Kaldırılsın Lütfen

Akşam Akşam Kafayı Bozmuşun Herhalde :) Yakında Alıcam Ancak şu an Çok Lazım Başka Çözüm Yokmu ? Ben Plugini Kırmaktan Bahsetmiyorum İyi Okuduysan Featerboard ı kırdım ancak featherboard intternete bağlıyken bir database bağlanıyo ve plugini ilagal acces tan kapatıyor. bende buna bir çözüm...
  12. KinggCraft

Kaldırılsın Lütfen

Kaldırılsın Lütfen
  13. KinggCraft

127 Enhantment level Sorunu ACİL!!

Özümünü Buldum 1 Plugin Ve Yeni Bir Dünya Yetiyor Plugin Multiverse-Inventories Ve Yeni Dünyada İtemlerin Değişmesini Sağlar Oraya Pvp Arena Yapar Oldu Bitti Creative De .enchant bassalar bile pvp arenaya gidince o item onla birlikte gelmicek ve pvp dünyasında creative açılamıcak Kesin Çözüm.
  14. KinggCraft

Daha Önce Hack Kullandığım İçin Biliyorum :) .enchant Hacked Client Lerin Eklediği Bir Komuttur Onu Yazınca Otamatik İteme Tüm Enchantlar 127 level olarak geliyor ancak neyseki bu sadece creative de oluyor.
  15. KinggCraft

Şöyle bir şey Yapılabilir Ancak Bu Sadece .enchant ı Engeller Skript ten anlamadığım için skript yazamıcam ama mantığını söyliyim adam .enchant yazdığında konsolda ci %player% komutu kullanılıcak adamın envanteri silinicek sonrada adam kicklenicek .enchant komutunu kullanmaktan kicklendin dicek.
  16. KinggCraft

Gm Siz Yapılmıyor Diye Biliyorum.
  17. KinggCraft

[SORUN] Sunucu Kod Hata Acil

NoCheat Plugini Bozulmuş Sanırım Ya Plugin Kodları Bozuluş Klasör Var Jar Yok Pluginle İlgili Herşeyi Kaldırın Yeniden Kurun.
  18. KinggCraft

Minecraft FireWall (Hileye Son)(Geliştirmeler Devam Ediyor...)

Yani Kısacası Mc İle Program Açıldığında Birleşiyo gibi bir şey oluyor programda değişikliklere izin vermiyor eyer bir değişiklik olursa otamatik kod iptal oluyor. Konunun Kısa Ve Net Açıklaması. :) Ayrıca O Randomcode Da Bi Çare Bulacam Ben Bu Programın Peşini Bırakmıcam. :)
  19. KinggCraft

İnsan Azimli Olursa Yapamayacağı İş Yoktur Bi Göz Attım assembly a baya zormuş ama sırf bu programı kırmak için zorlıcam inat ettim. :)Şöyle Bir Şey Yapabilirmi Programı Açtık Mesela Minecrafta Hacksiz Bir Şekilde Girdik Kodu Girmeden Programı Kapatıp Sonra Diyer Minecraftı Aynı İsimle Açıp Onda...
  20. KinggCraft

Bu Bilgiyi Verdiğin İçin Sağol Hemen assembly Öğrenmeye Gidiyom. :) Ben Çıkıyorum Herkeze İyi Akşamlar.
  21. KinggCraft

Demek İstediğini Tam Olarak Anlayamadım. Biraz Açarmısın.
  22. KinggCraft

Pek Bir Bilgim Yok Kodlarla İlgili Ama Biz Türküz Her Türlü Şey Beklenir Bizden. :) He Ayrıca Ne Zaman Tam Halde Paylaşılacak.