Minecraft Gizemli Kız III [+18] [****** Yazi] [Ara Final]

Sizce Biraz daha Cinsellik

• Olsunmu

Kullanılan: 0 0.0%
  • Olmasinmi

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Jishiki

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft Gizemli Kız II'yi Okumadinmi hemen burdan okuyabilirsin : https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-gizemli-kız-ii.169066/

Steve Jario köyündeki evin disarisina cıkmış ve Jarioyu köyünü geziyordu ve Bir Demirci birde yorgan malzemeleri satan bir yer buldu [Minecraftta Yatak Olarak Geçerli] Demircide kalan son çift kılıcı ve yorgancidanda 2-3 tane yorgan alarak Santanin yanina doğru ilerliyordu akşam olmaya başlamıştı günün ışıkları sönüyordu ve o sırada steve eve doğru yaklasir ve kapıyı tıklatır

İçerden bir ses gelir bu santanin sesidir
-Kim o !!

Steve:
-Benim Steve'der ve santa kapiyi açar

Eve bir büyük yatak kurarak yatarlar santa stevenin yanina yaklaşarak
-Korkuyorum

Steve:
Korkmana gerek yok ben burdayim

Santa ve Steve öpüşmeye başlar ve geriside gelir
[Burada Fazla anlatmak istemedim banlanirim filan diye korkdum o yüzden bunla idare edin adminler bir şey demesse biraz ilerletirim 4'üncü Bölümde]Sabaha karşı Santa ve Steve evin içinden gelen çok güzel bir kokuyla uyanir bu evin sahibi olan Rahibin karısıdır ve az miktarda ekmek buhulamiştir [Tencerenin içinde buharla yumuşatilan ekmek]Steve ve Santa yarisi kırık oran sofraya oturur ve Steve şöyle der
-Rahip Nerde ?

Rahibin Karisi:
-Etrafa bakmaya gitti he birde senin kılıcını aldi

Steve:
Biraz tedirgin halde . Tamam der

1 Saat sonra Rahip gelerek son kalan parça omletide yer

Santa ve Steve ne yapacaklarini bilmez ve santanin aklina buranin 3 Kilometre uzaginda olan bir Krallik gelir Kralligin adi Yeşil Krallık ( Green Kingdoom)'dur bu fikri steveye söyleyen santa stevenin düşünmesini bekler yaklasik 5 dakika sonra steve yine santanin yanina gelerek tamam'der
ve Demirciden aldiklari silahlarla yola koyulurlar akşama yakın saatlerde ağacların arasında birisinin olduğunu fark ederler ama göremezler en sonunda önlerine bir ok düşer Kalın ve Korkutucu bir ses :
Sizde Kimsinizzz !

Steve Cevap verir :
-Biz Jario Köyünden gelen yolculariz

Santa Bu kişinin kim olduğunu anlamiştir ve hemen
-Siz Green Kingdoom Gözetleyicisiniz dimi'der

Gözetleyici -
Evet burda olmamaniz gerekiyor Karanlik Orman geceleri çok tehlikeli olur gelin benimle der ve onlari bir kulubeye götürür bu baya büyük bir kulübedir

Santa:

-Bu krallik kulübesi dimi der

Gözetleyici :
Evet Burasi o yer siz bu kadar bilgiyi nerden biliyorsunuz

Santa:
Kitaplariniz var :)

Gözetliyici:
Dünyanin içi dısına çıktı düşmanlarimiz o kitabi alsa bütün savunmamız alt üst olur

Sabah olunca kulübeden çıkıp 1 saat içinde Green Kingdoomun ilk kulesini görürler Santanin içine bir anda mutluluk dolar işte geldik der

ve Gözetleyici bizi içeri alin diye bagirir ve birden o kocoman kapi açılır ve içerisi görünür. Her yerde antreman yapan okcular ve yolun sonunda duran Krallık Evi yani kralın Köşkü Demirciler Oduncular Yemekçiler Fıçılar Steve ve Santa onca seyden sonra burayi cennet gibi biryer bellemişlerdi bile Kral Elemor
-Hoş Geldiniz Yolcular duydum ki Ak Gezenlerden Kaçıyormussunuz biz sizi burda koruruz yardimcim sizleri odalariniza cikartacak baya bir dinlenin uzun yoldan gelmissiniz ondan sonra akşam yemegini yiyebiliriz .

Santa ve Steve Odalarina çıktıklarında biraz steve santanin yanina yanaşarak ne olacak bu halimiz der ve 20 Dakikalik bir cinsellik serüvenine girerler.
Santa Sonra :

Asıl bu halimiz nolacak . Daha evli bile değiliz yaptigimiz şeye bak'der

Funnew435 Tarafindan Yazilmiştir Kesinlikle Fazla ****** Katmadim adminlerden özür diliyorum öyle bir şey olduysa IV(4) Bölüm 2-3 gün içerisinde çıkartıcam teşekkürler