Arama sonuçlarınız

1. P

Neden Böyle Yapıyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar ben Gürkan (Zorin). Bir süre önce (1 ay falan) bir Ask.fm hesabı açtım. Açmamın sebebi tamamiyle eğlence amaçlıydı. Daha sonraları hesabımı reklam yapmaya başladım böyle Skype'mdaki arkadaşlarıma gönderdim forumumdaki güncellememe yazdım. Sorular geliyor. Geliyor gelmesine de...
  2. P

Belki de Şans... Belki de Heck... Heck? *Nihat Hatipoğlu*

@LifeTaker_ @Tario76 @BeyondBirthday @Vienicome @Minnakk @Zorinkun @gökçecuq @Bestia @lifeisblacks @Chypie06 @Reix @MUHDE @Laizen @MahmuTr @Glyphl @Yeselectro @LaxMean @KadirBerk @Canyo @Sonicexe @KutsalEmeraldTR @Telekinetic @ByHasan @Admicos @kaptan123 @cbg2002 @akıllıminecraft @98IamLegend98...
  3. P

Tutturamadı :D

4. P

Kinezi - Biyokinezi ile Yapabileceklerimiz

Selamlar size dünyayı kurtaran adamın oğulları! :D Hatırlayacağınız üzere, önceden, Biyokinezi'yi tanıtmışım. Fakat onunla neler yapabileceğimizi anlatmamıştım. Öyle değil mi? Yanlış mı hatırlıyorum aşkım yoksa ben mi malım? +Yok canım benim anlatmadın. He tmm. Beynimin erimesi konuyu...
  5. P

Zorin'in Hiç Bilmediğiniz Sırları!

Casusluk yapıyorum. Zorin'i her zaman izliyorum. Bütün sırlarını öğrendim. Şimdi size söyleyeceğim onları. Eğer para verirseniz :D Bu forumdan 4 kişiye ana bacıdan başlayıp ölülerine kadar sayıyor! Her gün Biyokinezi çalışması yapıyorum diye bahane uydurup p izliyor! (:D) İstanbul'da oturmuyor...
  6. P

Steve Uyuyacak Beyler :d

Paint'te hiç iyi değilim ulan :D
  7. P

<==>gürkantr Türkçe Plugin Paketi @2013<==>

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra tekrar plugin paketi yapmaya karar verdim.Sunucumda 58 plugin vardı ve bende bunları neden paylaşmayayım dedim ve size bu paketi oluşturdum.İçinde tam 58 tane plugin bulunduran bu pakette normal bir sunucunun gerekli pluginlerini...
  8. P

Vay Anasını...

Hemen iPhone'mde denemeliyim :sırıtmak: Ayrıca benim bu videoya yorumum şu: Yeşile bassaydı belki Jack Sparrow çıkardı:sırıtmak: