Herkes Minecraft 1.7 deki yenilikleri tahmin etsin bakalım ne çıkacak

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Allahtan sadece kıdemli üyeliğimin elimden alınmasıyla kurtuldum. Ban falan yemedim :sırıtmak:

gereksiz şeylerle uğraşmayalım lütfen[DOUBLEPOST=1378462654,1378462529][/DOUBLEPOST]GEREKSİZ YERE KONUŞMAYIN BEN BURADA 1.7 YENİLİKLERİNİ SORDUM SİZİN SAÇMA KONULARINIZI DEĞİL

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
gereksiz şeylerle uğraşmayalım lütfen[DOUBLEPOST=1378462654,1378462529][/DOUBLEPOST]GEREKSİZ YERE KONUŞMAYIN BEN BURADA 1.7 YENİLİKLERİNİ SORDUM SİZİN SAÇMA KONULARINIZI DEĞİL

Bir kere yazarsan anlarlar ve büyük yazmanada gerek yok, konu genel sohbet/kafe bölümünde.

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir kere yazarsan anlarlar ve büyük yazmanada gerek yok, konu genel sohbet/kafe bölümünde.

sinir ediyolar adamı[DOUBLEPOST=1378567669,1378482881][/DOUBLEPOST]
Bence ejder mini boss gibi bir şey olsa o kadar da fena olmaz + 1.6 sürümlerinde Türkçe oynarken yerel ağı açacakken görebileceğimiz gibi
küfür gider ve gelmez umarım çünkü aklıma Notch ve jeb_ ellerinde Türkçe - İngilizce küfür sözlüğü karıştırırken geliyor ve bir garpi oluyorum.

küfür gitmemiş :( :( :( :([DOUBLEPOST=1380044327][/DOUBLEPOST]Up dedim kimse neden yhoooruum yhazzmıyoyooooo :(

superkiller200

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar volkanlar mega portallar felan eklencekmiş

+ 30 tane biyom daha az olabilir 15 felan...

senoldumu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ufo gelcek diye duydum + yeni biome gelceek snapshot oynuyorum çünkü balık t utma değişik balık türleri çok fazla gelcek ve bolca çiçek türü gelcek ağaç türüde gelebilr yeni mob yoktu baktıgımda hayırlısı :D

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ufo gelcek diye duydum + yeni biome gelceek snapshot oynuyorum çünkü balık t utma değişik balık türleri çok fazla gelcek ve bolca çiçek türü gelcek ağaç türüde gelebilr yeni mob yoktu baktıgımda hayırlısı :sırıtmak:
Ufo yok.Diğerleri doğru.

senoldumu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu arada bi bilgi daha doğru gamemode ile yüksektene atlayın toprak izi çıkıyor yerde

XXSpideryasinXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Durmadan su bulmak zor olabilir.Lav içerek ******* etme gelebilir. :sırıtmak:
evet ama o bi mod ama modda notch o modu kaldırıp susuzluk ekleyebilir eklerse oyun bozulur git bi su iç koşarken acık git evde hanım yemek pişirsin git yemek yemenin susuzluğunu yaşa olmazki :D

MetaVision

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine şu sekilde eklenseydi ışınlanan zombi.Zombi gibi sık bulunan bir mob olsaydı