Arama sonuçlarınız

1. Loretta

Yeni Skin Hoş Gelir !

%1'ini kim yapti :D basarili calisma erkek olsam kullanirdim.
  2. Loretta

İSİMLİ SKİN YAPABİLECEK VARSA ACİL YARDIM

Tamam işte o hesaba yüklediğimiz skin nerde gözüküyo? Ben onu söylüyorum :D Neyse premium hesap alırsa kendi yükler anca, daha fazla da tartışmayalımbence iş uzamasın.
  3. Loretta

Premium Sunuculara Giriş Yapamıyorum

Bende de olmuştu bir kere. Minecraft'ın sitesinden de giriş yaptım o zaman açıldı. Bilmiyorum sizde olur mu ama denemeye değer :)
  4. Loretta

minecraft'a girmiyo

Exception in thread "main" joptsimple.OptionArgumentConversionException: Cannot convert argument 'igh' of option ['height'] to class java.lang.Integer at joptsimple.AbstractOptionSpec.convertWith(AbstractOptionSpec.java:94) at...
  5. Loretta

Mcskin search genelleme olarak söyledim ve onu anladım sen hangi şekilde anladın bi de o açıdan bakalım?
  6. Loretta

O isimli skin diyo mcskinsearh den bahsediyo. Duzgun okumayip cevap yazmayin.
  7. Loretta

skin sorunu

Crackli oynuyosun. Senin skinin ismi sandigin sey premium hesabin adi. Hesabin sahibi degistirmistir. Sen degistiremezsin. Ayrica 1.8 oynadigin icin de senin gibi crackli oynayanlar haric kimseye skinin gozukmez. Duyan duymayana soylesin hep ayni soruyu soruyosunuz :D
  8. Loretta

Beyler Minecraft modlu oynarken yada normal oynarken.... Yardımmmmm

Demek istedigim oydu Zaten anlatamadim ama Sagol :))
  9. Loretta

Skin yapma diye bisey yok. Premium hesaplarin adlarini girip onlarin skinlerini kullaniyosunuz. Ama 1.8 oynadigin icin premium degilsin, ne yaparsan yap premium kullanicilara steve olarak gozukursun. Yani skinin sadece sana ve diger crackli oynayanlara gozukur. Ogrenin artik sunu -_-
  10. Loretta

Beyler Minecraft modlu oynarken yada normal oynarken.... Yardımmmmm

2 gb rame 64 bit isletim sistemi olmaz ve bilgisayarinin ozellikleri fazla İyi olmadigi icin minecrafti windows xp ile Daha rahat oynayabilirsin. Cunku minecraft, windows 7 de 1,5-2 gb istiyor ama xp 1 gb istiyor. Uzun lafin kisasi 32 bit xp yukle sonra 32 bit javayi kur. Ozellikle modlu...
  11. Loretta

Premium alacağım ama bazı sorunlarım var

Gmail sifreni unuttuysan google un sifre kurtarmasini deneyerek gmail sifreni bulabilirsin. Eger mojang hesabinin sifresini unuttuysan gmail in yardimiyla kolayca bulabilirsin. Son olarak paypal la satin alabilirsin :)
  12. Loretta

Minigame'e girince skin kayboluyor

çok saçma ya 60 lira verip oyunu alıyosun aptal salak sorunlar var sinirlerim bozuldu -_- neyse yine de bilgi için teşekkürler.
  13. Loretta

Minigame'e girince skin kayboluyor

Arkadaşlarya niye NİYYEEE bi günde sorunsuz oynasam başımı kesicem! Bu seferde angi servera girsem premium - crack fark etmez HER SÜRÜMDE ne zaman minigames e girsem skin gidiyor ve bir daha gelmyr. Premium um varmı çaresi yok oyunu sil kur yok bilmemne kabul etmiyorum adam gibi şeyler yazın
  14. Loretta

As :D

As :D
  15. Loretta

Optifine ile Giremiyorum

Neyse, tartışmanıza gerek yok çünkü hepinizin dediği yanlış :D Sorunu kendim hallettim. Oyunda renkli camlarla ilgili bir hata olmuş. 1.7.2'nin içindeki bütün renkli camları sildim. Oyun açıldı. Ama camların texture u yok. Öyle oynamak istemediğim içinde texture pack indirdim, sorunsuz...
  16. Loretta

Optifine ile Giremiyorum

Dediğim şey yokmuş -,* Yok kullanmıyorum.
  17. Loretta

Optifine ile Giremiyorum

Olmadı :QWE:Tamam, sorunun neden olduğunu anladım galiba. Winrar ile açmayı denedğimde geçerli bir Win32 dosyası değil dedi. 32 olarak mı indirmem lazım -,-
  18. Loretta

Optifine ile Giremiyorum

Premium. Optifine'ı 6minecraft.net'ten indirdim.
  19. Loretta

Play'e basınca oyunu açmama sorunu

Neyse, hepinize desteğiniz için Allah razı olsun. Bugün format attım, yeni açtığım konudaki sorun dışında hiçbir şeyciği yok Maşallah :D Bu sorunu yaşayan arkadaşlara en kolay çözümü söylüyorum; Benim gibi mallık yapıp 1,5 ay beklemeyin. 1 saat bile sürmez, format atın. Hem pc hızlanır hem de...
  20. Loretta

Optifine ile Giremiyorum

Merhaba arkadaşlar. Önceki sorunumun çözümünü formatta buldum. Tam sevinirken Optifine ile girmeye çalıştım ve bu hatayı verdi: ---- Minecraft Crash Report ---- // I blame Dinnerbone. Time: 16.08.2014 23:57 Description: Registering texture bqx: Unable to fit...
  21. Loretta

Tamam, yalnız benim mikrofon tamirde, sen konuşursun ben yazarım, anca öyle olur.
  22. Loretta

Skype'da eklisin zaten. TeamViewer'ı şimdi indiriyorum. Kursa gittiğin için erken saatlerde cevap veremiyorum kusura bakmayın. Bu arada ikinize de teşekkürler.
  23. Loretta

Gerçekten...
  24. Loretta

Yanlız dün açtım bu sefer hata verdi. Bugün o hatayla ilgili video çektim. Her şey bu videoda var.
  25. Loretta

ciddiyim format atmaktan başka çözüm yolu varmı -_-