Arama sonuçlarınız

1. X

Büyü Masası Rehberi(Bu Kadar Net Bir Şekilde Bulamazsınız)

merak etme doğru ben araştırdım tammmamen doğru ender harflariyle yazdım
  2. X

yes

yes
  3. X

Büyü Masası Rehberi(Bu Kadar Net Bir Şekilde Bulamazsınız)

arkadaşlar gördüğümüz gibi oyunda p4 falan enchleyince koruma III alevden cehre IV falan yazıyo onlar romen raklamlarıyla yazılmıştır işte bakın hesaplayın dediğime göre işte bilmeyen yoktur bu rakamları yinede sölemiyorum bilmeyenler için bilmeyenler sölesin ekliyim ve sürekli buraya baksınlar...
  4. X

SAKIN BAKMAYIN

ben şimdi bi dünyayı mceditliyorum bişi olmuyo girdiğimde napçam :?
  5. X

Karanlığın Dönüşü / Adventure Map 1.5 / Türkiyenin en iyisi!

indirmicem ama süpppppppperrr fıstık gibi ama bi oyun için okula gitmemezlik yapılırmı? bak daha fazla map yaparsan bunlar daha zor bir şekilde yaparsan sınıfta kalabilirsin
  6. X

Herkes Minecraft 1.7 deki yenilikleri tahmin etsin bakalım ne çıkacak

evet ama o bi mod ama modda notch o modu kaldırıp susuzluk ekleyebilir eklerse oyun bozulur git bi su iç koşarken acık git evde hanım yemek pişirsin git yemek yemenin susuzluğunu yaşa olmazki :D
  7. X

1.6.4 crack launcher önerirmisiniz nolur

özelden atsınlar üstelik düzelttim ona göre
  8. X

1.6.4 crack launcher önerirmisiniz nolur

etikediklerim önce burayı sonra altı okusun arkadaşlar reklam yapmak istemiyorumda ben erosbostcraft serverine gircem 1.6.4 e geçmek istiyorum ve benim launcher bozuk çalışmıyor o yüzden sildim bana dediğiim gibi bi launcher özelden heh crack launcher önerirmisiniz indirme linkiyle ama kendi...
  9. X

Biraz gülün :D

harika bunlar
  10. X

Üstteki üyeyi herhangi bir sebepten banlıyoruz.

benim 25,buçuk ayda yaptığım amma büyük tnt ülkesini kızıltaş meşalesi koyup ülkemi yok ettiğin için sınırsız süreyle yalvarsanda kendini bıçaklasanda kaldırmayarak banlıyorum :inek:
  11. X

Nefesini tut ve bas! | Yeni mükemmel forum oyunu

sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss...
  12. X

Bunu izleyipte kufretmeyen bizden değil

beni boş boş rapor ettiğin için rapor edildin
  13. X

Resmi Türkçe Modlar (Tekrar Aktif)

dostum o galaktik alfabe düzelmez bence sen googleye MC baha yaz orda bi site çıkcak mc baha diye oraya tıkla aramadan ench yaz ordan galaktik alfabeyi çalışarak öğren ben öğreniyom mesela öle ench ten anlarsın
  14. X

Bunu izleyipte kufretmeyen bizden değil

bak gene yaptın bu saatte yatıyomu nerden biliyosun belki adamın çıkması gerekiyodur bıkmıştır pc den yada dışarı çıkcaktır bişi izlicektir insanları lütfen ön yargılamayalım(kıdemli üye gibi konuştum ama kıdemli üyeler aldırmasın) olen bende diğer çarımda yaşımı öyle yazdım ben yaşla uraşmak...
  15. X

Acil yardım...

MC(Minecraft) şu sürümleriyle windows8 le uyuşmuyo yakında 1.7v çıkcak o çıkınca girmeyi dene belki windows 8 le uyuşur olmazssa mecburen ya windows 7 yada Axbox365 miydi ne o :D
  16. X

craft_man Kafası

bug diğil o ben single de denedim kumun altına meşale koyarsan düşmüyo
  17. X

Cube World Nedir?

cube world ü hiç sevmedim yapımcısının ismide wollay ingilizce sevmediğim isimlerden listede 1.numarada hem üstelik ben minecraft'ı tercih ediyom minecraft daha güzel hem satın almasanda herşeyinden yararlanıyosun mesela server kurarken bad login sorunu olsada düzeltebiliyosun haha
  18. X

arkadaşlarınızı trolleyebileceğiniz kızıltaş tuzakları

haklısın çünkü İNGİLİZCE YAZIYLA BOŞ BOŞ KENDİNİ RAPOR ETTİRDİ HEMDE POST KASTI
  19. X

Açılmama Sorunu

bazı bilgisayarların markası kötü benim önerim elektronik eşya olarak hep LG markasından al benim bilgisayarım windows 7 markası LG minecraft hiç açılmamazlık yapmıyor uslu uslu beni eğlendiriyor :D :inek: ama LG markalı alırsan o ayrı merak etmeyin 1.7 sürümü çıkınca artık windows 8 lerdede...
  20. X

benle oynayan gelsin süper olcak

öncelikle söliyim yaş:15 minecrtafftaki iyi özellikerim:sinsice gelen mobları hemen kesebilirim iyi madene inerim ama serverde madene inmem peacuful yaparım öyle server şekli:creative yada siz nasıl isterseniz gerekli mesaj:öncelikle bende server merver yok yakın zamanda kendi serverimi aççam...
  21. X

dev creeper heykeli

aynen test labavutuvarlarından geçmiş yada çok radyosyanda durmuş
  22. X

Büyük Bir Ada

Allahım yarabbbim ya bukadar uzun seedi nasıl baka baka yazalım yazı koysaydın crlt-c clrt-v yapardık
  23. X

Hexxit Portallı Gemili Korsanlı Spawnerli Kuleli Seed

snei piskiatrise gönderelim bence
  24. X

1.6.2 En Nadir Seedlerned Harika Bir Seed Bakta Gör.:D

orayı ayrı yaz o -1 işaretini yaptığı yeri biz birleştirerek yazalım :inek: