Arama sonuçlarınız

1. Zerstören

Western City (6 Saatlik Çalışma.)

Arkadaşlar, yeni bir çalışmam. Bu sefer Western City yaptım. Resimler ve link aşağıda. Ayrıca sadece 6 saatte yaptığımı da belirteyim. Haritada Bulunanlar: - Salloon - Sheriff Binası - Jail (Hapishane) - Kasabalı evleri (x4) - Hotel - Church (Kilise) - Mezarlık Link...
  2. Zerstören

Ekranda oluşan beyaz çizgiler

Ekranda böyle çizgiler oluşuyor. Bunlar nasıl yok olur?
  3. Zerstören

Arcane Legends İnceleme

Arcane Legends Andoid, iOS ve PC platformları için yapılmış online bir oyundur. Oyunun kalitesi ödüllerinden anlaşılıyor. Aldığı en büyük ödük Best MMO of 2012 ödülüdür. Yani 2012'nin en iyi online oyunu olmuştur. Genel Bakış Oyun Hack and Slash türü olarak geçiyor. Yani Diablonun türünden...
  4. Zerstören

SF Game Hakkında Her şey!

Merhaba arkadaşlar, Sfgame üzerine youtube kanalı açtım. Sf Game ne derseniz sizi inceleme videoma davet ediyorum. Kanalımda daha çok SF Game olmak üzere yeni videolara yer vermek istiyorum. Kanalında neler olacak derseniz; -WC Epici denemeleri -Zindan denemeleri -Kule Denemeleri -Epic...
  5. Zerstören

YouTube Kanalım

Merhaba arkadaşlar, Youtube kanalımı size tanıtacağım. Öncelikle neler yapacağımı söyleyeyim. Dün yaptığım video mesela. Saints row 4'de yapılacak 15 şey diye bir video yaptım. Güzel izlenmeler alırsam (İlk baş için 100 izlenme istiyorum sadece) Assassin Creed 4: Black Flag, Saints Row 4 ve...
  6. Zerstören

Pocket Edition Beklentileriniz

Pocket edition bir sonraki sürümlerde beklentileriniz nelerdir? Ben büyüleme sistemi, sınırsız harita ve level sistemini bekliyorum.
  7. Zerstören

iPhone 3GS mi? Galaxy Trend mi?

Telefon bakıyorum ve ikisi arasında kaldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İlgili sayfalar: iPhone 3GS...
  8. Zerstören

Pocket Edition Tarım

Bende MC PE var ama eski sürümde kaldı galiba. En güncel sürüm nedir ve bu sürümde tarım yapılabiliyor mu? (Tohum, ekmek, buğday, kova)
  9. Zerstören

Tam sürüm ve Demo arasındaki farklar

Merhaba arkadaşlar, Dün xbox 360 aldım. Bir kaç oyundan sonra, Minecraft'ın demosunu yükledim ama bunun 36.50 TL olan tam sürüm ile arasındaki fark nedir?
  10. Zerstören

Son of Enderman

İlk skinim Son of Enderman yani Enderman'ın çocuğu.
  11. Zerstören

Regular Show / Tüm Harita / YAPIM AŞAMASINDA

Regular Show'un tüm haritası. Bana aittir. Yapılanlar: - Park eklendi. http://regularshow.wikia.com/wiki/The_Park - The Movies eklendi. http://regularshow.wikia.com/wiki/The_Movies - Benson's Apartment eklendi. http://regularshow.wikia.com/wiki/Benson's_Apartment - Stick Hockey Arena...
  12. Zerstören

1.5.2 Araba modu

1.5.2 için araba modu arıyorum. 1.5.2 yazıp 1.5.1 iniyor hepsi.
  13. Zerstören

Kaleye Ulasmak - RP Haritası

Evet arkadaşlar, size bir Rp (Role playing) yani rol yapma haritası hazırladım. Bu haritada senaryoya uyup dediklerimi yapıcaksınız. Bu harita kendinizi orada hissetmenizi sağlayacak. Sadece başlangıcın resmini koyuyorum. Çünkü heyecanını kaçırmak istemem. Yaklaşık 30 dk - 1 saat arası bir...
  14. Zerstören

Herkese Merhaba

Merhaba arkadaşlar, Minecraft'ı bıraktığımdan beri uzun süredir Skyrim oynuyordum. Şimdi ikisini aynı zamanlı oynamaya karar verdim. Eskiden yaptığım güzel mapler ve senaryolu haritalar vardı. Ben gerçek hayatta yazar olucam. Bu yüzden çok güzel senaryo yazabileceğimi düşünüyorum. Umarım iyi...