Arama sonuçlarınız

1. ♪ #Captain Sparklez# ''Fallen Kingdom" -Türkçe Altyazılı

Merhaba gençler.Aslında Fallen Kingdom'u çevirmiyecektim ama etrafta bir sürü çakma çeviriler felan var adam gibi bir çeviri yapıp koyayım onuda dedim.2.5 saatlik çalışmadan sonra çeviri işlemi bitti ve size bunu sunuyorum :) @Zangow , @aHmaD_bİnVelid , @XXspider_yasinXX ...
  2. ♪ ''I Just Found Diamonds" -Türkçe Altyazılı

Uzun zaman önce yapmam gereken bir çeviriydi.Bu güne nasip oldu hayırlı olsun :P @Zangow , @aHmaD_bİnVelid , @XXspider_yasinXX , @Galatasaray|EnesCglr , @Cralios , @Captain_Atalay , @Minerkingxx6. , @caglaris , @Cralios , @junior_jo , @hoty_ , @BurnerTroll v.2 , @iKaan , @enesarda ...
  3. 'The Spartan' Bir Zindev Eseri...

Bildiğiniz gibi son zamanlarda hep şirin skinler yapıyordum.Bu sefer hedeflerini zafere dayamış engel tanımaz ölümcül Spartalıyı yaptım.Fena olmadı hany :D Link için tıkla bana @Zangow , @aHmaD_bİnVelid , @XXspider_yasinXX , @Galatasaray|EnesCglr , @Cralios , @Captain_Atalay ...
  4. ♪ 'One More Fight" -Türkçe Altyazılı

Evet arkadaşlar uzum zamandır çeviri yapmıyordum biliyorsunuz(Craftman Kruger yüzünden) Bu şarkıyı baya önce bir süre önce bulmuştum ve çevirecektim. Bu gün çeviriyi yaptım. Artık toplamda 10 tane çevirilmiş Minecraft Şarkısı var. Bu Linke Tıklayarak Hepsine Bakabilirsin. Bu ilk çevirim...
  5. Zindev Craft MMORPG v2 Yeni Görseller ve Bilgiler

7 aydır üstünde çalıştığımız server %28 oranda bitti ve size bir kaç ekran görüntüsü vermek istiyorum. Not:Server Bilgileri ve Tanırımları adında bir bölüm olmadığından konu burdadır. Server şu an %28'dedir ve 1 yıl sonra açılacaktır... Ayrıca server %5'deyken yaptığımız bir tanıtım...
  6. 'Melon Fighter' Bir Zindev Eseri...

Bu gün Edebiyat sınavında çalışıyordum.Sıkıldım herzamanki gibi ve telefonu kapıp Fruit Ninja'yı açtım.Karpuz keserken aklıma böyle bir şey geldi ve bende bu skini yaptım :D 'Nasıl bir hikayedir lan bu !'Diyeniniz olacaktır cevabım şu:Karpuzda mı kesmiyelim:D Link için tıkla bu cümleye...
  7. 'Mr.Snowman' Bir Zindev Eseri...

Arkadaşlar bildiğiniz gibi kış geldi.Bende bu yüzden sizi yeni eserim Mr.Snowman ile karşılıyorum. Fikir bilidirin yorum yapın ... Skin Link: Tickets: @Tario76 , @Zangow , @dberkay , @aHmaD_bİnVelid , @spideryasin , @Galatasaray|EnesCglr , @Cralios , @ißoy16 , @Crise , @Captain_Atalay ...
  8. Bütün Minecraft Türk forumunun dikkatine

Arkadaşlar bu günden itibaren şarkı çeviri işini bıraktım. Neden derseniz ? Önceden konularımı Minecraft Genel bölümüne açıyordum ve her zaman en baştaydılar ve bir günde 200 görüntülenme aliyordum.Ama 2 hafta banlandım ve ban sebebim ise Türkçe Minecraft Şarkılarını,Minecraft Genel bölümüne...
  9. (-T-Watcher-)Bir Zindev Eseri...

Tamamen fantezi bir skindir. Ama güzel oldu galiba :D Link: Bir Kaç Resim:
  10. ♪ 'Cube Land" -Türkçe Altyazılı

Gençler geri dönüşümün şerefine size çok kaliteli bir şarkıyı çevirdim :D Tadını çıkarın yorum atın ve abone olun @Tario76 , @dberkay , @aHmaD_bİnVelid , @spideryasin , @Galatasaray|EnesCglr , @Cralios , @ißoy16 , @Crise , @Captain_Atalay , @craft_man , @AtomTR , @Minerkingxx6. , @caglaris ...
  11. Rax Craft-Server İncelemesi

Arkadaşlar gittim sizler için denedim.Skypeden bikaç arkadaşım önerdi son zamanlardada forumda vardı. Berbat ötesi bir server. @Tario76 , @Zangow , @dberkay , @aHmaD_bİnVelid , @spideryasin , @Galatasaray|EnesCglr , @Cralios , @ißoy16 , @Crise , @Captain_Atalay , @craft_man , @AtomTR ...
  12. ♕Zindev Nasıl Parkurcu Oldu ?

Arkadaşlar bunu film olarak düşünmeyin.Son zamanlarda serverimde bir parkur yaptım ve "çok zor "şikayetleri almaya başladım.Bunu o arkadaşlara cevap olarak armağan ediyorum :sırıtmak: Not:O Geri Geri Parkur Yapma yerini yapmak için en az 50 kere çekim yaptık. İyi seyirler: @Tario76 ...
  13. ♪"Screw the Nether"♪ - [Türkçe Altyazılı]

Selam gençler, Movie maker ile ilk defa çeviri yapmıyorum. Montajlara rağmen daha az vakit aldı. :sırıtmak: Klişe yorumlar istemiyorum. Birde videonun sonundaki kapağı değiştirdim nasıl olmuş hany? :sırıtmak: İyi seyirler.. Not: Videoyu 720P izlemenizi tavsiye ediyorum. Tario76 | Zangow |...
  14. ♪"I Can Swing My Sword"♪ - [Türkçe Altyazılı]

Selam gençler, bu benim ilk altyazı çalışmam değil o yüzden eleştiri serbest. :D Klişe cevaplar vermeyin yeterli. İyi seyirler.. Kanalıma abone olursanız sevinirim. Ayrıca kanalıma girerek diğer videolarımada bakabilirsiniz. Tario76 | Zangow | dberkay | spideryasin | Galatasaray|EnesCglr |...
  15. ♪ "Don't Mine At Night !" -Türkçe Altyazılı

İlk Profesyonel Türkçe Çeviri Çalışmam. Diğer müzik çevirilerinede bakabilirsiniz. Görüş bekliyorum :sırıtmak: Yeni özellik: Youtube'de video açıklamasına girerseniz şarkının 720p TR altyazılı halini indirebilirsiniz...
  16. ♪ "Its Herobrine" -Türkçe Altyazılı

Gençler istek üzerine yeni şarkı :D Görüş bekliyorum. Klişe cevaplar vermeyin :D Tario76,Zangow,dberkay,ⓢⓟⓘⓓⓔⓡⓤⓢ ,spideryasin,Galatasaray|EnesCglr,Cralios,ißoy16,Crise,Captain_Atalay,craft_man,AtomTR,Minerkingxx6.,caglaris,Cralios,[PFX]ProFeniX,junior_jo,hoty_,ACT v2.0 (kinasli)
  17. ♪ "Diamonds in the Deep" -Türkçe Altyazılı

Arkadaşlar ilk defa çift font ile Türkçe çeviri yapışım.Görüşlerinizi bekliyorum :sırıtmak: Tario76,Zangow,dberkay,ⓢⓟⓘⓓⓔⓡⓤⓢ ,spideryasin,Galatasaray|EnesCglr,Cralios,junior_jo,ißoy16,Crise,Captain_Atalay,craft_man,AtomTR,Minerkingxx6.,caglaris,Cralios,[PFX]ProFeniX,junior_jo,hoty_,ACT v2.0...
  18. Türkçeye Çevirilmesini İstediğiniz Minecraft Şarkıları

Gençler biliyorsunuz ki son zamanlarda popüler minecraft şarkılarını Türkçe'ye çeviriyorum. Çevirdiğim şarkılar: Sizinde çok sevdiğiniz fakat Türkçe olarak görmek istediğiniz şarkılar varsa İsteklerinizi yorum olarak atın...
  19. 3D Art-Orak deniyişim

Arkadaşlar son zamanlarda mine-imator için eşyalar yapıyorum.Bu gün süze yaptığım Orak'ı göstereceğim. Görüşlerinizi bekliyorum :D...
  20. Captain Sparklez - "Revenge" ♪Türkçe Altyazılı♪

Arkadaşlar 2. Minecraft Müzik Animasyonu Çevirişim.Başka biryerde bulamazsınız kaçırmayın :D Tario76,Zangow,dberkay,Spiderus,spideryasin,Galatasaray|EnesCglr,Cralios,junior_jo,ißoy16,Crise,Captain_Atalay,craft_man
  21. ♪ "Like An Enderman" -Türkçe Altyazılı

Arkadaşlar popüler şarkıları Türkçe hale çevireceğim. Sırada Captain Sparklez-Revenge var. Çok ağır eleştiri yapmayın bu benim 2. altyazı çalışmam: Zangow,Tario76,dberkay,Galatasaray|EnesCglr,Spiderus,Crise,craft_man
  22. [Mine İmator]Herobrine vs Notch

Arkadaşlar son 12 dk içinde yaptığım animasyon.Aslında döner tekme test animasyonu yapiyordum fakat biraz sıkıldım o yüzden içine vahşet ile herobrine ve notch'u ekledim. :D Yorumlarini bekliyorum...
  23. Modern Mimari Ev-Benim Neyim eksik lan :D

Arkadaslar herkes modern ev yaptim diyip koyuyor.Bende bir tane yapayim dedim. BU BENIM ILK MODERN MIMARIM SAYGILI OLUN !(yani olursunuz herhalde :sırıtmak:) Faithfull 32x ile: Zindev Craft Original Texture Pack ile: Zindev Craft Original Texture Pack İçin Tıkla...