Arama sonuçlarınız

1. H

[Kitli HG] Server Yeni Çok Eğlenceli.

Şimdi Gördüm 32 miş :D Sunucu Güzel Başarıların Devamını Dilerm :D
  2. H

:D

:D
  3. H

Kaliteyi Farkedeceksin -> SonOsmanli.Nitrado.Net | + / FACTİON / PVP / OZEL KİTLER ! YepYeni !

Bencede Yani Yada İsterseniz Kaldırmayın Viplere Ufaktan Edit Verinde Koruma 25 Abartılı Bence :D
  4. H

Kaliteyi Farkedeceksin -> SonOsmanli.Nitrado.Net | + / FACTİON / PVP / OZEL KİTLER ! YepYeni !

Bu Arada Sunucu Adil Eşit Diyorsun Sebebini Viplere Bağlamışsın Arkadaşım 70 tl ye Koruma 25 Set Satıyorsun Tamam 70 Fazla Ama Verecek Enayi Bulunur Viplere Edit Vermemişsin Güzel Edit Set 1000 level vb. Satman Mantıksızca :D Haklısın Kardeşim
  5. H

Tüh Yazık Olmuş Ama İhanet Eden Arkadaşın Çarına Girip Undo Çekebilirdiniz Tabi 0 Çeker Çekmez Banlandıysa :D
  6. H

Minecraft Ve Cs GO Çekilişi

*Forum kullanıcı adınız: HeavenZT *Sadece gerçek adınız: Enes *Yaşınız: 16 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 3-4 Sene Vardır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: SonOyuncu,LeHamam *Modlu Minecraft oynuyor musunuz : Hayır İmkanım Olmadı *Steam hesabınız var mı ...
  7. H

[İstek]Acil Combatlog 1.6.2 Lazım Arkadaslar Yardımcı Olun :)

Bilmem :) Bi Arkadaş Benden Rica Etti Bilmiyorum Dedim Bi Araştırırmısın Dedi Tabi Dedim Ama O arkadas İçin Değmezmiş Bu Arada Sen Bana Ne Sordun Ben Sana Sorundan Fazlasını Cevapladım Biraz Cenem Düşüktür :)
  8. H

Gerek Kalmadı Ama Teşekkür Ederim Zahmet Edip Konuma Bakmışsın :)
  9. H

Combatlog 1.6.2 vsden Kaçtığında Oto Kill Çeken Bir Plugin İhtiyacım Var Lütfen Diğer Versiyonlardan Söz Etmeyiniz Türkçeleştirilmiş Olursa İyi Olur İyi Forumlar.
  10. H

Tarım Rehberi - Şeker Kamışı

Peki En Verimli Hali Nasıl Olabilir ?
  11. H

TripleCRAFT SILAH MARKETI SILAHLAR ICIN OZEL DOKU| %100 Survival

Neden Ban Yediğini Sen Daha İyi Bilirsin Bug Buldun Tamam Her Sunucunun Hataları Olabilir Kusursuz Sunucu Yok Ama Bunu Gelip Bize Söyleyeceğine Sen Bundan Yararlandın Ve Buglardan Yararlanmak Ban Sebebi Dostum :)Bu Arada Sunucu Bakımda 1-2 Güne Bilemediniz 3 Güne Kadar Açılacaktır İyi Oyunlar.
  12. H

<InspireCraft> Efsanevi Map / Köylü Ticareti / Boss / Arsalar Ve Daha Fazlası...

Sayın Moderatörüm Bunun Gibi Çok Sunucu Var Nasıl Yani Derseniz Sunucu Kapalı Konu Duruyor Bilmiyorum Konu Sahipleri Size Mesaj Atıyormu Diye Ama Atsalardı Gerekli İşlemleri Yapacağınızdan Eminim Arşive Alınmayan birçok Konu Var İlgilenmenizi Rica Ediyorum İyi Forumlar.
  13. H

BlackCraft Değişik Boss lar-Gece Pvp-Factions-MiniGame-Görev-Ateşli Silah-Jetpack: 1.7.9

Rica Ederim Önerilerimi Kaale Almanız Beni Mutlu Etti İyi Oyunlar.
  14. H

BlackCraft Değişik Boss lar-Gece Pvp-Factions-MiniGame-Görev-Ateşli Silah-Jetpack: 1.7.9

Silahlara Tex Eklerseniz - Ne Kolay Ne Zor Görev Sistemi Eklerseniz - Yetkililerin Oyuncular İle Daima İlgilenmesini Sağlarsanız -Vipliklere Aşırı Önem Vermesseniz (Örneğin MegaVip p8 set) Sunucunuzun Tutacağından Eminim İyi Oyunlar
  15. H

TripleCRAFT SILAH MARKETI SILAHLAR ICIN OZEL DOKU| %100 Survival

Sunucu Harika Kesinlikle Girmenizi Öneririm İyi Oyunlar.
  16. H

Victory TÜRK /BOOS/GÖREV/CLAİM/FARKLI PLUGİN/EMERALD KILIÇ V.B|ALIM VAR|İP:Play.Nitrado.Net

Görmedim Değil Okumadım :) Bu Arada Konuyu Kaldırın Sunucu Kapanmıs
  17. H

Kahraman Oyuncu - Creative - SkyBlock - Hunger Games - GunGame - Spleef, Bow Spleef - OİTB -

Sunucu Açık Ve Gayet İyi Tek Eksik User Ve Sizi Bekliyoruz :)We Warp Sistemi Eklendi :)
  18. H

Victory TÜRK /BOOS/GÖREV/CLAİM/FARKLI PLUGİN/EMERALD KILIÇ V.B|ALIM VAR|İP:Play.Nitrado.Net

Sunucu İp niz Doğrumu Ben Girdiğimde Sunucu Factiondu
  19. H

KAREKENT [1.7.2] / Rütbe Sistemi / Oturma / Farklı VIPlikler / Özgün Harita

Görev Sistemi Varmı Yoksada Olacakmı ?Sunucu şu an Açık Değil Bakımmı Var Sunucu Kaldırıldımı Yoksa 7/24 Değilmi ?
  20. H

Demir Extreme Faction / PVP / Boss / Meslek / Lapis / Eventler / Arsa / 1.7.2-1.7.4-1.7.5

Sunucunuzda Görev Sistemi Varmı veya Eklenecekmi ?
  21. H

RCSurvival.nitrado.net %100 Survival Keyfi [Karne Gününe Özel MegaVIP Cekilisi]

Peki İyi Oyunlar Sunucunuzda Başarılar Dilerim.