Arama sonuçlarınız

1. E

Minecraft Mod yapcam class dosyası açılmıyo

minecrafta mod yapcam ama yaparken bi yerden takıldım yeni bi chest ekliycem oyuna ama tutorialde izlediğimde sadece block texturesini anlatmıştı chestin her yüzü farklı bunu nasıl yapablirim birde başka bi mod buldum içindeki class dosyalarını nasıl açarım
  2. E

FTB hermitpack anasıl oynayabilrim

ftb hermitpack indirdim ftb launcherden çalıştırıyom bi şeyler yükleniyo sonra kapanıyo yardım plz
  3. E

Texture pack nasıl yapılır?

sa bn mojangınki gibi texture yapmak istiyorum örneğin acacia trapdoor yapcam ama texturesi aynı trapdoor gibi yani gölgeli mölgeli hem de acacia rengininde yapmak istiyorum nasıl yapabiliirim yani renkler tam tutsun istiyorum
  4. E

Snapsot oynanmıyo

Sea minecraft 1.9 snapsotında böyle bir hata alıyorum ne yapmam gerekiyor taktik Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release
  5. E

Bana konu bulun

arkadaşlar rehber yazcam bana konu bulun yaa
  6. E

Program önerisi

Konu arşiv
  7. E

Doku Yaptım

Arkadaşlar ben kumun dokusunu düzenledim aynı sahildeki gibi oldu sizce nasıl olmuş :D
  8. E

Minecraft 0.9 Beta Çıktı! İLK RESİMLER

Minecraft Pocket Edition 0.9.0 Beta Build 1 Sürümü Çıktı! Ama oyunda bir sürü hata var İşte Resimler > Minecraft PC 1.8 sürümünde eklenen mağaraların çölde çıkması pocket editionda da var G+ Topluluk Linkinden indirme linklerine ulaşabilirsiniz bende var link paylaşım yasak...
  9. E

Minecraft Gelmiyor

Arkadaşlar benim minecraft önceden sorunsuz play a basınca normal geliyodu ama şimdi bozuldu gelmiyo ./minecraftı silip yeniden kurdum olmadı sistem özellikleri demeyin çünkü önceden geliyodu playa basıyorum minecraft 1 sn geliyor anında gidiyor YARDIM PLZ Launcher normal mc launcheri başka...
  10. E

#Minecraft Grafik Ayarları Rehberi [Ayrıntılı]

#Minecraft Grafik (Video) Ayarları Rehberi [Ayrıntılı] Minecraft video ayarlarını düşürmeyi bilmeyenler ve video ayarlarındaki seçeneklerin ne işe yaradığı bilmeyenler için bu rehberi yaptım. Minecraft'ta video ayarlarını düşürerek FPS nizi artırabilirsiniz. Bu rehber 1.7.2 sürümü için...
  11. E

Spawn Çalışmam

Spawn çalışmam nasıl olmuş arkadaşlar ? çok küçük biliyorum ama sadece spawnın merkezi burası daha başka şeylerde eklenebilir.
  12. E

Gerçekçi Mutfak

Gerçekçi bir mutfak yapmaya çalıştım ama tam olmuşmu bilmiyorum nasıl olmuş sizce?
  13. E

#Kendi Müzik Diskinizi Oluşturun

#Kendi Müzik Diskinizi Oluşturun Minecrafta müzik diskleri ile Minecraftın müziklerini dinleyebiliriz ama isterseniz kendi istediğiniz müziği Minecraft'ın orjinal müziği yerine müzik diskine ekleyebilirsiniz. Bunun için ilk başta ogg dönüştürücü gerekiyor. İsterseniz burdan programsız...
  14. E

Minecraft 1.

Minecraft ücretli popüler de resmen birinci arkadaş lar
  15. E

Optifine sorunu

Arkadaşlar benim bilgisayar çok kasıyor bunun için optifine yüklemeye karar verdim ama hd ve standartı açmıyo launcher hata veriyo lightyi yapıyom ondada açıyorum grafik ayarlarına hiçbir şey gelmiyo nasıl yüklicem yardım eder misiniz? Başka bir sorum daha var: vanilla minecraft ne demek?cvp...
  16. E

#Mob Kafaları ve Dekoratif Kafalar

#Mob Kafaları ve Dekoratif Kafalar Mob Kafası Nasıl Alınır? /give @p skull 1 3 {SkullOwner:MHF_Adı} ilk önce bu kodu ayenen kopyalayıp yapıştırın sonra adı yazan yeri silip istediğiniz mobun adını yazın. Mob adlarını aşağıya yazdım. Ayrıca /give @p skull 1 3 {SkullOwner: oyuncu adı} oyuncu adı...
  17. E

Rehber Konusu?

Merhaba arkadaşlar rehber açmak istiyorum ama şimdi açcam yok orda vardı burda vardı alıntıydı gereksiz falan diyeceksiniz istediğiniz bir rehber konusunu varsa söyleyin
  18. E

ACİL Özel Mesaj?

Özel Mesaj nasıl gönderiliyor premium kazandım gitcek premium Allah rızası için yazın premium olmak istiyorumProfil mesaj larından mi gönderiliyor nerden gönder iliyor
  19. E

Canavar spawner trap

Arkadaşlar bi tane trap vardı spawner altından delik var sonra yüzeyden su akıyo o deliğe düşüyolar alttan biz kılıçla öldürüyoruz o trapın linkini bilen var mı?
  20. E

Forumdaki adımı nasıl değiştirebilirim?

TehPostman diye biri vardı adını yeselectro yaptı ad nasıl değiştirilir
  21. E

0 FPS error

0 FPS de oynayan tek kişi ben miyim?
  22. E

At?

Swde bir at buldum ama eve uzak atı ısınlayabilir miyim ? ya da nasıl eve götürebilirim ?
  23. E

#Minecraft Pratik Bilgiler

# Minecraft Pratik Bilgiler :log^: Cehennem kayalarını eriterek cehennem tuğlası elde edebilirsiniz :log^: Slimeball ile Blaze tozunu birleştirerek de Magma cream elde edebilirsiniz :log^: Çürük etler ile köpeklerinizi besleyebilirsiniz :log^: Denize olta atarsanız sadece balık değil deri, ad...
  24. E

Stronghold

Arkadaşlar bir oyunda sadece bir tane mi stronghold olur? serverde stronholdu bulmuslarda baska strongholdlar bulunamaz mı ?
  25. E

Minecraft normal tek kişiliğe eklenti yüklenir mi

Arkadaşlar tek kişilik normal survivale eklenti yüklenebilir mi hiç eklenti yüklemdim bilmiyorum soruyum dedim. /workbench /chest komutları falan onları eklemek istiyorum ama eklenebiliyo mu?