Arama sonuçlarınız

1. R

MineCraft Gift Kodu (Premium) Satın Alma

Ben kimimdir? Merhaba, benim adim hasan yaş 18, minecraft premium satiyorum, minecraft.net'te kredi karti ile satiliyor o yüzden size kartsiz işlem gibi öneriyorum,mobil ödeme, tabii sitemizde pek yakinda acilcaktir, elimizde suan 26 tane var aliciksaniz bize ulaşin. MineCraft Gift Kodu Nasıl...
  2. R

Minecraft Mimar Çalişmalarim. - RunForGames

Minecraft Modern House Minecraft House Making Timelapse Minecraft 5x5 House :) İYİ YORUMLARİNİZİ BEKLİYORUM GÜZEL YORUMLAR VE LİKE GELİRSE DEVAM EDECEĞİM.! Www.facebook.com/runforgames www.youtube.com/runforgames
  3. R

Destek Yardim Lazim

Servera Girenlerin Whitelist siteden kayit olarak girmelerini istiyorm nasil yapacağim
  4. R

Siteden Whitelist'e Eklenme

Nasil yapabilirim başlikta zaten konu aciliyor.
  5. R

n0ne.pq ` gaming teamspeak 3 hizmetleri bakman gerek phencee xd

n0ne.pq ` gaming Merhaba Arkadaşlar uzun zaman Sonra Ts3 Adresimizi açmış bulunmaktayız , seviyeli düzgün bir ortam içerisinde eğlencemize devam edeceğiz.. Amaç Arkadaşlık dostluk herzaman olduğu gibi bunun için uğraşacağız … Dışardan clan alma olayına gelelim, sadece bizim gibi seviyeli ve...
  6. R

n0ne.pq ` gaming teamspeak 3 İP 37.59.73.79 bedava oda aciyoruz

n0ne.pq ` gaming Merhaba Arkadaşlar uzun zaman Sonra Ts3 Adresimizi açmış bulunmaktayız , seviyeli düzgün bir ortam içerisinde eğlencemize devam edeceğiz.. Amaç Arkadaşlık dostluk herzaman olduğu gibi bunun için uğraşacağız … Dışardan clan alma olayına gelelim, sadece bizim gibi seviyeli ve...
  7. R

Minecraft - Cs 1.6 - Metin2 Vds Vps Satislari

Neden Biz? • Alanında Uzman Kadro • Hesaplı Fiyat, Kaliteli Hizmet • Kolay Sipariş • Zengin Ödeme Seçenekleri ( Havale / EFT, Posta Çeki, Kredi Kartı, Paypal ve Bilyoner vs.) • 7 / 24 Teknik Destek • Yenilenen Alt Yapı ve Hizmetler Kronos MC-2 Aylık Paketi (8 TL) *512 MB Ram *İstediğiniz...
  8. R

Aricipro.net • Minecraft Vds Satislari • 1GB Server Alana 3 GB Bizden Hediye

Neden Biz? • Alanında Uzman Kadro • Hesaplı Fiyat, Kaliteli Hizmet • Kolay Sipariş • Zengin Ödeme Seçenekleri ( Havale / EFT, Posta Çeki, Kredi Kartı, Paypal ve Bilyoner vs.) • 7 / 24 Teknik Destek • Yenilenen Alt Yapı ve Hizmetler Kronos MC-2 Aylık Paketi (8 TL) *512 MB Ram *İstediğiniz...
  9. R

Mcwalls Hunger Games Sunucusu Vip Cekilisi Sinirsiz

MCWalls Türkiye Aclik Oyunlari Sunucu'ndan Yine Bir Firsat. Kısaca bilgilendirme yapıcagım. -> Sayfayi Beğenip. ->Durum'u beğenip ->Oyundaki Nickinizi yazip "Katiliyorum" Yazmaniz yeterli. Aciklanma Tarihi : 15.06.2013, - Saat : 15:00 Admin İletişim : darkcraft34 İP : 37.59.73.78 Hasan CAN...
  10. R

Birsey Soracağim

arkadaşlar hem hg,hem faction,hem skyblock pluginleri bir araya getirip portalli nasil kuruyorlar mesela mc.sonoyuncu.com gibi hem faction hem hg hem skyblock + dahada var
  11. R

Hunger Games Book (baslangic Kitabi) Sorun'u

Oncelikle Merhabalar, Arkadaşlar hunger games serverim var herkezi beklerim konularim felan var asıl konuya geeclim ben şimdi herkes oyuna giriyor girdiğinde book yani kitab elinde oluyor ama login sifresini yazinca tak kitab yok oluyor nedenini bilen varsa yardimci olursa seviniriz,şimdiden...
  12. R

Coin Sistemi

Arkadaslar Coin Sistemi bi türlü aktif olmuyor datebase felan istiyor yapabilen varise soylesin ltfn :/
  13. R

Bi Soru Daha

Arkadaslar Serverda Nick'imin Basinda <world> yaziyor nasil düzeltebilirim.
  14. R

Bi Soru Daha

Arkadaslar Serverda Nick'imin Basinda <world> yaziyor nasil düzeltebilirim.
  15. R

Plugin Hakkinda

Arkadaslar Faction Server Actim Fakat Faction Aralari PVP Yapamadim Faction Arasi PVP Ayarli bi Plugin Atabilirmisiniz.
  16. R

Minecraft Feed The Beast (02.06.2013 / 14.37)

1-)Ilk önce alttan Create Profile diyoruz. 3-)Nicki yazıyoruz (Farketmez) şifreyi kafadan atın. 4-)Premiumu SP yapın yoksa olmaz 5-)Sonrada keyfinize bakın. Uzatmadan Link ; http://greg0ree-ftb.blogspot.com.tr/ https://mega.co.nz/#!N5hkmbbb!HGBs8mJlwB9-_8pHXw9eF9HXV5lCIhI98LIfdDMmMEE
  17. R

Minecraft Technic Launcher Cracked (02:06:2013 / 14:31)

Merhaba arkadaşlar bugün size Technic Launcher'in en güncel versiyonun crackli halini vericem; Password Yazmaya gerek yoktur sadece Username kısmına isim yazın ve yandan oyunu seçip Launch diyin. Her türlü mod (Technic , Tekkit Classic , Tekkit Lite , Hack / Mine vs.) çalışır. Çok...
  18. R

Round Woods Mod | 1.5.2 | Gerçek Ağaçlar İçin

Merhaba arkadaşlar, Bu modumuz ağaçları daha gerçekçikleştiriyor ve yuvarlar oluyorlar. Ve yan şekilde koyabiliyorsunuz. Bütün her şey yapılabiliyor bu ağaçlarla craftingleri değişmiyor sadece texturesi ve işlevi değişiyor. Birde videoya göz atalım : İndirme : Sürüm : 1.5.2