Server Devredilmiştir

Kurteren1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Devredilmiştir.

Son düzenleme:

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Maplarınız genel olarak acemice yani acemiden kastım artık çok kulanılan komutlarla yapılmış bi tür kare diyebilirim.
Spawnınıza biraz daha emek verip, sistemlerinizi geliştirirseniz güzel yerlere gelebilirsiniz.
Ayrıca çok fazla yetkili kadrosunu ön plana atmışsınız, yetkili kadrosunu yazacağınıza dahada detaylandırabilirsiniz sunucuyu.
- Başarılar -

Kurteren1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maplarınız genel olarak acemice yani acemiden kastım artık çok kulanılan komutlarla yapılmış bi tür kare diyebilirim.
Spawnınıza biraz daha emek verip, sistemlerinizi geliştirirseniz güzel yerlere gelebilirsiniz.
Ayrıca çok fazla yetkili kadrosunu ön plana atmışsınız, yetkili kadrosunu yazacağınıza dahada detaylandırabilirsiniz sunucuyu.
- Başarılar -
Yorumun için teşekkür ederim buildim kötü olduğu için idarelik yaptırmaz zorunda kaldım şu an ki builderim müsait değildi ve yetkili kadrosu biraz ön planda demişsin alım var mı yok mu sorularına cevap olsun diye yapmıştım ancak görmeden geliyorlar sanırım :D sorup duruyorlar.

CanerAlponzı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serverdeki skripter hiçbir şekilde işe yaramaz soru soruyoruz cevap vermiyor viplere öncelik tanıyor ve ayrıca oyuncularla normal oyuncuymuş gibi gamemode den item alıp vs atmaya kalkıyor dahası kod bilmiyor ve bilmediği kodla birlikte öğrenmektense ihtiyacım yok tarzı yazılar yazıyor en kötüsü hiçbir şekilde ilgilenmiyor sonra nasıl yetkilisin ilgilen deyince sıranı bekle deyip ben çıkıyorum yazıp gidiyor serverden gerçekten yetkililer böyleyse oynanmaz bir serverdir
2017-06-03_19.16.40.png
2017-06-03_19.17.54.png

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Yorumun için teşekkür ederim buildim kötü olduğu için idarelik yaptırmaz zorunda kaldım şu an ki builderim müsait değildi ve yetkili kadrosu biraz ön planda demişsin alım var mı yok mu sorularına cevap olsun diye yapmıştım ancak görmeden geliyorlar sanırım :D sorup duruyorlar.
Görmeden gelmeleri çok normal, zaten alım varmı diye gelenide yetkili olarak almamlısın. Ek olarak builderin müsait değilse hiç açmayacaktın :)

Kurteren1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serverdeki skripter hiçbir şekilde işe yaramaz soru soruyoruz cevap vermiyor viplere öncelik tanıyor ve ayrıca oyuncularla normal oyuncuymuş gibi gamemode den item alıp vs atmaya kalkıyor dahası kod bilmiyor ve bilmediği kodla birlikte öğrenmektense ihtiyacım yok tarzı yazılar yazıyor en kötüsü hiçbir şekilde ilgilenmiyor sonra nasıl yetkilisin ilgilen deyince sıranı bekle deyip ben çıkıyorum yazıp gidiyor serverden gerçekten yetkililer böyleyse oynanmaz bir serverdirEkli dosyayı görüntüle 46841 Ekli dosyayı görüntüle 46842

Oyunla alakasız bir şey sormuşsun onda haklı olabilir ancak p4 olayı ss için teşekkür ederim gerekenleri yapacağım.

Görmeden gelmeleri çok normal, zaten alım varmı diye gelenide yetkili olarak almamlısın. Ek olarak builderin müsait değilse hiç açmayacaktın :)

Alım var mı diye gelenleri yetkili olarak zaten almıyorum ve build konusunda haklı olabilirsin ama sunucu günü vardı bende en azından boşa gitmesin diye açtım ve 2 aylık parası var eğer oyuncu gelmeye devam ederse açık tutacağım.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Oyunla alakasız bir şey sormuşsun onda haklı olabilir ancak p4 olayı ss için teşekkür ederim gerekenleri yapacağım.

Alım var mı diye gelenleri yetkili olarak zaten almıyorum ve build konusunda haklı olabilirsin ama sunucu günü vardı bende en azından boşa gitmesin diye açtım ve 2 aylık parası var eğer oyuncu gelmeye devam ederse açık tutacağım.
Gereksiz polemiğe girmeyelim demek istediğimi anlamadın. Başarılar.

EymenReo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Skripterimiz bizim gibi daha bu sektöre yeni başlamış bi server için aşırı iyi Onun işi skript yazma kod bilmiyor demek yanlış onun bildiği şeylerin çoğunu bilmediğine eminim beğenmiyorsanız serveri zorlamamız yok

CanerAlponzı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

benim sorduğum şey bu değildi benim sorduğum şey oyunla alakalıydı sorduğum şey şuydu serverde adamları kestiğimizde düşen itemleri neden alamıyoruz dedim 3 kere sordum en sonunda nasıl yetkilisiniz hiç ilgilenmiyorsunuz dedim ardından arkadaşın dediği sıranı bekle filan dedi bana sonra benim sorunumla ilgilenmeden ben çıkıyorum deyip direk oyundan çıktı

Skripterimiz bizim gibi daha bu sektöre yeni başlamış bi server için aşırı iyi Onun işi skript yazma kod bilmiyor demek yanlış onun bildiği şeylerin çoğunu bilmediğine eminim beğenmiyorsanız serveri zorlamamız yok
kardeşim benim derdim adamın hiçbir şekilde oyuncularla ilgilenmeyip oyuncuları sürekli kesmesidir

Kurteren1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim sorduğum şey bu değildi benim sorduğum şey oyunla alakalıydı sorduğum şey şuydu serverde adamları kestiğimizde düşen itemleri neden alamıyoruz dedim 3 kere sordum en sonunda nasıl yetkilisiniz hiç ilgilenmiyorsunuz dedim ardından arkadaşın dediği sıranı bekle filan dedi bana sonra benim sorunumla ilgilenmeden ben çıkıyorum deyip direk oyundan çıktı

kardeşim benim derdim adamın hiçbir şekilde oyuncularla ilgilenmeyip oyuncuları sürekli kesmesidir

Tamam şimdi anladım dün akşamerikai sürüm değiştirdiğim eklentiden dolayı böyle yaptı ben claimde sethome kapatmak için sürüm değiştirmiştim sabaha kadar falan onu ayarladım ama item düşünce almayı ayarlamayı unutmuşum onu da 4 saat önce falan düzelttim kusurumuza bakmayın iyi akşamlar :)

CanerAlponzı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam şimdi anladım dün akşamerikai sürüm değiştirdiğim eklentiden dolayı böyle yaptı ben claimde sethome kapatmak için sürüm değiştirmiştim sabaha kadar falan onu ayarladım ama item düşünce almayı ayarlamayı unutmuşum onu da 4 saat önce falan düzelttim kusurumuza bakmayın iyi akşamlar :)
teşekkür ederim serverinizde oynamaya devam edeceğim ama mümkünse biraz daha ilgi olsun

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kendiinizi geliştirmelisiniz. Eskiden bizde böyle acemiydik zamanla geliştik.

CanerAlponzı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
önceden hoşuma gitmemişti ama şimdi server gerçekten çok hoşuma gitti cevherleri kırınca direk eritilmiş halde gelmesi çok güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim

God3131

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
-Server Spawnı Geliştirilirse Güzel Olur
-Serverdeki İnsanlar Çok Sıcak Pegasusvip Olan Bi Arkadaş Vardı Oyunculara Çok Yardımcı Oluyordu
-Event Sistemi Biraz Kötü :D
-Rehberlerin 1-2 Tanesi Çok Umursamaz Yalnızca Miya Görevini Tam Yerine Getiriyor Çok İyi Bir Rehber
-Servere Adam Çekilmesi İçin Çeşitli Projeler Bşlatılmaı

Kurteren1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
teşekkür ederim serverinizde oynamaya devam edeceğim ama mümkünse biraz daha ilgi olsun
Teşekkür eder ve iyi oyunlar dilerim :).

Kendiinizi geliştirmelisiniz. Eskiden bizde böyle acemiydik zamanla geliştik.
Yorumunuz için teşekkür ederim :).

önceden hoşuma gitmemişti ama şimdi server gerçekten çok hoşuma gitti cevherleri kırınca direk eritilmiş halde gelmesi çok güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim
Eyvallah teşekkür ederiz bunun gibi güzel fikirler bulabilirsem dahası da gelecektir iyi oyunlar :).

-Server Spawnı Geliştirilirse Güzel Olur
-Serverdeki İnsanlar Çok Sıcak Pegasusvip Olan Bi Arkadaş Vardı Oyunculara Çok Yardımcı Oluyordu
-Event Sistemi Biraz Kötü :D
-Rehberlerin 1-2 Tanesi Çok Umursamaz Yalnızca Miya Görevini Tam Yerine Getiriyor Çok İyi Bir Rehber
-Servere Adam Çekilmesi İçin Çeşitli Projeler Bşlatılmaı

-Event sistemi daha güzel hale getirilecektir eğer sizinde bir fikriniz varsa almak isteriz.
-Rehberler tekrardan düzenlenecek Miya değilde Maya olucak bu arada :D.
-Örnek bir proje söylerseniz gerisini düşünebiliriz.