<InspireCraft> Efsanevi Map / Köylü Ticareti / Boss / Arsalar Ve Daha Fazlası...

gurcaneren1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İnspireCraft: Kurulmamızdaki HikayeEvet arkadaşlar serveri kurmamızdaki asıl hikaye aslında minecraft serverlarına özenmiş olmamızdandı.Fakat minecrafta ilgimizden dolayı çok server gezdik çoğu arkadaş gibi.Ama hiçbiri Eski Survival Tadını veremediğinden bizde server açıp arkadaşlara asıl zevki taddırmak istedik ve kurulmamız böyle başladı.Biz Serveri 2-3 Arkadaş Kurduk ve devam ettirmeye çalışıyoruz bu aradada istek ve önerilerinizi takip ederken serveri düzenliyoruz.Serverimiz Yeni Açılmasına rağmen ilgili admin arkadaşlarımız ve ekibimiz ile size daha güzel ve yeni Survival taddırmak istiyoruz.Lütfen Kaçırmayın.

Yazı Olarak Tanıtım:
Serverimiz %100 Hayatta Kalma Modudur... Klan Sistemi Aktif Değildir.. Claim Altın Kürekle Atılır Ve Oyunda Açık Kaldığınız Zamana Eşdeğer Claim Puanı Kazanırsınız... Bu Her 1 Puan Her 1 Bloktur...

Küfür, Kesinlikle Yasaktır... Rehberlerimizin Hapishane Hakkı Var Ve Susturma (Mute)'leme hakları vardır
Adminlerden Belirli Bir Kurallar Dışında Eşya İstemek Kesinlikle Yasaktır...
Alım V.B Bilgileri Sizlere Adminlerimiz Veya Rehberler Bilgilendirecektir Sorup İnsanları Oyalamayınız...
Hile Kullanmak Cezasını Biliyorsunuz Zaten.
Market Kurabilirsiniz.
Vip Satışlarımız Vardır Sitemizde Açıklamaları Öğrenebilirsiniz...
Takas Pluginimiz Mevcuttur
Seviyeli Oyun

Spawn Görüntüsü 1-

Spawn Görüntüsü 2-

Spawn Görüntüsü 3-

Spawn Görüntüsü 4-

Server İp:InspireCraft.nitrado.net
Sayılı İp:5.62.68.211:25565

cenkaykaç

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
moderatör abi bu adam bizim mapı çalmış konunun silinmesini rica ederim :D

Okankao

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kapalı server konu arşivlensin MOD Abi

HeavenZT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu bakımda olabilir. Konu sahibi mesaj atarsa daha iyi olur.

Sayın Moderatörüm Bunun Gibi Çok Sunucu Var Nasıl Yani Derseniz Sunucu Kapalı Konu Duruyor Bilmiyorum Konu Sahipleri Size Mesaj Atıyormu Diye Ama Atsalardı Gerekli İşlemleri Yapacağınızdan Eminim Arşive Alınmayan birçok Konu Var İlgilenmenizi Rica Ediyorum İyi Forumlar.