Kinezi - Biyokinezi ile Yapabileceklerimiz

ParaVer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selamlar size dünyayı kurtaran adamın oğulları! :D

Hatırlayacağınız üzere, önceden, Biyokinezi'yi tanıtmışım.
Fakat onunla neler yapabileceğimizi anlatmamıştım. Öyle değil mi? Yanlış mı hatırlıyorum aşkım yoksa ben mi malım?
+Yok canım benim anlatmadın.
He tmm.
Beynimin erimesi konuyu anlatmamı zorlaştıracak olsa da anlatacağım ._.

Biyokinezi;

"Düşünce gücü ile vücuttaki genleri tekrar kodllama."
!!!Gen değiştirme kanıtlanmış bir yetenektir!!!

Başlayalım mı bitanesi?
+Başlayalım canımss <3

GÖZ RENGİ DEĞİŞTİRME
Kinezileri bilen bir insana Biyokinezi derseniz onun aklına ilk gelecek olan şey göz rengi değiştirmektir.
Bir kaç örnek:

Berk Eratay'ın Biyokinezisi

Marc Spellman'ın Biyokinezisi

Anlamışsınızdır herhalde.

Peki nasıl oluyor bu göz rengi değiştirme?
Çok kolay aslında. Fakat her gün çalışma yapmalısınız. Benim gibi günde 6'dan fazla çalışma yaparsanız gözünüz gg olur :p

Bunun için beyninizi kullanmanız gerekecek.
Aslında, anlatmamam gerek. Çünkü neler yapabileceğimizi anlatıyorum nasıl yapacağımızı değil. Fakat yine de anlatayım yav uzasın konu aşşağıya inmeniz zorlaşsın :p
Birden çok teknik var.
Fakat en önemlisi; Çakra kontrolü
Bu olmazsa olmaz. Hele Biyokinezi yaparken çakra gerekir. Naruto demeyin döverim :D
Çakrayı daha sonra anlatacağım şimdi göz rengi değiştirmeyi nasıl yapacağınızı anlatacağım. (parmağım ağrıyor)

!!Bu çalışmayı yatmadan önce yapın!!
-Rahat bir yere uzanın
-Gözlerinizi kapatın
-Ve oluşan karanlığa odaklanın
-Sonra, kendinizi gözünüz kapalı olarak imaje(hayal) edin
-Hayal ettiğiniz gözleri kapalı bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını düşünün
-Sonra, hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü düşünün. Onun, sizin tarafınızdan emildiğini düşünün. İçinize giriyor.
-Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşünün. Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.
-Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın. Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün. Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın. Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin. "Hey şuna bak! Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi. Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın. Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.

KAS GELİŞTİRME, DAYANIKLILIK ARTIŞI
Dedim ya, düşünce gücüyle genlerinizle oynuyorsunuz. Vücudunuzu tekrar programlıyorsunuz. Sadece göz rengi değiştirmekle kalmıyor, kaslarınızı da kendiniz programlayabiliyorsunuz.

Peki nasıl oluyor?

-Öncelikle tek ayak üstünde duruyoruz.
-Gözlerimizi kapatıyoruz. (Gözlerini kapatınca dengesi bozulanlar olacaktır. Eğer böyle bir şey yaşıyorsanız dizinizi biraz bükün. Denge sağlamanız kolaylaşacaktır.)
-Derin derin nefes alıp verin.
-Bacağınıza yoğunlaşın. Derinin içini görüyorsunuz. Daha içeri bakın. Kaslarınızı gördünüz. Bu görüntüyü kaybetmemeye çalışın.
-Bi' süre sonra yerdeki ayağınız ağrımaya başlıyacaktır. Sakın ayak değiştirmeyin.
-Ayağınız ağrımaya başladığında kaslarınızın yorulduğunu görün. Daha sonra kalp çakranızdan yemyeşil bir ışık akmaya başlasın. Işık yavaş yavaş ayaklarınıza ulaşsın. Işığın aktığını hissedin. (Bazen geçtiği yerde uyuşma,karıncalanma vb. şekillerde hissedilir.)
-Ayaklarınıza gelince ışık orda yoğunlaşsın.I şık kas liflerinizin etrafını sarıyor. Yorgun olan kaslarınız bi' anda sıkılaşıyor ve dahada sertleşiyor.
-Daha sonra ağrının yavaş yavaş azaldığını hissediyorsunuz. Ağrı azalıyor, azalıyor...
Bu teknikte ilerledikçe ağrı tamamen yok olacaktır. Daha sonraysa bu kadar uzun bir işleme gerek kalmadan çok hızlı bir şekilde dayanıklılığınızı artırıp ağrıyı bitirebilirsiniz.
Ayak dedim diye sadece ayak için geçerli değildir.

!!!!!ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ ÖNEMLİ!!!!!
AYAĞINIZ AĞRIYORKEN SAKIN BIRAKMAYIN. İŞLEMİ YARIDA KESMEYİN. YOKSA SAKAT KALMA İHTİMALİNİZ VAR!!

Ah... Yorulmadım değil aslına...
;D

Well well well, who is laughing now? LOL. Me ;D

REFLEKS
Reflekslerinizi de geliştirebilirsiniz tabi. Dedim (!!) Vücudumuzu yeniden programlıyoruz!!
Nasıl yapıldığını bilmiyorum ve pek de bilme ihtiyacında değilim tek yapacağım şey göz rengimi değiştirmek ^^ Ha bir de, Aerokinezi ^^

ORTAMA UYUM SAĞLAMA
Saklambacı sever misiniz? Seversiniiiiz ;D
Hani mahallenizde böyle bütün çocuklarla toplanıp oynarsınız.
Bazıları ben ebe değilem diye gıcıklık yapar.
Oyunun tadı bozulur.
O oyun işte ;D

Aslında bu Biyokinezi'den mi bilmiyorum Umbrakinezi diye düşünüyorum.

Birnevi kamuflaj. Bilmiyorum nasıl yapılıyor ._.

DERİ ŞERTLEŞTİRME
Derinizi sertleştirebilirsiniz. Nasıl yapıldığını bilmiyorum fakat büyük ihtimalle çakra ile yapılıyor haksız mıyım @Sxyen ?

DAHA ÇABUK İYİLEŞME
Oyşşşşş <3 Çok severim bunu. Hep yapmak istemişimdir fakat göz rengiyle uğraşıyorum.
Anlamışsınızdır zaten. Daha çabuk iyileşebilirsiniz.
Tek gereken, iyicene bir çakra kontrolü.
Çakranızın yaralı olan bölüme aktığını düşünün. Çakranızın o yaranızı yok ettiğini, düşünün.
Meslela, @Sxyen , benim yüzümden gaza gelmiş ve HydraSonic yapmış :D Ulan sekizgen :D Yav, çocuğa dedim Biyokinezi çalışacağım ondan sonra ne oldu hiç bilmiyorum benden niye gaza geliyosun lan :D
Çocuk sol kolunu kırmış. Biyokinezi ile iyileştirmiş. Bu yani daha hızlı iyileşiyosunuz napıyım atomumu parçalıyım?

Ve diğer aklınıza gelen vücudunuza yapabileceğiniz her şey. Parmağınız istediğiniz zaman çıtlatabilirsiniz, yaqışıqlı bir erkek, ya da seqsi bir qarı olabilirsiniz. Heheh, belki kanınızın rengini bile değiştirebilisiniz ha? :p Kan demişken, elimi kanatıp kanımı emesim geldi. Orucum ama ;( İftardan sonra yaparım. @BeyondBirthday sen de yap :p Sen de seviyosun kanı ;D

Herney ise, Biyokinezi işte bu. Kısaca, Biyokineziyi açıklarsak, vücudumuzu İSTEDİĞİMİZ gibi programlama diyebiliriz. Bu kinezide gerçekten ama gerçekten ustalaşıp, kendinizi tamamiyle tekrar programlayıp, insan üstü bir canlı olabilirsiniz.

Sorunuz var mı? Yandex'e sorun derdim sormayın Yandex'i bıraktım U_U
Bana sorun ^^ @Sxyen e sorun. Sorun işte ^^ Beynim eridi zaten ._.
Dün geceden beri keMAL'den para isteyip duruyorum ._.

Haydi gettim ben. LOVE U, MUAH <3

-[LUPAN] ƵʘӶӏŊ | #Gürkan

M

@Yeselectro @cbg2002 @gökçecuq @Gozdecikk (vay ağmeğkeğ şüpheleniyom acaba bunlar aynı mı :D) @Telekinetic
Aklıma geldikçe yazarım qardaş

Son düzenleme:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ZorinTR Biyokinezi Alışkani Olmuş Skypeden Günah Dedim Yapmaya Devam Ediyo :(