Arama sonuçlarınız

1. naberbaba

Otomatik satma skripti

Konut Kilit yapılmıştır.
  2. naberbaba

Oyun içi tagın başında Dünya adı yazması

Dün gece sunucuyu kapatıp yattım hiçbir sorun yok sabah uyandım bir bakıyorum sunucuda böyle bir hata var bu neden olabilir?
  3. naberbaba

MV Dünya arası geçiş rütbe silinme.

Arkadaşlar merhaba dünyalar arası geçişti örneğin Lobi dünyasında Vip olan bir oyuncu orman dünyasına geçince çaylak oluyor. Sunucu açık değil kendi pc me kurdum ve her şeyini hazırladığımda açacağım bu sorunla karşılaştım spawnda kurucuyum arsalara gidince oyuncu oluyorum nasıl halledeceğim?
  4. naberbaba

Kasa Plugini veya Skripti

Arkadaşlar bir kaç tane kasa plugini var fakat hepsinin anlatımı İngilizce video. İngilizce'm iyidir fakat çok hızlı ve karmaşık anlattığı için anlayamıyorum. Detaylı anlatım için araştırma yaptım ama bir şey bulamadım. Forumdan bir arkadaşımız CS:GO kasa skripti yapmış yükledim fakat çalışmadı...
  5. naberbaba

Boss Tan item düşme

Arkadaşlar MythicMobs kullanıyorum ve Skript olarak kendi yapımım olmayan bir sohbet kutusu kelime oyunu skripti kullanıyorum script hediye verme kısmı şu şekilde ; give 2 paper named "&4&l/warp kagit" with lore "&f&lServer&3&lName" to player Şimdi buradan verilen kelimeyi sohbete...
  6. naberbaba

GroupManager Sorunu

Arkadaşlar ben hazır plugin paketi indirdim kendime göre her şeyi ayarladım ve maplerini beğenmediğim için bütün mapleri kendim yaptım fakat spawn farklı bir dünya oyuncu spawndan başlıyor lapise gitmek istediğinde /warp lapis yazınca elindeki itemler lapis dünyasına gelmiyor ama spawna geri...
  7. naberbaba

Mınecraft Server (hamachi) kurdum kimse giremiyor ? Acil Yardım ??

Arkadaşlar Başlıktan Belirttiğim gibi hamachi server kurdum kimse ama kimse giremiyor anti-virüs programım : Eset Smarty Securty 7 arkadaşlar Güvenlik duvarını ve Korumayı geçici olarak devre dişi bırakıyorum yine olmuyor Bu da Resim : Acilen Yardım