Zindev Craft Rezilliği

Eren852

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler ben şimdi sw ye girdim 1 soruyu yanlış cevapladim diye banlandim :domuz::notch::ekask::çakmak::çtaş::VV:

o da yeni başlamıştım ya rezillik

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rezillik Falan Değil Bu.O Serverde Bende Oynadim,Ve Ban atılmıyor,texture packı yükledinmi diye kontrol ediliyor ordaki sorulardan birinde yanlis yapmis olmalisin.onuda yanlis bilirsen ban degilll jail atiliyor,admini cagirip tekrar cikip sorulari adminin önünde cevaplamaya devam ediyorsun.

Eren852

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Üstüne bilmiyodum tabi reklam yaptım diye banladılar hani banlanılmıyodu[DOUBLEPOST=1387564219,1387564169][/DOUBLEPOST]sadece benle survival oynayan varmı dedim banlandım[DOUBLEPOST=1387564254][/DOUBLEPOST]
Rezillik Falan Değil Bu.O Serverde Bende Oynadim,Ve Ban atılmıyor,texture packı yükledinmi diye kontrol ediliyor ordaki sorulardan birinde yanlis yapmis olmalisin.onuda yanlis bilirsen ban degilll jail atiliyor,admini cagirip tekrar cikip sorulari adminin önünde cevaplamaya devam ediyorsun.
Emin misin banlandım zaten beğenmedim sw yi pvp level imiş

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üstüne bilmiyodum tabi reklam yaptım diye banladılar hani banlanılmıyodu[DOUBLEPOST=1387564219,1387564169][/DOUBLEPOST]sadece benle survival oynayan varmı dedim banlandım[DOUBLEPOST=1387564254][/DOUBLEPOST]
Emin misin banlandım zaten beğenmedim sw yi pvp level imiş
ben ne diyorum sen ne diyorsun :( reklam yaparsan tabi banlanirsin.

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben o serverde oynadım adım madara id baş rehber gayete iyi server sizin gibiler yüzünden rehberliği bırakmıstım forumu okumadan ıp yazıp geliyola sonra rpg deyilmi diyolar ! okusanız

NewFighther213

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu server Rehberler yüzünden batıcak zaten çook oyuncu bıraktı bu serveri .

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Açıkçası serverde ban yedim, haklı olduklarını tabii ki kabul ederim, Zindev'i yakın bir arkadaşım gibi görürüm. Ban yeme sebebim bug yapmamdı :) ama gördüğün gibi, hayatımdan bir şeyde eksilmedi bir şeyde artmadı. Zindev'i hala arkadaşım olarak görüyorum sonuçta suçlu benim. Fakat şunu yapmak cidden ayıptır, ban yiyip fake hesap ile oynamak. Açıkçası böyle insanlara gıcığımdır. Ve sen hem texture hatası yüzünden ban yemiş, hemde üstüne fake hesapla reklam yapmışsın, ve diyorsun ki;
Bu sunucu rezil.
Tek bir cevabım var;
Minecrafttaki Kaliteli Sunucuları Rezil etmiyorsunuz, kendinizi rezil ediyorsunuz.

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
scaffer konuyu kapattı artık konusma kendin batıyosun