Boss Tan item düşme

naberbaba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar MythicMobs kullanıyorum ve Skript olarak kendi yapımım olmayan bir sohbet kutusu kelime oyunu skripti kullanıyorum script hediye verme kısmı şu şekilde ;

Kod:
            give 2 paper named "&4&l/warp kagit" with lore "&f&lServer&3&lName" to player

Şimdi buradan verilen kelimeyi sohbete ilk yazana bunu veriyor fakat /warp kagit yeri kendime göre yaptım köylü takas sistemi ile alışveriş yapabiliyorlar kağıdın ismi değiştirilmiş olduğu için normal kağıt getirip alamıyor neyse asıl soruma geleyim lafı çok uzatmadan ben bunun aynısını boss'a nasıl ekleyebilirim? Droplanacak itemler kısmına paper kodunu yazınca kağıt düşüyor fakat ismini bir türlü ayarlayamıyorum bunu nasıl ayarlarım ve boss'tan düşen kağıtları kullanarak ticaret yapabilirler?

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden Teşekkür ediyorum.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kullandığın Boss plugini huzuni cracked sanırım. Şaka bir yana hangi plugin olduğunu bilmiyoruz?

naberbaba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kullandığın Boss plugini huzuni cracked sanırım. Şaka bir yana hangi plugin olduğunu bilmiyoruz?
Sen yazıyı düzgün bir şekilde okudun mu? En üstte ne yazıyor MythicMobs yazıyor dimi? Gereksiz ve boş cevaplar verme önce oku.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mthicmobs da zaten böyle bi özellik var kendi yaratığını yaparken hangi itemin düşeceğini ayarlayabiliyorsun niye skript kullanıyorsun

naberbaba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mthicmobs da zaten böyle bi özellik var kendi yaratığını yaparken hangi itemin düşeceğini ayarlayabiliyorsun niye skript kullanıyorsun

Dostum sanırım ben anlatamadım.

Sorunum şu ; Ben Kelime Oyunu Skripti kullanıyorum. Ve kelimeyi ilk yazana 2 adet adı değiştirilmiş bir kağıt veriyor bilet amaçlı.
Ben bu biletin aynısının da Boss tan düşmesini istiyorum. Bunu nasıl yapacağımı sordum.
Verdiğim Kodda ki şey de kelime oyunu skriptinin ödül kısmı.

FatalCoder

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu konuyu "minecraft plugin sorunları" bölümüne açmanız gerekmez mi?

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum sanırım ben anlatamadım.

Sorunum şu ; Ben Kelime Oyunu Skripti kullanıyorum. Ve kelimeyi ilk yazana 2 adet adı değiştirilmiş bir kağıt veriyor bilet amaçlı.
Ben bu biletin aynısının da Boss tan düşmesini istiyorum. Bunu nasıl yapacağımı sordum.
Verdiğim Kodda ki şey de kelime oyunu skriptinin ödül kısmı.
sen mythicmobs kullan mıyor musun?
eğer kullanıyorsan diyorum ki mythicmobs ta dediğin eşyayı items yml tarzı bişi var ona istediğin itemi ayrıntısı ile birlikte yazıcaksın sonra boss ların bulunduğu yml e gelip bosstan düşecek eşyayı o eşya yapıcaksın

naberbaba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sen mythicmobs kullan mıyor musun?
eğer kullanıyorsan diyorum ki mythicmobs ta dediğin eşyayı items yml tarzı bişi var ona istediğin itemi ayrıntısı ile birlikte yazıcaksın sonra boss ların bulunduğu yml e gelip bosstan düşecek eşyayı o eşya yapıcaksın

Kardeş bak orda kullanıyorum yazıyor dimi? Çocuk değilim. Biliyorum. Ayrıntı falan yok ya da ben yapamadım. Biliyorsan en başta verdiğim kodu kullanarak oraya kağıt ekle ismi ve açıklaması o şekilde olsun o zaman.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
hm epicboss kullan daha rahat olur