Kaldırılsın Lütfen

KinggCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kaldırılsın Lütfen

Son düzenleme:
S

sergun26

Ziyaretçi
Sunucunun internet bağlantısını keserek.

Yada eklentiyi yasal yoldan satın interneti kesmeden sorunu çöz.

KinggCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucunun internet bağlantısını keserek.

Yada eklentiyi yasal yoldan satın interneti kesmeden sorunu çöz.
Akşam Akşam Kafayı Bozmuşun Herhalde :)
Yakında Alıcam Ancak şu an Çok Lazım Başka Çözüm Yokmu ?[DOUBLEPOST=1430596602,1430596482][/DOUBLEPOST]
Ben Plugini Kırmaktan Bahsetmiyorum İyi Okuduysan Featerboard ı kırdım ancak featherboard intternete bağlıyken bir database bağlanıyo ve plugini ilagal acces tan kapatıyor. bende buna bir çözüm bulmak için pluginin internetle bağlantısını nasıl keserim onu soruyorum.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Yakında Alıcam Ancak şu an Çok Lazım Başka Çözüm Yokmu ?[DOUBLEPOST=1430596602,1430596482][/DOUBLEPOST]
Ben Plugini Kırmaktan Bahsetmiyorum İyi Okuduysan Featerboard ı kırdım ancak featherboard intternete bağlıyken bir database bağlanıyo ve plugini ilagal acces tan kapatıyor. bende buna bir çözüm bulmak için pluginin internetle bağlantısını nasıl keserim onu soruyorum.
vardır internette cracklisi ? ( çoğu eski versiyon buglu ama)
Plugini bulmuşsun ama satın almadığın için kullanamıyorsun kırmak yani ?

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslinda bakarsin da cikan hatayi aratip onu editlemeyi denersin diye dusunmustum. Zaten dedigin islem anca jar dosyasindan yapilir

KinggCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
vardır internette cracklisi ? ( çoğu eski versiyon buglu ama)
Plugini bulmuşsun ama satın almadığın için kullanamıyorsun kırmak yani ?
Siz Beni Yanlış Anlıyorsunuz Arkadaşlar :) Ben Plugini Kırdım İnternet Varken Plugin Bir Databese Gibi Birşeyi Soruguluyor Pluginin Orjinal Olup Olmadığını anlıyor ancak interneti kesince plugin sorgulama yapamadığı için çalışıyor benim sorduğum şey ise pluginin internete bağlanmasını engellemek.[DOUBLEPOST=1430596912,1430596817][/DOUBLEPOST]
İllegal online vb. aratmayi dene
Mantıklı Bir Deniyim.[DOUBLEPOST=1430597297][/DOUBLEPOST]Hatadaki Class Dosyalarını Denedim Ancak Her Hangi Bir Sonuç Alamadım kelimeyi aratınca.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Siz Beni Yanlış Anlıyorsunuz Arkadaşlar :) Ben Plugini Kırdım İnternet Varken Plugin Bir Databese Gibi Birşeyi Soruguluyor Pluginin Orjinal Olup Olmadığını anlıyor ancak interneti kesince plugin sorgulama yapamadığı için çalışıyor benim sorduğum şey ise pluginin internete bağlanmasını engellemek.[DOUBLEPOST=1430596912,1430596817][/DOUBLEPOST]
Mantıklı Bir Deniyim.
Featherboard gibi pluginlerin bağlantısını kesmek zordur bir illegal diye arat 4-5 class çıkar karşına. Dediğim gibi internette vardır kırılmışı

KinggCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Featherboard gibi pluginlerin bağlantısını kesmek zordur bir illegal diye arat 4-5 class çıkar karşına. Dediğim gibi internette vardır kırılmışı
Birde winrar içinde deniyim dediğinizi. ve 3. ye dediğim gibi ben kırdım :) sıkıntısı şu dediğim gibi servere ilk attığımızda restart atmadan önceye kadar çalışıyor restart atınca (sadece ilk restart için geçerli daha sonra zaten plugin çalışmıyor) plugin serveri bir şekilde kara listeye alıyor bir database midir bilmem artık ve çalışmamaya başlıyor plugin internet varken benim istediğim ise pluginin internet bağlantısı kesmek (sunucunun deil pluginin).

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Birde winrar içinde deniyim dediğinizi. ve 3. ye dediğim gibi ben kırdım :) sıkıntısı şu dediğim gibi servere ilk attığımızda restart atmadan önceye kadar çalışıyor restart atınca (sadece ilk restart için geçerli daha sonra zaten plugin çalışmıyor) plugin serveri bir şekilde kara listeye alıyor bir database midir bilmem artık ve çalışmamaya başlıyor plugin internet varken benim istediğim ise pluginin internet bağlantısı kesmek (sunucunun deil pluginin).
Bence çalışan var ama eski versiyon ( baya bi eski )
AnimatedMOTD da öyle yapıyor

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Yavaşca bu forumu terketmeni rica edicem. Burası illegal bir forum değil ve forumu kirletiyorsun. Çok lazımsa satın al olsun bitsin.