Arama sonuçlarınız

1. Waffleinstein

Gamer: Ödüllü Zeka Soruları.

Selamlar Gamer Üyeleri. Okulun ilk döneminin bitmesine az kalmasından dolayı tatil heyecanınızın olduğunu ve yılbaşının da yaklaştığını düşününce içinizin kıpır kıpır olduğunu tahmin ediyorum. :) Bu enerjiyle alakasız yerlerde olayın dozunu kaçırmayın diye size birbirinden zor ve eğlenceli zeka...
  2. Waffleinstein

Herkes aynı harfle başlayıp biten bir kelime türetiyor!

Evet dostlar, Şöyle bir şey yapalım sizlerle. Herkes aynı harfle başlayıp biten bir kelime türetmeye çalışsın bakalım. Ben “araba” kelimesiyle başlıyorum.
  3. Waffleinstein

Alexa nedir ve ne işe yarar?

Alexa nedir, nasıl çalışır ve nasıl etkili bir şekilde faydalanabiliriz? Merhaba dostlar, Daha öncesinde sizlere Bootstrap - Genel Bilgi & Kılavuz konumda Bootstrap'in ne olduğundan ve nasıl kullanabileceğimizden bahsetmiştim. Bu ekipte bulunduğum sürece bu tarz teknoloji ve internet konusunda...
  4. Waffleinstein

Gamer: Ödüllü Çengel Bulmaca Etkinliği. - 2

Selamlar arkadaşlar! Artık gelenekselleştirmek istediğimiz Gamer Bulmaca Yarışması'nın bir yenisini daha yapmaktan şahsen onur duyuyorum. Biliyorsunuz ki Gamer olarak okul dönemlerinde, yaz aylarında ve çeşitli bayramlarda özel etkinlikler yapıyoruz. Bunlardan en...
  5. Waffleinstein

Gamer: CS: GO Ekran Görüntüsü Yarışması.

Gamer: CS: GO Ekran Görüntüsü Yarışması Merhabalar Gamer Ailesi! 2017-2018 dönemleri içerisinde de, geçen yıl olduğu gibi yarışmalar, etkinlikler ve çekilişler ile sizlerle olacağız. Bu seneki açılışımızı, ilginç ekran görüntülerinin yarıştığı bir yarışma şeklinde yapmak...
  6. Waffleinstein

Java ile PHP arasında iletişim

Merhabalar, Android Studio aracılığıyla bir Android uygulaması geliştiriyorum. Uygulamada bir websitesindeki bazı post verilerine ve session değişkenlerine ihtiyacım var, bunları phpden herhangi bir yolla almak mümkün müdür? PHP Java Bridge adlı sistemden haberdarım ancak bu sistemdeki şemaya...
  7. Waffleinstein

Uyarı puanları nedir ve ne işe yararlar?

Merhaba Gamer Ailesi, Forumda birçok kişinin henüz tam olarak nasıl çalıştığını anlamadığını fark ettiğimizden dolayı sizlere uyarı puanları hakkında daha detaylı bilgi vermeye karar verdik. UYARI NEDİR? Uyarılar, forum içerisinde kural ihlali yapan üyelere verdiğimiz bir nevi...
  8. Waffleinstein

Kodumda bir hata bulunmaması lazım ancak herhangi bir çıktı alamıyorum

Buyrun kodum şu şekilde: https://hastebin.com/uvovekiyul.xml Kodda da görüldüğü üzere kod sonunda admin şeklinde bir çıktı almam lazım, mysql bağlantısı tamam ancak bir çıktı alamıyorum nedense? EDİT: PHP versiyonum 7'dir.
  9. Waffleinstein

TBF'ye kimler geliyor bakalım?

Gençler malum 19 Ağustos'ta TBF var. Kimler geliyor? Gelenlerle maç aralarında falan buluşabiliriz.
  10. Waffleinstein

Sanırım ülkenin özeti bu

Sonuçlar nasıl?
  11. Waffleinstein

Gamer: Ödüllü Çengel Bulmaca Etkinliği.

Merhaba sevgili forum üyeleri! Umarım okulda/işte durumlar iyidir. Her şey yolunda ise hemen konuya gireyim. Ruh hallerimizi biraz daha yükseltmek için sizlere bir çengel bulmaca hazırladık -hem de ödüllü :)-. Bulmacamızın genel konusu biraz karışık ancak oyun isimlerinden tutun, e-sporcu...
  12. Waffleinstein

PHPMailer mı yoksa Pear PHP Mailer mı?

Aslında ikisini de bilmesem de, SMTP sunucusu üzerinden mail göndermek için bu ikisinden birini kullanmayı düşünüyorum. Hangisini kullanmam gerektiği konusunda yardımcı olabilecek ya da bunlardan daha iyi tavsiyelerde bulunabilecek kişileri aşağıya bekliyorum. @dikodoksit
  13. Waffleinstein

Bootstrap - Genel Bilgi & Kılavuz

Günümüzde HTML5 ve CSS3'ün gelişi ile web platformu çok hızlı bir yükselişe geçti. Hayal gücümüzün yettiğince istediğimizi ortaya çıkarır olduk. Artık portfolyo sitelerinden tutun, ticari kurum ve kuruluşların sitesine kadar yüz binlerce değişik içeriklerde site mevcut. Bu kadar site varken, bir...
  14. Waffleinstein

Battlebit BETA Sürümü!

Evet arkadaşlar Rakarnov Stüdyosu tarafından yani bizler tarafından geliştirilen kübik Battlefield oyunu olan Battlebit oyununun bugün betası açılacak. Bu beta sürümünde Ruslarda olacak. Eğer 10 kişiyi geçebilirsek Ruslar vs Türkler yapacağız. Gerçekten çok eğlenceli bir oyun olacak. Hepinizi...
  15. Waffleinstein

Materyal Tasarım Elementleri

Merhaba arkadaşlar, Önümüzdeki günlerde biraz sonra paylaşacağım adreste başlangıcını yapmış olduğum elementler ile bir tasarım yapmayı düşünüyorum. Şu anda 2 adet buton yaptım onları size bir göstereyim, sizden de google bey'in istediği gibi mi olmuş, nasıl olmuş eleştirileri alayım. Codepen...
  16. Waffleinstein

[BULUNDU]2D Android Oyunu İçin Gerekli Bileşenleri Yapabilecek Bir Grafiker Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar, Bir arkadaşım ile başladığımız Android oyunu projemiz için bazı bileşenlere ihtiyacımız var. Bu bileşenleri hazırlamak içinse sadece Adobe Photoshop programını kullanarak bize bazı şeyler hazırlayabilecek bir arkadaş arıyoruz. İşte istediğimiz şeyler: Oyun için bir logo Oyun...
  17. Waffleinstein

Leonardo Di Caprio ile Oscar Avı - Oyun

Bugün bir blogda gezerken çok hoş bir şeye rastladım ve sizlerle de paylaşmak istedim. Dünyamızın güzel işsiz geliştiricileri Leo'nun oscar yolundaki macerasını bir oyuna dökmüşler. Oyunun ismi Leo's Red Carpet Rampage Oyunun yapımcısı THE LINE Oyunun adresi redcarpetrampage.com Sizlere şöyle...
  18. Waffleinstein

Websend bağlantı sorunu

Merhaba arkadaşlar, Sunucumuzun marketi için, websend eklentisini kullanıyoruz ancak yazdığımız kod ile websend iletişim kuramıyor. Basit bir örnek ile kodu yazayım: $sifre= "*******"; $host= "*******"; if($urun = "premium"){ constructor($host[3131]); connect($sifre)...
  19. Waffleinstein

Hackintosh

Şimdi, Geliştirme işlerimi yapmak için bir Mac almak istiyorum. Ancak öncesinde şöyle birkaç hafta deneme yaparak elimi alıştırmak isterim bu nedenle bi' hackintosh denemeye karar verdim, ancak technopattan birkaç rehber okudum biraz değişik yani şimdi bende bi' dahili harddisk var boşta ona...
  20. Waffleinstein

Steam Yaz İndirimlerinde Neler Düşürdük?

Evet beyler (varsa bağğğğyanlar), bu yaz indirimlerde neleri ucuzdan kütüphanemize soktuk herkes aşağıya yazsın ya da ss atsın. BEN: Rocket League Bully Space Engineers @UcanKofte The Forest Supraball Mirror's Edge Saints Row IV Serious Sam 3:BFE Prototype The Deer ( efsane bir oyun, of be hem...
  21. Waffleinstein

Duyuru 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü ____________ "Çanakkale, Türkiye'nin önsözüdür." ____________ 1. Dünya Savaşında 1915-1916 yıllarında gerçekleştirilen Çanakkale Savaşında Türk milleti 200.000 'in üstünde Mehmetçik şehit vermiştir. ____________ 18 Mart 1915 günü denizden...
  22. Waffleinstein

FIFA 2015 - Epik Hata

Biraz önce 9GAG'de gezerken bu gif'i gördüm. EA Games'den böyle saçma bir hata beklemezdim. http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/abbG39b_460sv.mp4
  23. Waffleinstein

Lütfen silin

Lütfen silin
  24. Waffleinstein

CS:GO açılmıyor değişik bir hata veriyor.

Bu Microsoft Basic Render Driver şu oluyor Aygıt Yöneticis'nde ekran kartınızın dışında bir tane daha cihazcık var işte bu kendisi, ben tüm ayarları ekran kartıyla açmayı seçmiş olmama rağmen bu neden böyle oluyor? Windows 8.1 kullanıyordum Windows 10 yaptım eskiden oynayabiliyordum şu an böyle...
  25. Waffleinstein

Windows 10 Insider

Arkadaşlar, Windows Insider ile Windows 10'a güncelliyorum. Sizin görüşleriniz nelerdir? Sizce doğru bir şey mi yapıyorum, sonuçta boru değil Windows 10 yani :p