Arama sonuçlarınız

1. Jishiki

SONCRAFT # 1.7.x # IP > scfaction.nitrado.net

Sunucu Özellikleri : IP > scfaction.nitrado.net Ram > 4 GB Lokasyon > Türkiye Slots > 52 İşlemci : Intel Core i5-4210M CPU @ 2.60GHz Oyuncu Fikirleri ? Sizden gelen fikirler bizim için değerlidir. Oyuncularımızı'dan bize gelen her tavsiyeyi göz ününde tutarız. Elimizden Geldiği...
  2. Jishiki

Yeni bilgisayar alacağım...

Arkadaşlar böyle bir toplama almayı düşünüyorum sizce iyimi ?
  3. Jishiki

Sunucu kuracaklar şuna dikkat edin

Son zamanlarda authme de ortaya çıkan bir oyun açığı tabi kide 1.8.1 de çalışmamakta fakat yinede 1.7.x olarak çalışmakta Açık bir harf ile yapılıyor harfi yazdiginizda bütün oyuncular atiliyor harf şu İ bunu DisableCommands pluginiyle yasaklarsanız güzel olur... ''İ''
  4. Jishiki

lyc INC PvP Texture Pack (1.7.x-1.8.1)

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere kendi yaptığım bir doku paketini paylaşmak istedim yapabildiğimin en iyisini yaptım iyi oyunlar Elmas Kılıç: Bloklar: Su ve lav: (Su ve lavın akma şekilleri aynıdır) Inventory(Survival): Menü Bölümü : İndirme Linki ...
  5. Jishiki

| TimeForMC | 7/24 Sunucu | FACTION |

Sunucu IP : timeformc.nitrado.net Sunucu Slot : 32 Sunucu RAM : 4 GB : Sunucudan Fotoğraflar : Başlangıç/Spawn KazıAlanı/Lapis Sunucudaki Warp'lar arsalar,lapis,avcı,boss1,carkifelek,event,hammadde,hazırevler maden,market,mobarena,orman,parkur1,tamirci,viphammadde ,yardim...
  6. Jishiki

Reichstag 1945 | YENİ RESİMLER |

Sunucuda yapmış olduğumuz Reichstag 1945'i andıran bir bina yaptık inşallah beğenirsiniz Sunucuda olduğumuzdan save dosyasını filan atamiyorum kusura bakmayın Yapanlar : @Jishiki @TheLowPlace
  7. Jishiki

KAPANDI

taygun26 için rahat ettigimi bebe ?
  8. Jishiki

(DETAYLI Shader Kurulumu) (1.7.2-1.7.5)

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu söylemek istiyorum Shader gerçekten sağlam bir sistem gereksinimi gereklidir yoksa /Crash,java çökmesi/ gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Dosyalar : Virüs Total Linkleri : İyi oyunlar iyi görüntüler diyorum
  9. Jishiki

//HELP// SHADER SORUNU

Öncelikle merhaba beyler benim bir sorunum var bir tane daha shaderla ilgili sorunum vardı onu çözdüm fakat şimdide bu çıktı The Forest'ta 60 FPS Assassin Creed 4'te 40 FPS Lolde Sabit 60 FPS alıyorum fakat bu minecraft shadersi kurduğumdan beri 12 fps 20 fps almaktayım nedir sorun ...
  10. Jishiki

KAPANDI

11. Jishiki

[ÇÖZÜLDÜ] // Java Sorunu //

Öncelikle merhaba beyler benim bir sorunum var ve bu sorun için her yöntemi denedim ama hala olmadı sorunum ise şu Shaders pack kurmaya çalışıyorum fakat forge loader forge loader'ı indiriyorum Forge Loaderin ana yazılımı java ben bu forge loader'i açmaya çalıştığımda hiçbir şey demiyor öylece...
  12. Jishiki

<Pearl Online> <Survival Games - Faction> <1.7.x>

Pearl Online serverimiz açıldı kaliyeti yaşayın diye sizler için en iyisini yaptık. IP:PearlOnline.nitrado.net RAM:6 GB Kisi Sayısı:50 Survival Games sunucu aramanıza gerek kalmadı sunucumuza Survival Games eklenmiştir. Sunucumuzda labirent vardır ve sadece event saatlerinde...
  13. Jishiki

Minecraft MicroSoft'un elinde

Minecrafttin microsoft aldiği tamamen kanıtlandı ve şu an Minecraft Microsoftun elinde ve tam 2 Milyar dolara satıldı iyi para ama MicroSoft bu oyunla napıcak blok halini değiştirirse oyun Minecraft'lıktan çıkar ama blok halini değiştirmez ve bu oyunu java halinden çıkarırsa daha da tutacak ve...
  14. Jishiki

Creep C v 0.2 Texture Pack [0.2 Versiyon]

Inventory 1 Inventory 2 Bazı Moblar Virüs Total : https://www.virustotal.com/tr/file/5ac0735a7449dc9f10437651428d612bfacd1397a88dca349b6dce0761e34e8d/analysis/1408596121/ v 0.1 İndirme Linki: https://mega.co.nz/#F!axMi1DoZ!p6ZnKb1dodt4FtG8cj8ucA v.0.2 indirme Linki ...
  15. Jishiki

Minecraft House #2

Minecraftta 2.inci yaptığım ev umarım beğenirsiniz
  16. Jishiki

Minecraft Medieval House #1

Minecraftta yaptığım eski çağ bir ev
  17. Jishiki

Minecraft Java Hatası [Yardım]

Beyler aldigim hata budur yardim ederseniz eyvallah Şimdiden teşekkürler
  18. Jishiki

Minecraft Premium Hakkında

Silindi!
  19. Jishiki

Minecraft Premium Alımı

Beyler Bayramda premium alacagim ama nerden alcagimi bilmiyorum karta izin vermiyorlar bende E-pin - Rp satan yerlerden aliyim diyorum MaxiGame'den öncedende alişveris yaptim güvenilir ama çok pahali varmi bildiginiz 50 Liraya NOT:MaxiGame 68 TL
  20. Jishiki

Premium Hesap Dağıtımı

Arkadaşlar beni bilen bilir önceden'de böyle şekilde 10 tane pre hesap dağıtmıştım ve hiçbir şikayet gelmemişti şimdi yeniden dağıtıyorum Hesap ID : and******************** Hesap Şifre : l***** Elimde sadece bir tane kaldi tek yapmaniz gereken kendinizi belirticek bir yorum yazmak hiçbir...
  21. Jishiki

Minecraft Komut Bloğu/Command Block Rehberi [Tamamen Türkçe]

Merhaba arkadaşlar ben Jishiki bu rehber'de ise sizlere Komut Bloğu hakkında sizleri bilgilendireceğim okumuş olan herkese teşekkür ediyorum ve başliyoruz :D Komut BloGu : birçok mekanizma,harita,düzenek yapımında kullanilmaktadir ve haritalarda çok iyi iş görmektedir öncellikle komut bloğu...
  22. Jishiki

SREHBER [Yeni Başlayanlar İçin] [Tamemen Türkçe]

Saldırgan Yaratıklar (Moblar) Enderman: Işınlanma özelliğine sahip bir yaratıktır. End'de ve dünyada spawnlanırlar.. Eğer su ve lava değerse canı azalır (hasar alır) ve ışınlanır. Boyu diğer moblardan uzundur, yaklaşık olarak üst üste koyulmuş 3 blok kadardır.Gözüne baktığınızda veya...
  23. Jishiki

Zaunun Peşinden [Jishiki Map]

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/R11gI/Zaunun-Pesinden.rar.html Arkadaşlar bu ilk mapımdır bazi eksikler olabilir ama 2'İncisi daha güzel olacaktir isteyenler +rep Atsinlar
  24. Jishiki

Minecraft Gizemli Kız III [+18] [****** Yazi] [Ara Final]

Minecraft Gizemli Kız II'yi Okumadinmi hemen burdan okuyabilirsin : https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-gizemli-k%C4%B1z-ii.169066/ Steve Jario köyündeki evin disarisina cıkmış ve Jarioyu köyünü geziyordu ve Bir Demirci birde yorgan malzemeleri satan bir yer buldu [Minecraftta Yatak...
  25. Jishiki

Skyrim Minecraft ile xbox 360'da Buluşuyor

Skyrim Minecraft ile Xbox 360′da Buluşuyor! Minecarft’ın Xbox 360′da çok tutulması nedeniyle bu alana yatırım yapan firma Skyrim ek paketini duyurdu. Bethesda blog‘da yer alan resmi açıklamaya göre, bu ek paket $3.99 (£2.69/?3.79) fiyatlarından satılacak ve Skyrim temalı yüzey kaplamaları, 40...