Arama sonuçlarınız

1. E

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız:Eren852 *Sadece Gerçek Adınız:Eren *Yaşınız:15 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:2(1.4.2) *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Burak Oyunda,Videoyun,Agunzagun *Modlu Mc Oynuyormusunuz :hayır çünkü donuyo *Eklemek istediğiniz herhangi bir bilgi...
  2. E

CTGame Oyuncu özür dilerimliği

Merhaba Ben Eren852 Oyunda MrSoil CTGame serverinde bi problemim var özür dilerim Oyuncular:Loorti Fotolari göstereyim http://imageshack.com/a/img40/4459/qb6b.png http://imageshack.com/a/img163/4472/vooc.png Şimdi Loorti Rehber Oldu Ama SW nin Kurucusu baksa iyi ederServerin İp Adresi...
  3. E

|| CattivaCraft Geri Döndü || 7/24 || Faction || 1.7.2 ||

Pislik ne sw yi 1.7.2 yapiyon lan o kadar emeğim boşuna gitti hele benim 1.7.2 açmıyo sw yi 1.6.4 yap:sinirli:
  4. E

Bütün Swlerin Dikkatine

Merhaba ben Eren852 Oyunda ise minepro04 yada YourFox Swlere bakarken beğeniyorum fakat Can't Reach Server diyo Swleri hemen açıp kapamayın yazık oluyo Kötü oluyor üstelik creative serverlerin hepsi kapalı diamond craft dışında Katılanlar Varmı Ya
  5. E

Bütün Swlerin Dikkatine

Merhaba ben Eren852 Swlere bakarken beğeniyorum fakat Can't Reach Server diyo Swleri hemen açıp kapamayın yazık oluyo Kötü oluyor üstelik creative serverlerin hepsi kapalı diamond craft dışında
  6. E

Zindev Craft Rezilliği

Konu çözüldü texture pack sorunu bitti zaten Konuşmuyorum!
  7. E

Zindev Craft Rezilliği

Üstüne bilmiyodum tabi reklam yaptım diye banladılar hani banlanılmıyodusadece benle survival oynayan varmı dedim banlandım Emin misin banlandım zaten beğenmedim sw yi pvp level imiş
  8. E

Zindev Craft Rezilliği

Beyler ben şimdi sw ye girdim 1 soruyu yanlış cevapladim diye banlandim :domuz::notch::ekask::çakmak::çtaş::VV: o da yeni başlamıştım ya rezillik
  9. E

Minecraft MMORPG Yeni Minecraft

olum oyun donuyo
  10. E

TapasRPG 1.6.2 - Survival / Creative - 200 kişilik - 60+ plugin - 32 GB Ram

rütbe konusunda mesela 6 saat açıkmı kalcaz yoksa oyun süremizmi öle olcak
  11. E

[★]McAutopia[★]Muhteşem RPG Factions Deneyimi[★]Whitelist Yok[★]Alım Var[★]Ne Bekliyosun[★]

la server bakımda diyolar bide hub server yapcakmışınız yalana bak mmo muş yok ya
  12. E

NorthCraft Rehberlerin Rezilliği

ok yapabilirsembelki nedeni varmış maalesef