Arama sonuçlarınız

1. K

Şeker Kamışı Uzunluğu [ Yardım ]

Senin kullandığın 1.8 paperspigot varsa atabilir misin peki :D.
  2. K

Yan sürüm derken ? Ben 1.8.8 en son çıkanı indirdim.
  3. K

Denedim ancak Tps 10'lara düşüyor kendi bilgisayarımda açtığımdan dolayı mı olur ? ( 500 MB verdim ve hiç plugin yoktu )
  4. K

Lag yapar mı peki ?
  5. K

Arkadaşlar şeker kamışları 3 blok büyür bunu plugin ile mi yoksa skript ile mi değiştirebiliriz ? Eğer plugini varsa plugin ismini yoksa skript yazıp verebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim :).
  6. K

İstek Serverimiz İçin Pluginer Ariyoruz! [Ücretli]

Merhaba ben ekleyeceğim ancak 2 tane var hangi skype ve ücret ödeyecek misiniz ? ( skypem => erensavas2000 )
  7. K

Server Devredilmiştir

Yorumunuz için teşekkürler.
  8. K

Server Devredilmiştir

Teşekkür eder ve iyi oyunlar dilerim :). Yorumunuz için teşekkür ederim :). Eyvallah teşekkür ederiz bunun gibi güzel fikirler bulabilirsem dahası da gelecektir iyi oyunlar :). -Event sistemi daha güzel hale getirilecektir eğer sizinde bir fikriniz varsa almak isteriz. -Rehberler tekrardan...
  9. K

Server Devredilmiştir

Tamam şimdi anladım dün akşamerikai sürüm değiştirdiğim eklentiden dolayı böyle yaptı ben claimde sethome kapatmak için sürüm değiştirmiştim sabaha kadar falan onu ayarladım ama item düşünce almayı ayarlamayı unutmuşum onu da 4 saat önce falan düzelttim kusurumuza bakmayın iyi akşamlar :)
  10. K

Server Devredilmiştir

Oyunla alakasız bir şey sormuşsun onda haklı olabilir ancak p4 olayı ss için teşekkür ederim gerekenleri yapacağım. Alım var mı diye gelenleri yetkili olarak zaten almıyorum ve build konusunda haklı olabilirsin ama sunucu günü vardı bende en azından boşa gitmesin diye açtım ve 2 aylık parası...
  11. K

Server Devredilmiştir

Yorumun için teşekkür ederim buildim kötü olduğu için idarelik yaptırmaz zorunda kaldım şu an ki builderim müsait değildi ve yetkili kadrosu biraz ön planda demişsin alım var mı yok mu sorularına cevap olsun diye yapmıştım ancak görmeden geliyorlar sanırım :D sorup duruyorlar.
  12. K

Server Devredilmiştir

Server Devredilmiştir.