Arama sonuçlarınız

1. lTrabzonsporl

Minecraft makina

suncuyla baya ugrastık güzeldi reklamı tam olmadı
  2. lTrabzonsporl

Minecraft makina

Arkadaşlar elimde bir makina var 32 gb ram 2.66 ghz 1000 Mbit/s Port Fransa lokasyon 8 çekirde 2x2 tb özellikleri bu şekilde mc server kurdum tutmadı baska ne yapılabilir makinayla ilgili fikirleri olan mesaj atabilir
  3. lTrabzonsporl

REKLAM

ARKADAŞLAR FORUMDA REKLAM VERİCEZ BİLDİRİM Mİ DAHA İYİ SABİTLEMEMİ SİZCE
  4. lTrabzonsporl

MCHouse | Yeni Nesil Hub Sunucu | EggWars Aktif - SkyBlock Aktif - Faction Aktif - Creative Aktif |

Teşekkür Ederiz :) Yorumlarınız Bizim İçin Onor , İStekleriniz Bizim İçin Emirdir :) Survival Games yakında aktif olacaktır
  5. lTrabzonsporl

Merhabalar , Arkadaşımın Hesabının Hotmailine Şifre Gitmiyor Yani Şifremi Unuttuma Basıyorum...

Merhabalar , Arkadaşımın Hesabının Hotmailine Şifre Gitmiyor Yani Şifremi Unuttuma Basıyorum Ancak Hotmaile Mesaj Gitmiyor İlgilenebilir Misiniz ?
  6. lTrabzonsporl

>FirstNight< Faction Wars / 1.8.x / Boss / KöylüTicaret / Edit/ IP: play.firstnight.tk

Öncelikle Başarılar Diliyorum Ancak Sunucu Resimlerinde Huzuni Kullanarak Resim Çeken Bir Yetkiliden Fazla Hayır Geleceğini Sanmıyorum , AhmetMelihTr Plugin Paketini Kullanıyorsunuz Kullanmayın Demiyorum Ama Paketin Bazı Açıkları Var Örneğin /a[TAB] Bugu Gibi ..
  7. lTrabzonsporl

Bir hub sunucuda faction bölümü java hatası

Farklı İsimle Girmeyi Dene , Eğer Aynı Hatayı Almıyorsan Faction Serverde Eğer Authme Kullanıyorlarsa Onla Alakalıdır Yada Kullandığı Bot Programı Veya Skript İle Alakalıdır.
  8. lTrabzonsporl

Bir hub sunucuda faction bölümü java hatası

Bunun Javayla Alakası Yok Server Sahiplerinin Kullandığı Plugin Ve Bukkit Veya Spigot Jarı İle Alakalı
  9. lTrabzonsporl

1.7/1.8 | #-GizliOyuncu-# > Boss - Rütbe > # IP > mc.GizliOyuncu.com

Öncelikle Başarılar , Konuda Sunucu Sistemlerinden Ve Özelliklerinden Resimli Olarak Anlatmaya Çalışırsanız Daha Güzel Olabilir Tekrardan Başarılar .
  10. lTrabzonsporl

AnimatedMenu Destek ( Online Gösterme )

Her Normal Bir İnsanın Gözünden Kaçabilir , Yanlışmıyım :/ Kod Bölümünü Confige Yazıp Daha Sonradan Bu Kodu Menüyemi Yazıcaz Yanlış mı Anladım ?
  11. lTrabzonsporl

Öncelikle Ben Bu Konuyu Destek Almak Için Açtım Ve Bu Konuyu Açmadan Öncede Gerekli Araştırmayı Yaptım , Şimdi İngilizcemim Olup Olmadığı Sizi İlgilendirmez ki Var Yaklaşık 5 6 Aydır Dil Eğitimi Görüyorum " PlaceHolders " Dediğiniz Bölümdeki Bütün Kodları Tektek Sunucumda Denedim Ancak...
  12. lTrabzonsporl

Youtuber

Arkadaşlar Youtuber aranıyor Hub Serverimize Reklam Yapabilecek çok ugrastık ve geliştirmeye devam edicez ilgilenenler varsa Skype : cubuk3 teamspeak 3 adresimiz : mchouse.ailesi.net
  13. lTrabzonsporl

MCHouse | Yeni Nesil Hub Sunucu | EggWars Aktif - SkyBlock Aktif - Faction Aktif - Creative Aktif |

SkyBlock Aktif , Yorumlarınızı Bekliyoruz .. MCHouse Yeniden Aktif , Uzun Süren Bakım Zamanının Ardından EggWars , SkyBlock , Faction , Creative Sunucularımız Açılmıştır .. Sorunlar düzeltildi
  14. lTrabzonsporl

Şöyle kullandığım animatedmenu pluginini ana Lobby de pluginsin içine attım ve belirlediğim komutla sunucu menüsü açılıyor bu menüde skyblock , faction vs vs var skyblock Ta lore kısmına skyblockta kaç Online varsa onu göstericem ama kodunu bilmiyrum , yardımcı olur musun
  15. lTrabzonsporl

Selamun aleyküm Arkadaşlar hub sunucumda menüde animatedmenu ile skyblock sunucumdaki Online oyuncuyu görmek istiyorum .. Bunun kodunu söyleyebilir misiniz
  16. lTrabzonsporl

[ Kilit ] BungeePlayerCounters Destek

teşekkürler skripti unutmuşum :) aklıma gelmedi .. 1.sorun için bilgisi olan varmı ? Konu kilit
  17. lTrabzonsporl

[ Kilit ] BungeePlayerCounters Destek

Selamun Aleykim Hub Sunucumda AnaLobby'de BungeePlayerCounters Kullanıyorum Ancak Şöyle Bir Sıkıntı Var Mesela Örnek Veriyorum : SurvivalGames: displayName: '&b✔ &SurvivalGames' servers: SurvivalGames display: true address: 127.0.0.1:25565 Böyle Bir Bölüm Var Bu Bölümde...
  18. lTrabzonsporl

Hunger games

HungerGames 1.8 surumuyle ilgili plugin varmıydı yardımcı olabilirseniz sevinirim
  19. lTrabzonsporl

BukkitGames Yardım

sunucu surumu 1.8.x server baslatamıyorum server.log nasıl bulacam birde sistem linux yine crafftbukkit veya spigot da baslatıp mı birşeyler yapacaz izlediğim videolarda direk klasor cıkıyor biliyosanız yardımcı olurmusunuz hunger games kurmak için Bukkitgames.jar diye bir şey var videolarda...
  20. lTrabzonsporl

BukkitGames Yardım

HungerGames Server acıcam fakat jar indiriyorum ama içinde ki klasor cıkmıyor onun bi baslatma komutu varmı The BukkitGames isimli klasoru nasıl ortaya cıkaracagım
  21. lTrabzonsporl

Tılsım eklenmiştir Sunucumuz Artık Hub , Yepyeni Oyunlar , Yepyeni Tasarımlar İle Karşınızdayız ..
  22. lTrabzonsporl

Erdemcraftings %100 Faction Emek Server/Edit İksir/Edit Kazma/Kredi ile bedava VIP/8 GB RAM

Konu Görünümü Ve İçeriği Tamamen Değiştirilmeli , Buidler Çok Sade Ve Klasik Ama İyi Olamayacağınız Anlamına Gelmiyor , Başarılar ..
  23. lTrabzonsporl

ncp ye görevler yüklenmiştir Kışla Sistemi Aktifleştirilmiştir , Çeşitli Küçük Büyük Harf Bugu Ve Farklılık Gösterne Buglar Kaldırılmıştır , Daha Modern Bir Görünüm İle Sağ Tarafta Bulunan InfoBoard Sistemi Özelleştirilmiştir , Edit Sistemi Tamamen Değişmiştir , Kredi Mağazadaki Spawnerler...